@ReLaY Adminsegéd jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:699
-
Idézet tőle: ReLaY Adminsegéd jelentkezése:
Idézet tőle: Bevezető:
Szia, kedves olvasó! Remélem elnyeri tetszésed a jelentkezésem, próbálom a tőlem telhetőt kihozni mindenből!

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Bemutatkozás:
Szóval, először is bemutatkoznék! Itt Fórumon és Discordon ReLaY-ként váltam "ismertté". Személyigazolványomon Dominik szerepel. Ez nem tudom mennyire igaz, lehet átvertek... Lényeg, hogy egy 18 éves srác vagyok. Sulival kicsivel több, mint 1 éve végeztem. Épületgépészként dolgozom, tehát az Építőipart választottam megélhetésként. Szabadidőmben általában videojátékokkal játszom, de jut idő másra is ((Család, rokonok stb...)). De rólam ennyit is. Remélem jobban megismertél.
[/float] 

[float=right max=45%]
Idézet tőle: RP tapasztalataim:
Még régebben ((számomra régebben)), nagyjából 12 - 13 éves koromban kezdtem el foglalkozni az RP fogalommal ((Persze ekkor még nagyon gyerekcipőben jártam)). Csodálkoztam, hogy ez meg mi? Úgy kell viselkedni, mint való életben? Hát igen, akkor még orbitális hülyeségnek tartottam. De aztán mikor jobban belekóstoltam, rájöttem, hogy ez nem is olyan hülyeség. Bármilyen karaktert lehet alakítani, "bárki" lehetek. Akkoriban az MTA volt menő, tudjuk milyen szerverek voltak akkor a Hypevonaton. Szóval, ezt nem részletezném, hogy hol játszottam. Aztán idővel fejlődött az RP tudásom, mint ahogy mindenkinek fejlődik. Valakinek jobban, valakinek kevésbé. DE! Senki RP tudása nem tökéletes. Mindenki tanulhat a másiktól valami újat... Mindig lehet tanulni. Aztán idő múltán jöttek a GTA 5 RP szerverek. Elkezdtem én is Voiceozni, meg hasonlók... De számomra nem volt megfelelő, szóval maradtam a hagyományos textnél.
[/float]

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Szerverrel való kapcsolatom:
Hát igazából... A második bétateszt óta vagyok jelen a szerveren. Nem játszottam a szerver elődein. Nem tetszett a vidéki RP. De igazából... Egyre jobban a szívemhez nőtt a dolog. Megfordultam pár legál, és illegális frakcióban is ez idő alatt.
[/float]






















Idézet tőle: Közösséggel való kapcsolatom:
Szerintem egy barátságos, közvetlen személy vagyok a közösségben. Nem hiszem, hogy lenne olyan játékos, akivel haragban lennénk. Mindenkivel próbálok beszélgetni, konfliktus ideje alatt, pedig próbálom az arany középutat megtalálni.




[float=left max=45%]
Idézet tőle: Miért vagyok jobb:
Nem hiszem, hogy több lennék bárki másnál. Mindenki lehet értékes tagja egy - egy csapatnak. Senki nem kivetnivaló. Mindenkinek meg van a maga erőssége. Az én erősségem a türelem és higgadtság. Ez miért is jó? Vannak játékosok, akik nem értenek valamit elsőre. Nekik részletesebben kell elmagyarázni adott dolgokat. Több figyelmet érdemelnek. Megtudom tartani a döntéshozó képességem.
[/float]
[float=right max=45%]
XRdHQkk.png
[/float]

[float=right max=45%]
Idézet tőle: Pár fontosabb tulajdonságom:
Szeretek segíteni az embereknek. Ezért viszont nem várok semmit. Se szép szavakat, se semmi ilyet. Többet ér nekem az, hogy valakinek a segítségére lehettem, mint, hogy hálálkodjon.

Fentebb leírtam, szerintem lényegesen egy türelmes ember vagyok. Nehéz felbosszantani, de néha sikerül. Ezt próbálom kerülni, mindent meglehet beszélni értelmes, civilizált ember módjára. Nem kell a feszültség, felesleges egy játékos közösségbe.

Próbálok mindenki felé nyitni. Közvetlen és barátságos vagyok minden embertársam felé. Egy vita közben is, próbálom tartani a hidegvérem és barátságosan társalogni az adott személlyel.

De van pár negatív tulajdonságom is. Ami persze mindenkinek.
Néha lázadó típus vagyok, de ezt próbálom az utóbbi időkben kerülni.

Nem szeretem ha valaki próbál túl okos lenni. Persze, előfordul, hogy valaki tényleg okosabb... De amikor már nagyon erőltetve van a dolog... Számomra kicsit taszító dolog.

Néha lusta vagyok... Akkor úgy semmit nincs kedvem csinálni...
[/float]

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Miért szeretnék AS lenni?:
Igazából, szeretek segíteni bárkinek. Ez így megy RL is. Segíteni szeretnék a játékosoknak, hogy könnyebben, gördülékenyebben tudjanak előrehaladni a szerveren. Voltam IDG AS, igaz nem volt sok PM-em. De, jó érzés mikor egy PM-re választ adok...
[/float]

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Amit elvárok az AdminTeam-től:
A kölcsönös tisztelet. Szerintem ezzel leszögeztem mindent.
[/float]

[float=left max=45%]
Idézet tőle: Aktivitásomról:
Mivel dolgozom, így hétköznapokban csak este hat után tudok lenni, maximum este tíz, tizenegyig. Hétvégente pedig tudok már lenni délután is.
[/float]












































KÖSZÖNÖM, HOGY IDŐT SZÁNTÁL A LAPOM ELOLVASÁSÁRA. REMÉLEM MEGTETSZETT ÉS REMÉLEM, HOGY NEM HAGYTAM KI SEMMI FONTOSAT. PACSI!
 

BenG

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Nem érzem, hogy megfelelő kompetenciával rendelkeznél. Stílusod sem a legmegfelelőbb erre a pozícióra. Rengetegszer beleállsz az emberekbe, kelted a feszültséget. A hírhedt Mexikói Cartell is azthiszem a te nevedhez köthető, talán leader voltál ott, aztán tudjuk mi lett a vége. A szerver azóta is emlegeti. Tehát összességében egyáltalán nem támogatom.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:699
-
Idézet tőle: BenG:
Nem érzem, hogy megfelelő kompetenciával rendelkeznél. Stílusod sem a legmegfelelőbb erre a pozícióra. Rengetegszer beleállsz az emberekbe, kelted a feszültséget. A hírhedt Mexikói Cartell is azthiszem a te nevedhez köthető, talán leader voltál ott, aztán tudjuk mi lett a vége. A szerver azóta is emlegeti. Tehát összességében egyáltalán nem támogatom.

Szia! Nem tájékozódtál eléggé. Ugyanis a Mexikói kartel nem fűzhető a nevemhez. Nem voltam Leader. Egy mezei tag voltam. Másrészt. Lehet, hogy néha meg van a sajátos stílusom ((de ez sem a végtelenségig megy...)), de nem kötöttem bele senkibe, soha... Mostanában próbálom kerülni a nem megfelelő stílust is, ami egész jól halad. Szerintem nem volt velem semmi gond az utóbbi időkben. Lehet csak összekeversz valakivel. De, köszönöm a hozzászólásod! Pacsi!​
 

BenG

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Igazából nem keverlek senkivel, de többet nem írok ide, leírtam a véleményem a dologgal kapcsolatban, de nem akarom telespammelni a lapod.
 

Flossie

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
Mondhatni már egészen sok ideje ismerlek, és többször is felvetetted, hogy megírod a jelentkezésed. Nem tudom, hogy mi vett rá VÉGRE valahára, de jól tetted.

Mikor rápillantok oneRP Discordra, sokszor látom, hogy próbálsz tanácsokat és tippeket adni a játékosoknak, akik kérdeznek. Ezeket olvasva rendelkezel annyi tapasztalattal és segítő szándékkal, ami egy admisegédnek elengedhetetlen.

Szerencsére a fentebbi hozzászóló által tapasztalt stílusoddal én még nem találkoztam, és őszintén meg is lepett, hiszen próbálom felidézni magamban a dolgokat, de annak ellenére, hogy rengeteget kommunikálsz a Discordon a többi játékossal, még nem láttalak belekötni senkibe, illetve nem érzékeltem más felé olyan megnyilvánulást, ami nem lett volna megfelelő.
Szerencsére az emberek tudnak változni, vannak olyan tulajdonságok amiket el tudnak hagyni és vannak olyanok, amiket nem. Azok a negatívumok, amiket írtál a pályázatodban mind olyanok, amiktől egy kis odafigyeléssel meg tudsz szabadulni, s mint ahogy írtad is, mostanában ez már elég jól sikerült.

Összességében én szívesen látnálak a csapatban, támogatom a jelentkezésedet és várom, hogy ne csupán ideiglenes adminsegédként tevékenykedj alkalmak adtán.​
 

GIant

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:28
Nem rég óta ismerlek, de tudom hogy értesz ehhez. Mindig tudsz tanácsot adni. Sok sikert! Pacsi!
 

Alina99

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:68
Azok a régi szép idők :D a tapasztaltak alapján nem hinném, hogy gondot okozna neked az AS rang hisz akármikor láttalak RP-zni mikor egy szervezetben voltunk személy szerint kiválónak itélem meg magát az RP stílusod is és intelligensnek gondollak, ezért aztán mindenképpen csak és kizárólag TÁMOGATOM a jelentkezésed! Sok sikert :)
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Kedves Relay!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.

Rövid indoklás: A beszélgetések alapján veled amiken részt vettem, nem lettem meggyőzve afelől, hogy megállnád a helyed ASként.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó