Rendezvény szervező Iroda Pályázat

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bencool01

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Először is ennek az irodának nincs semmilyen múltja se története csak úgy megpróbálom megalapítani.
A lényege az lenne hogy különböző eseményeket hozzak létre pl: motoros találkozók, Tuning találkozók,Kör versenyek,szakasz versenyek Rallyk,motoros versenyek,tűzoltó felvonulás,rendőrségi bemutatók,Mentős napok,Roncsderbyk,Futóversenyek,terep Rallyk én még néhány ötlet. Szeretnék hozzátenni az RP-hez a szerveren.A versenyeket Nevezési díj alapján tervezném és az összegyűlt pénzből fizetném az első vagy az első három helyezettet megfelelő arányban. Úgy gondolom nincs szükség mappolásra. Viszont amire szerintem Szükségem lenne az egy iroda széffel valamint egy kis alaptőke amit SZIGORÚAN csak az alkalmazottak kifizetésére használnék(persze ha lesznek) De ha nem megoldható az alaptőke az sem baj találok rá megoldást. Ha esetleg van valami meglátás vagy tipp szívesen veszem :D Köszönöm ha végig olvastad. Remélem láttok benne fantáziát. ;D

[globmod=Ghoul]
Üdv!
Mivel a frakciópályázás jelenleg zárva, és válasz sem érkezett, így archiválom a témát!​
[/globmod]​
 

Bencool01

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Igen tisztában vagyok vele csak jobban megbíznak az emberek egy irodában mint egy magánszemélyben. legalábbiz ez az én véleményem ;D
 

Lawrence

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Legy kreativabb es epits fel kapcsolatokat, szerezz kovetoket, erdeklodoket. Full non script. Ha a Weazel is csinalja akkor mar tobb ertelme van mert a versenges mindig is arra kesztetett hogy fejlodjunk. Sok sikert.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:805
Mindenkinek szíve joga rendezvényszervezőnek állni, viszont kreatív ötletekkel és megfelelő megvalósítással bármit el lehet érni, a publikum meg eldönti, hogy emészthető a kínnálat. A rendezvényszervezés meg szórakoztató ipar része... így ott mindenkinek van helye
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó