Rafael Guerrero -> Laura Sofia Rochfort

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

rgcerti

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
certified
panaszkonyvj.png

Neved: Rafael Guerrero
Játékos(ok) neve: Laura Sofia Rochfort
Panasz oka: FearRP hiánya.
Panasz kifejtése: Épp a PD által szervezett pénzszállításra akartunk rámenni, mikor megláttam Laura személyét. Nem terveztem piszkálni, viszont mikor elővette a telefonját, egyből arra gondoltam, hogy lehet valakit kiszurt közülünk és esetleg értesíteni akarja a PDt, ezért odahajtottam hozzá, és míg én ráfogtam a fegyvert, Boran (aki velem volt a motoron) megpróbált volna írni neki, viszont ahogy megnyitotta a chat-et Boran, Laura elkezdett menekülni, úgy, hogy még mindig fegyvert fogtam rá, közvetlenül az arcába.
Bizonyíték (kép, log, videó):
Megjegyzés: A videó magáért beszél.
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
Szerintem részemről nem volt FearRP hiánya. Rám fogtad, megijedtem és elhajtottam. Plusz nálam az ikon hogy írni kezdtetek azután jelent meg hogy elhajtottam, nem mikor megálltatok előttem és rám fogtátok a fegyvert.


De tetszik hogy három nappal az eset után jutott eszedbe a PK.

Szerk.: Ott volt az esély hogy rám lőjetek, ha már ennyire nem tetszett hogy elhajtottam
 

rgcerti

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
certified
Az ikon az lényegtelen igazából. Szinte teljesen az arcodba volt szegezve egy fegyver. Ha ez nem FearRP hiánya, akkor kérlek magyarázd el, hogy te mit gondolsz annak.

Továbbá, nem vagyok jelen a szerveren, illetve gépnél sem egész nap. Dolgozom és társai. Szóval ha 3 nap, ha 1 hét, ha 1 hónap mulva írtam volna meg, ugyanúgy szabályszegés történt, ami szankcióval kellene hogy járjon.

Az elbírálóra bízom a döntést. Részemről elég egyértelmű, illetve az általam, és általad felhasznált videóban is tisztán szűrhető a helyet.
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
Még amúgy szívesen meg nézném a videót nem kitakart chattel is, hogy volt-e valami IC arról, hogy egyáltalán erről az egészről beszéltetek-e IC? Mert ha nem, és csak úgy oda mentetek "megérzésre" akkor lássuk be lehetne erre azt mondani hogy MG. Illetve ha jól emlékszem akkor tájt volt egy RP stop is pont ebben a pénzszállításban is és ha jól sejtem akkor ennek ti is a résztvevői voltatok, akkor minek mentek oda egy random civilhez hogy rátok akarja hívni a rendőrt, mert nekem meg annyi közöm volt a pénzszállításhoz mint hozzátok.

Ha meg az első kérdésre az lenne a válaszotok, hogy hát de elő vettem a telefont, biztos rendőrt akartam hívni - amit meg tehettem volna, mikor előtte csak álltam az út szélén Paletóban és random megállt(atok) mellettem egy SG4 meg egy másik cross elég gyanúsam - akkor feltenném a kérdést, hogy ha IRL csinálnál ilyet és valaki elő venne egy telefont, akkor mennél és az arcába nyomnál egy fegyvert? Főleg egy autópálya szélén ami tegyük fel forgalmas, még ha a játékban nem is az? Magadat szúrnád tökön, de ez már csak az én véleményem.

Végszó ként, lehet hogy nem szálltam le a motorról és borultam térdre előttetek, de őszintén a reakcióm ésszerű volt. Amit ti csináltok egy szőrszál hasogatás, mert valakit nem tudtatok megszívatni.
 

rgcerti

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
certified
Nem kell sem chat, illetve semmi más sem. Én láttalak meg, én láttam hogy telefont vettél elő, és én mentem oda, még mindig fegyvert tolva az arcodba. Boran csak észlelte a helyzetet és csinálta amit én.

Az IRL témát meg nem hoznám fel inkább, mivel az én helyzetem az teljes mértékben reális volt, a karakteremet és az akkori "akciót" tekintve.
De ha már IRL-ről beszélünk, kérlek írd körül, hogy ha motorozás közben az arcodba nyomnának egy fegyvert, mit reagálnál?
Továbbá, az előzö kérdésemre is érdekelne a válaszod.
Ha ez nem FearRP hiánya, akkor kérlek magyarázd el, hogy te mit gondolsz annak.
Ja és igen, lelőttelek volna szívesen, de sajnos már hozzászoktam az ilyen fajta reakciókhoz, és eddig türtem. Illetve, súlya sem lett volna részedről, ha lelőlek.
Még azt mondom, ha ilyen helyzetben, felül tudnám írni a szabályzatot, és ha akkor megöllek, a FearRP hiányát felül lehetne írni egy CKval, akkor igen, meghaltál volna.

Még mindig te keresed az értelmetlen dolgokat, amin azt hiszed hogy ki tudnál fogni. Figyeljünk a PK lényegére, azt magyarázd meg, reálisan, hogy mit miért csináltál.
 

Luxie

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
-
[a] Szeretnék kérni egy logot @rgcerti,az RP stoptól kezdve egészen az említett incidensig.
A bizonyítékokat, és minden egyéb dolgot ami a panaszkezelés szempontjából releváns lehet 17:00-ig várom a topic alatt. Log esetében a DC is opció lehet.
Köszönöm szépen! [/a]
 

Sasorii

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
-
Nem kell sem chat, illetve semmi más sem. Én láttalak meg, én láttam hogy telefont vettél elő, és én mentem oda, még mindig fegyvert tolva az arcodba. Boran csak észlelte a helyzetet és csinálta amit én.

Igen, mert ez természetes így megy, minden történik a természet összehangján. Vagy csak pont egy harmadik kommunikációs platformon ezt megbeszéltétek és "minekazic".

Az IRL témát meg nem hoznám fel inkább, mivel az én helyzetem az teljes mértékben reális volt, a karakteremet és az akkori "akciót" tekintve.
De ha már IRL-ről beszélünk, kérlek írd körül, hogy ha motorozás közben az arcodba nyomnának egy fegyvert, mit reagálnál?

Ha motorozás közben az arcomba nyomnak egy fegyvert és tisztában vagyok vele, hogy el tudok menekülni, akkor inkább elmegyek, minthogy ott maradjak tudván hogy nagyobb eséllyel halok meg ha ott maradok.

Ja és igen, lelőttelek volna szívesen, de sajnos már hozzászoktam az ilyen fajta reakciókhoz, és eddig türtem. Illetve, súlya sem lett volna részedről, ha lelőlek.
Még azt mondom, ha ilyen helyzetben, felül tudnám írni a szabályzatot, és ha akkor megöllek, a FearRP hiányát felül lehetne írni egy CKval, akkor igen, meghaltál volna.

Az a baj én is hozzá szoktam már ahhoz, hogy teljesen értelmet szituációkban, és lehetetlen helyszíneken találnak be emberek és fognak rám fegyvert minden ok nélkül. Csak ezekre már panaszt is fölösleges nyitni és inkább elengedem, mert úgyse tanulnak belőle.

Még mindig te keresed az értelmetlen dolgokat, amin azt hiszed hogy ki tudnál fogni. Figyeljünk a PK lényegére, azt magyarázd meg, reálisan, hogy mit miért csináltál.

És fogom is keresni, ha szőrszál hasogatás kell, akkor legyen.
 

Luxie

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
-
[a] Sziasztok! Elegendő bizonyítékot gyűjtöttem be ahhoz, hogy megtudjam állapítani, a panasz valóban jogos. @Sasorii 60 perc jailban részesül Fear RP hiánya miatt.
Amennyiben másra is lenne panaszt, azt egy újabb panaszban tehetitek meg, és ott kerül kivizsgálásra. [/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó