Rádió állomás vérfrissítés

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Sanaa Wolton / 𝘬𝘳𝘦𝘬𝘰𝘳#8740 «

Ötleted leírása

» Jelenleg az alábbi rádió rendszer elérhető a szerveren:
kép_2022-07-30_181310654.png

Ötletemmel szeretném kérvényezni, hogy ez az idejét múlt rádió rendszer kerüljön ki a szerveren elérhető szkriptekből. Kerüljön vissza az alapvetően elérhető GTA lore-friendly rádió állomások.
«


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:235
Frank Dudek
Nem tudom mire gondolsz GTA lore-friendly rádióállomásokon, de ha a magyar rádiók kikerülnének és a helyükre új igényesebb és változatosabb zenei csatornák kerülnének minden műfajból akkor azt tudnám támogatni.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
Nem tudom mire gondolsz GTA lore-friendly rádióállomásokon, de ha a magyar rádiók kikerülnének és a helyükre új igényesebb és változatosabb zenei csatornák kerülnének minden műfajból akkor azt tudnám támogatni.
Lehet rosszul fogalmaztam.
1659202573753.png
A képen szereplő rádió állomásokra gondoltam, hogy ez kerülhetne vissza a szerverre.

Akár az általad megadott opció is megfelelő lenne, csak legyen könnyebben kezelhető a szkript. Akár hasonlíthatna a GTA V radió szkriptre is.
 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:235
Frank Dudek
És ez megoldható? Ennek még jobban tudnék örülni mintha összekukázva lennének a rádióállomások.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
Jelentősen újra kell írni a szkriptet abban az esetben, ha az összegyűjtött állomások maradnak de a dizájn változik.

Viszont ha az lenne amit mondtam, akkor csak engedélyezni kéne az előhívást, mert jelenleg csak le van tiltva tudtommal.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:399
YanTee / Drina Tanner
Hali, én inkább 1 hibrid rendszert csinálnék, hogy egy-két pl amerikai rádióállomást, esetleg észak-mexikóit bent hagyni, (meg persze bent hagynám a Rat Radio-t hehe), a magyar adókat pedig kivenném.
Már régóta elég érdekes egy élmény, hogy pl megszólal kuki vagy nemtom hogy írják, ahogy elmegyek egy kocsi mellett, Trudyka pedig pislogna reálisan, hogy ammeg ki he?
Részhben támogatom, részben igazából hozzátennék, a lore friendly rádiókat + amcsi adókat, esetleg player által üzemeltetett, magyar beszédet és zenét nem játszó adókat hagynék meg.
 

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
Ha nem az alapjátékban lévő rádiók kerülnének be, én így építeném fel a sort:

- valamilyen mainstream pop/top40 adó, magyar tartalom nélkül
  • abból kiindulva, hogy legtöbben most is az "igazi mai slágereket" választják, szerintem erre lenne a legnagyobb igény
  • akár egy teljesen saját állomást is el tudnék képzelni erre a célra
- néhány los angelesi-, vagy más amerikai állomás

- Rat Radio, és más playerekhez kötődő adók
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:638
Maurizio Mancini
Szerintem semmi gond a magyar rádiókkal, ezenkívül persze kerülhetnek be külföldiek is.
 

varga.

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
-
Az én szótáramban értelmezett "amerikai zene" változatos, mivel az államban rengeteg különböző etnikumu ember szóródik szét, nem lehet nagyjából egy műfajra sem ráakasztani azt, hogy nem fordulhat elő, nem illik ide. Viszont tartsuk szem előtt, hogy Los Santos Los Angelest, tágabb értelemben véve Kalifornia államot hivatott a virtuális térbe ültetni, így a zenei világban a punk, jazz, hip-hop, country és metál zenék jópár évvel ezelőtt virágkorukat élték. Azonban átléptük a trapéznadrág és diszkók korszakát, így a modern nóták szerelmeseinek minden probléma nélkül be lehet iktatni olyan állomásokat, melyeken mai slágerek szólnak. A magyar rádiók eltávolítása pedig magától értetődik, hogy szükséges.
 
Utoljára szerkesztve:

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,977
Silay Denzel
Nem tervezünk visszatérni az alap rádióhoz, mert tudtommal nincs szinkronban, és továbbá számos korlátozásokat jelentene. (Visszafejlődés lenne, 1-2 scriptet kukázni kéne, ami jó, ha van.)
Azt viszont támogatom, hogy minél több amerikai rádió bekerüljön.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:399
YanTee / Drina Tanner
Nem tervezünk visszatérni az alap rádióhoz, mert tudtommal nincs szinkronban, és továbbá számos korlátozásokat jelentene. (Visszafejlődés lenne, 1-2 scriptet kukázni kéne, ami jó, ha van.)
Azt viszont támogatom, hogy minél több amerikai rádió bekerüljön.
Ez esetben ha javasolhatom, esetleg ebbe a posztba összeírható pár eredeti amcsi rádió? Mondjuk elsődlegesen kaliforniaiak? :3 Lenne pár stream linkem elég rövid idő alatt, ezek elméletben stabilak, hisz minden nap hallgatott csatik
 

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
Egy ilyen listát már én is készítettem, úgyhogy ha nem bánjátok, itt hagynám.
Főként mainstream csatornákból áll, szóval azért bőven kiegészítésre szorulhat.

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó