Remy Bonjasky --> Debi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

RemyBonjasky

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
unban.png


Név: Remy Bonjasky
Adminisztrator neve: Debi
Indok: Admin többszöri figyelmeztetésének és felszólításának figyelmen kívül hagyása.
Tiltás időpontja: Napra pontosan 1 hete történt.( 2021-01-24 17:29:06 )
Meddig tart a ban: Végleges kitiltást kaptam a szerverről. (Örök)
Hányszor voltál tiltva a szerverről:  A jelenlegi kitiltásomtól eltekintve nem részesültem még kitiltásban a szerverről.

[size=12pt]Miért kérsz unbant: A szerveren eltöltött „rövid” idő alatt sikerült megismernem a szerver felépítési és társadalmi strukturáját, amely úgy gondolom egy kiválóan alkalmas szabadidőm egy részének eltöltésére.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: A kitiltásom okaként, amely a karakterem nevének megváltoztatásának kérésére/felszólítására irányult, miszerint a Remy Bonjasky név egy híresség nevét viseli, amelyet az elmúlt hétben volt időm átgondolni, természetesen Debi Adminisztrátor kérésének eleget téve megteszek.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: A kitiltásom indoka (Admin többszöri figyelmeztetésének és felszólításának figyelmen kívül hagyása.) természetesen teljes mértékben jogosan kaptam, amely főként a „makacsságú” emberi természetemnek köszönhető volt..
[size=12pt]Megjegyzés/Kiegészítés: Amennyiben úgy ítéled meg, hogy a kitiltásom feloldásra kerül a szerverről, a névváltoztatási kérésem beküldése előtt, ha van rá lehetőségem A fórum Privát üzenet vagy a Discord Üzenetküldési funkcióval, szeretnék egyeztetni az általam elképzelt név módosítására v. hasonló szinonimájú „Last Name” megalkotásában, a jelenlegi szituáció elkerülése végett.
 

Flossie

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
Szervusz.

Örülök, hogy végül sikerült meggyőznöd magadat arról, hogy inkább engedsz a kérésemnek, minthogy makacsságodban felhúzod magad, és hátat fordítasz az egésznek.

A nevedet, amelyet szeretnél használni innentől fogva, Discord-on várom, majd annak megfelelően én, vagy egy elérhető adminisztrátor meg fogja változtatni neked.

[adminisztrator]Az unban kérelmedet természetesen elfogadom, a nevet pedig várom Discordon. További jó időtöltést a szerveren![/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó