Rico Whirlen - Dave

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

zalka19

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
panaszkonyv.png

Neved: Rico Whirlen
Adminisztrátor(ok) neve: Dave
Panasz oka: Helytelen ügyintézés, bizonyítékok semmibevétele..
Panasz kifejtése: Rabolni szerettem volna egy srácot.. le RP-ztem az autóban hogy a nyakához fogom a kést.. és én parancsolok innentől, ezek után elővette a fegyvert és rám fogta.. megkérdeztem az admint hogy így működő képes dolog-e és mondta hogy végig reconolt és nem RP-ztem hogy a nyakához fogom a kést.. majd az EX admin úr is azt mondta hogy ő se látta.. én elküldtem a képet a chatről ahogy kérte Dave.. és azt mondta ez elég érdekes mert neki nincs ott.. mondtam csinálok telefonnal videót.. hogy a szerkeztés még csak fel sem merüljön.. azt mondta nem kell mert ha nála nincs ott akkor az nincs.. és megszakitotta az RP-t.. azzal a végszóval ha nem tetszik akkor tegyek PK-t..
Bizonyíték (kép, log, videó): KÉP 1 (Amit neki is küldtem ) : https://imgur.com/jP8980W
Videó amit szerettem volna, de nem volt benne hajlandóság hogy megnézze..: https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1134u-ZtbfAQ_4bHzEDFprdVGtOjerZPJYR-onoN1-AxG_f6IriRLKwIo&v=IFqLXLXUzOI&feature=youtu.be
Megjegyzés: Nincs.. ezt az RP-t már úgy sem lehet folytatni.. mert ami a srácnál volt valószínűleg le pakolásra kerül addigra..! 

 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:440
Szia! Engem akartál kirabolni. Nálam sem volt ott az a /me, erről az egész esetről videóm is van. Szerintem ebben minden látszik érthetően.
[youtube]B4XhuN-0KqA[/youtube]
 

Dave

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:100
Szia, Rico. Itt a képem és itt a logom ami bizonyítja,hogy nálam nem volt ilyen. Az A-Line-tól kezdve reconoltalak téged.
Kép:  https://imgur.com/a/MVH5slG

Log: https://pastebin.com/CXAkQjWw


Illetve még annyit hozzáfűznék, hogy mivel küldted a log részletet és a képet is amin látszik, hogy nincs szerkesztve ezért nem kértem a felvételt róla.
 

zalka19

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Akkor valaki magyarázza el.. hogy hogy lehet az hogy nálam pedig ott van, mindenhol? Elküldtem minden bizonyítékot.. a telefonos videót csak nem bírom megszerkezteni..még ha a többire rá is lehet fogni hogy na biztos szerkeztettem..(persze nem lett rám fogva, csak a feltételezések elkerülése miatt)
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Logból visszakerestem.
[2021-2-13 12:18:25] [ME] !{C2A2DA}*** !{bc9ad6}Rico Whirlen !{C2A2DA} a kabát zsebébe nyúl, és kihúzza a kést.. majd Darius torkához fogja.

A PK jogos. Claude, mik és mennyi volt nálad?
Rico, mit takar, hogy "nem volt benne hajlandóság, hogy megnézze"?
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:440
Volt nálam egy pisztoly ugye, 6k, egy .45 ACP tár 2 golyóval, kerti szék 9, 2db palacsinta, esernyő, motorjavitó készlet(ek), 1db áramkör. Viszont furcsa volt, mert egyikünk se látta valamiért azt a /me-t.

Update: illegál elveszett, mivel elütöttek.
 

zalka19

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Azt takarta hogy "nem volt benne hajlandóság" hogy írtam át küldöm a telefonnal felvett videót is hogy biztos elkeruljuk a "szerkezetem a bizonyítekot" dolgot.. Es azt mondta hogy nem kell mert ő nem látta a /met.. Es közölte velem mikor mondtam neki hogy ne vicceljunk hogy nem folytathatom.. Hogy az volt a válasz "én elkuldom a kepet hogy mit láttam de akkor jailt is kapsz" amit egyáltalán nem értettem.. Hisz nem követtem el semmit.
 

Dave

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:100
Itt a log, hogy pontosan mi volt.
Másik admint kértél amikor egyedül én voltam fent a szerveren.
Illetve, elküldte Darius az ő szemszőgét amire mondtam,hogy "[12:27:43] Dave: (( Nekem is ugyan ez van ))" nem értem miért nem volt ez hihető számodra.

https://pastebin.com/m6ixb4CB
 

zalka19

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Igen másik admint szerettem volna hogy intézze.. Mert részre hajlottal.. Vagyis úgy tűnt.. A bizonyítékokat nem akartad megnezni.. Es akkor sem értem miért mondtad ha te elkuldod amit te láttál akkor jailba raksz.. Úgy gondolom ha valamiről van bizonyítékom..akkor nem azt kellene mondani hogy "de en nem láttam hiába küldesz bizonyítékot" meg "én is elkuldom de akkor jailba is raklak" az meg egyenesen nevetséges.
 

Dave

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:100
Idézet tőle: Rico Whirlen:
. A bizonyítékokat nem akartad megnezni..

Idézet tőle: Rico Whirlen:
"de en nem láttam hiába küldesz bizonyítékot"


Megnéztem a log-ot és a képet is amit küldtél. Megnéztem a Darius képét is. Mindkettőn jól látszott,hogy nincs szerkesztve egyik kép sem, ezután feleslegesnek tartottam, hogy még egy videót is csinálj róla. Nem mondtam azt,hogy hiába küldesz bizonyítékot.

Idézet tőle: Rico Whirlen:
Es akkor sem értem miért mondtad ha te elkuldod amit te láttál akkor jailba raksz..
Bizonyára ezért:
[12:34:16] Rico Whirlen: (( Akkor kérek egy másik admint aki intézi.. mert ez vicc.. ))
[12:34:21] Rico Whirlen: (( olyan nincs hogy ott a logba, videó,nképen.. ))
Pedig előtte elmondtam,hogy ugyan az van nálam is mint Dariusnál volt. Ő pedig már beküldte a képet amit Te is láthattál.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó