Reteszelő szerszámkészlet

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Zoe Montgomery / Peter1994#Anakin94 «

Ötleted leírása

» Ugye van a reteszelő szerszámkészlet és benne van a nevében, hogy készlet. Na most ne 1db-ot lehessen belőle kapni hanem mondjuk 5 ezerért kap rögtön 5-öt ha már készletről van szó. De az is jó megoldás ha mondjuk állapota van a szerszámkészletnek amely alapból 100% és sikeres zárfeltörés után mondjuk 97-98% de sikertelen zárfeltörés esetén 95% és mindig 5%-al csökkenne az állapota. «


Csatolmányok

» 1728785810119.png «

Egyéb megjegyzések
» A nevéről jutott eszembe ez az ötlet mert ugye szerszámkészlet. Ha pedig benne van a nevében, hogy készlet az számomra azt jelenti, hogy valami amiből több darab van. «



 

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
2-3-szor újra tudod indítani a minigamet ha elszúrod, és utána veszi el.
Akkor én nagyon elszúrtam mert elindítottam és elrontottam és eltűnt. De attól még lehetne állapota ami ha elszúrod 5%-al csökken. De érted? IRL veszel egy szerszámkészletet akkor az legalább így néz ki. 1728811815989.png
Esetleg ha nem tetszik az ötlet akkor legyen a neve Reteszelő szerszám vagy Zárfeltörő. Ugyanis a készlet valamely dologból felhalmozott, összegyűjtött mennyiséget jelent. Esetleg ha még stackelhető lenne akkor még lenne is értelme, hogy a nevében benne legyen a készlet szó.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:501
Hector
Akkor én nagyon elszúrtam mert elindítottam és elrontottam és eltűnt. De attól még lehetne állapota ami ha elszúrod 5%-al csökken. De érted? IRL veszel egy szerszámkészletet akkor az legalább így néz ki. Melléklet megtekintése
Esetleg ha nem tetszik az ötlet akkor legyen a neve Reteszelő szerszám vagy Zárfeltörő. Ugyanis a készlet valamely dologból felhalmozott, összegyűjtött mennyiséget jelent. Esetleg ha még stackelhető lenne akkor még lenne is értelme, hogy a nevében benne legyen a készlet szó.
Illegális küldetésnél egy készlet, egy próbálkozás. Autókereskedés rablás/házfeltörés 1 készlet 3 lehetőség.
 

_John_

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:222
Akkor én nagyon elszúrtam mert elindítottam és elrontottam és eltűnt. De attól még lehetne állapota ami ha elszúrod 5%-al csökken. De érted? IRL veszel egy szerszámkészletet akkor az legalább így néz ki. Melléklet megtekintése
Esetleg ha nem tetszik az ötlet akkor legyen a neve Reteszelő szerszám vagy Zárfeltörő. Ugyanis a készlet valamely dologból felhalmozott, összegyűjtött mennyiséget jelent. Esetleg ha még stackelhető lenne akkor még lenne is értelme, hogy a nevében benne legyen a készlet szó.



Inkább így néz ki
 

Mellékletek

  • 900x540.jpg
    900x540.jpg
    73.3 KB · Megtekintések: 4

Kinézet személyre szabása

Top Alsó