Restaurációk bővítése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pi-Chan

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Catherine Zaitsev

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Chieko Von Rosewald | Ponto-San#5685 «

Ötleted leírása

» Bérelhető restaurációk száma megnövelése. Több kaja item ami különböző éttermekbe adottak. «


Csatolmányok

» Nincs. «

Egyéb megjegyzések

» Tudok szolgálni néhány MLO-val is. (Nem általam készített MLO-k.) «



 

dhusz

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
David Montes
A kaja itemek bővítését támogatom főleg gyors kaja téren mert az eléggé gyatra és többségben vannak az olyan ételek amiket inkább egy elegáns étteremben szolgálnak fel.
Ami nekem most eszembe jut gyors kaja amit hozzá lehetne adni a listához:

-Pizza
(Akár több fajta is lehet, ahogy Legend türelme, akarata engedi)
-Pizza szelet
(Egy + ötlet: boltban lehetne venni pizza szeletelőt amivel a "pizza" itemet 4db "pizza szelet" itemre lehetne felvágni.
De viszont kevesebb kaját is vinne fel 1db pizza szelet mint egy egész pizza)
-Gyros
-Taco
-Burrito
-Sült krumpli
-Nuggets
-Fánk


A bérelhető éttermekre vissza térve, nem igazán tudom addig támogatni amíg be nem kerül az én ötletem is ( https://forum.onerp.hu/threads/rendezvényszervező-cégek-számára-megrendelések.13194/ ) amivel nem lenne gond ha kevés player van mert lenne egy fix pénzkeresési lehetőség. De jelenleg ha még több étterem kerülne be akkor még jobban megoszlanak a playerek az éttermek között és még rosszabb lesz az éttermesek helyzete.​
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Dhusznak és Ponto-Sannak is igazat adok. Több étel item szerintem nagyon jó lenne, de több étterem is.

Jelenleg kihalásos alapon működnek az éttermek, nem tudsz sehogyan sem hozzájutni és van aki kettőt is üzemeltet egyszerre. Egyébként nem hoznak olyan rosszul az éttermek legjobb tudomásom szerint, legalábbis a belvárosiak, amikor egy kóla itemen van legalább 90$ haszon (ha 100$/db áron adják), de ez csak egy példa a több közül. Az utóbbi időben pedig semmi verseny nincs az egészben, több napja nem láttam hirdetést az öreg motoros éttermesektől, csak a Pearls új tulajától (aki gondolom Marak lett, innen is pacsi neki). Mivel nincs verseny, nagyon nincs RP sem ezzel kapcsolatban, ez egy úgymond passzív bevételi forrássá vált a szerveren. Bemész, megsütöd a cuccost 2-3 naponta, aztán NPC kiárulja, pénzt felveszed.

Éttermek a Hookies-on kívül csak a belvárosi részen vannak és sehol máshol. Sokan járnak Paleto-ba, Grapeseed-be és Sandy-be is. Szerintem mindegyik részre egy extra étterem biznisz (és ezzel együtt exteriorok) nem rontaná le annyira a bizniszt. :)

De lehetne akár ilyen autentikusabb menü kínálat is, ha több item jönne be.
Olasz - pizza - Drusillas
Mexikói - taco, buritto - Taco Farmer
Szezonális - tenger gyümölcsei - Pearls
Arab, török - gyros/kebab - Kattani (csak egy példa)
 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,020
-
[sa]A kaja itemek bővítése várható, viszont az éttermek számának növelése egyelőre nem.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó