Quincy Smith - Rue Reyes

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
Neved:Quincy Smith
Játékos(ok) neve: Rue Reyes
Panasz oka: Illuzió romboló viselkedés "PD vadászat" / dm
Panasz kifejtése: Úgyhiszem a videó magáért beszél, de azért leírom a történteket.. Autóker rablás, helikopterünk követett egy autót melynek segítségére siettünk. Természetesen a menekülő autóból kilőtték járművem egyik kerekét ezért beálltam az autópályán két sáv közzé, ordított egyet a karakter ezt követően kiszállt és rárúgott a lyukas kerékre, illetve ezt szerettem volna elérni. Itt még nem állt össze bennem teljesen a kép, hogy hogyan is folytassam. Elindultam a távolabbi szalagkorlát irányába, ott szerettem volna RP-zni valamit, erre 'random' előkerül két maszkos illető, feltételezhetően azon személyek kik a fehér autóval száguldoztak előttünk, és nemes egyszerűséggel, két holsterezett ("fegyvertelen") rendőrt aki nulla veszélyt jelentett rájuk, (akár el is rabolhattak volna vagy bármi egyéb rpt lehetett volna kezdeni a történettel, hiszen 400kmről látható fegyver van náluk ellentétben a mi bb pisztolyunkkal, ami még csak nem is volt elől) kidaráltak indokolatlanul.
Szerk: Egységünk lebénult, ezért további veszélyt nem jelentettünk volna rájuk..


Bizonyíték (kép, log, videó):
[16:23:21] [MDC - Bejelentés] A(z) Mount Chiliad traffipaxnál elhaladt egy azonosítójel nélküli jármű.
[16:23:30] oneRP Billboard betoltese..
[16:23:37][Warning] Resource one_factions tick was too long 25 ms
[16:23:43][Warning] Timer at one_factions:client.js:1 was too long 83ms
[16:23:43][Warning] Resource one_factions tick was too long 84 ms
[16:24:03][Warning] Resource one_gasstation tick was too long 11 ms
[16:24:10][Warning] Resource one_admin tick was too long 29 ms
[16:24:11] Quincy Smith ordítja: a kibaszott kurva életbe!
[16:24:15] *** Quincy Smith kicsatolja a biztonsági övet.
[16:24:17] Elizabeth Jensen mondja: Nyugi.
[16:24:21][Error] [WEB, View 0000026834186410] http://resource/cef/jquery-3.6.0.min.js:2:Uncaught Error: Syntax error, unrecognized expression: unsupported pseudo: hover
[16:24:25] [MDC - Bejelentés] A(z) Mount Chiliad traffipaxnál elhaladt egy azonosítójel nélküli jármű.
[16:24:26] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a jobb karodon. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[16:24:26][Warning] Resource one_dead tick was too long 47 ms
[16:24:27][Warning] Resource one_gasstation tick was too long 12 ms
[16:24:27] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a bal lábadon. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[16:24:28][Warning] Resource one_dead tick was too long 20 ms
[16:24:28] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a bal karodon. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[16:24:28][Warning] Event handler at one_items:client.js:1 was too long 122ms
[16:24:28] *** Quincy Smith elővesz egy fegyvert. (Heckler & Koch P2000)
[16:24:28][Warning] Resource one_skills tick was too long 19 ms
[16:24:28][Warning] Resource one_items tick was too long 19 ms
[16:24:28][Warning] Resource one_skills tick was too long 14 ms
[16:24:30][Warning] Resource one_core tick was too long 11 ms
[16:24:30][Warning] Timer at one_life:client.js:1 was too long 116ms
[16:24:30][Warning] Resource one_life tick was too long 116 ms
[16:24:31] [INFO-warning] Animba estél! Ha nem segítenek fel, hamarosan elvérzel!
[16:24:31][Warning] Resource one_npc tick was too long 15 ms
[16:24:31][Warning] Timer at one_skills:client.js:1 was too long 55ms
[16:24:31][Warning] Resource one_skills tick was too long 55 ms
[16:24:31] [Társadalombiztosítás] Meghaltál! A számláról $700-t levontunk!
[16:24:31] [oneRP] Elvesztetted az összes készpénzed és a nálad lévő fegyvereket!

https://streamable.com/ocelv5

Megjegyzés: Restellem az epikus laggot, sajnos ennyi maradt az amúgy is kevésből miután áthaladtam pb-n.

Idézet tőle: Brownie:
A témába beírtam a panaszra tett személyt
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
[A] Szia! A PK-t én fogom kezelni. Rue Reyes ölt meg titeket, akinek várom a válaszát a PK alatt 24 órán belül! @Alibi839 [/a]
 

Alibi839

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Sziasztok!
Szerintem elsőkörben tisztában vagytok ti is azzal hogy amennyiben egy egységnek kilőtünk azon az egyik vagy netán a szerver szabályzatnak megfelelő számú kereket hogy ne mozoghasson tovább egységek nem esnek ki az üldözésből, mert onnantól kezdve mi biztonságosan nem mehetünk el az adott útszakaszon. Paleto Bayból 2 irány vezet ki Kelet Nyugat, mi információn szerint Keleti és a Nyugati kivezetésen is kilőttünk egy egy egységet, ahol mind a kettőben 2-2 ember volt.
Hogy miért lőttünk azonnal? Mert a másik fekete autósra ti viszonoztátok a tüzet, ahogy PD által is több olyan esteről tudok hogy amint az illegál lő, ti azonnal semlegesítés képpen tüzet nyithattok, az RPben résztvetekre. te kint voltál az autóból potenciális veszélyt jelentettél, amikor kiszállt a második ember is az autóból ő nem lett azonnal meglőve, csak miután kisebb várakozás után fedezékbe húzódott.
 

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
Bármerre mehettetek volna ugyanis szó nem volt rólatok addig a pontig míg nem hallható a rádiózás, de az is csak jelentés volt, tehát nem voltatok képben. Így szó nincs arról, hogy a fehér autó irányába bármit is cselekedtünk volna Jensennel.

-Nem jelentettünk veszélyt a fehér járműre nézve.

Az PD részét is cáfolnám amennyiben megengeded.. Csak arra tüzelünk akire indokolt, aktív tűzparancs van kiadva. Természetesen, ha ez a személy kiszáll fegyvertelenül el lesz fogva, ill tovább üldözve gyalogosan, de nem lesz lelőve attól független, hogy tűzparancsa van rá.. fegyvertelen játékosra nem lövünk.
Köszönöm.

A továbbiakban csak Daryl kérdésére válaszolok.
 

Kuglóf

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Sziasztok!
Szerintem elsőkörben tisztában vagytok ti is azzal hogy amennyiben egy egységnek kilőtünk azon az egyik vagy netán a szerver szabályzatnak megfelelő számú kereket hogy ne mozoghasson tovább egységek nem esnek ki az üldözésből, mert onnantól kezdve mi biztonságosan nem mehetünk el az adott útszakaszon. Paleto Bayból 2 irány vezet ki Kelet Nyugat, mi információn szerint Keleti és a Nyugati kivezetésen is kilőttünk egy egy egységet, ahol mind a kettőben 2-2 ember volt.
Hogy miért lőttünk azonnal? Mert a másik fekete autósra ti viszonoztátok a tüzet, ahogy PD által is több olyan esteről tudok hogy amint az illegál lő, ti azonnal semlegesítés képpen tüzet nyithattok, az RPben résztvetekre. te kint voltál az autóból potenciális veszélyt jelentettél, amikor kiszállt a második ember is az autóból ő nem lett azonnal meglőve, csak miután kisebb várakozás után fedezékbe húzódott.
Másik kérdés részemről ki volt a vagrantba? Ő totál oknélkül darálta ki a kocsinkat mellesleg onnan kezdődött részetekről a lövöldözés. A vagrantal semmi interakciót nem kezdeményeztünk még ki is kerültem ellenbe Ő instant szét túrta a kocsit. Potenciálisan veszélyesek voltunk rá amiért még ki is kerültük?
 

Kuglóf

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Másik kérdés részemről ki volt a vagrantba? Ő totál oknélkül darálta ki a kocsinkat mellesleg onnan kezdődött részetekről a lövöldözés. A vagrantal semmi interakciót nem kezdeményeztünk még ki is kerültem ellenbe Ő instant szét túrta a kocsit. Potenciálisan veszélyesek voltunk rá amiért még ki is kerültük?
 

Bence

Veterán
Játékos
Üzenetek:255
Helló, én voltam a másik érintett személy, egyik kerék lett csak kilőve ha minden igaz, azzal még lehetett mozogni volna nektek, az esély megvan rá adva, és tartott még az üldözés. Ti az üldözésben még simán közre tudtatok volna működni, ezért álltunk meg ott. Mellesleg aki kiszállt az anyósról, nem lőttünk direkt egyből, akkor lett rálőve, amikor már futott. - Mi azt honnan sejtsük, hogy ti nem jelentettek veszélyt ránk? Mivel teljesen mögöttünk voltatok. Plusz kilett lőve a fekete sultan kereke, azért fordultunk vissza, mert még tartott javában az üldözés.
Másik kérdés részemről ki volt a vagrantba? Ő totál oknélkül darálta ki a kocsinkat mellesleg onnan kezdődött részetekről a lövöldözés. A vagrantal semmi interakciót nem kezdeményeztünk még ki is kerültem ellenbe Ő instant szét túrta a kocsit. Potenciálisan veszélyesek voltunk rá amiért még ki is kerültük?
Én nem gondolnám oknélküli darának(csak kerékre lett lőve) egy autókereskedés rablásnál, és üldözésnél. Lopott kocsi van előtettek.

A továbbiakban Daryl bírálatát várom.
 

Kuglóf

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Helló, én voltam a másik érintett személy, egyik kerék lett csak kilőve ha minden igaz, azzal még lehetett mozogni volna nektek, az esély megvan rá adva, és tartott még az üldözés. Ti az üldözésben még simán közre tudtatok volna működni, ezért álltunk meg ott. Mellesleg aki kiszállt az anyósról, nem lőttünk direkt egyből, akkor lett rálőve, amikor már futott. - Mi azt honnan sejtsük, hogy ti nem jelentettek veszélyt ránk? Mivel teljesen mögöttünk voltatok. Plusz kilett lőve a fekete sultan kereke, azért fordultunk vissza, mert még tartott javában az üldözés.

Én nem gondolnám oknélküli darának(csak kerékre lett lőve) egy autókereskedés rablásnál, és üldözésnél. Lopott kocsi van előtettek.

A továbbiakban Daryl bírálatát várom.
Mentem volna ha a script nem 3db 0%-os kereket mutatott volna, amit még szemmel is lehetett látni. Lopott kocsi igen arra mentünk nem a vagrantra. De ez nem indok hogy széttúrja a kocsit olyan személy akivel nem foglalkozunk...
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
[a]A másik fél videóját is átnéztem. Egyrészt a videón nagyon jól látszik, hogy a "hatástalanított" egységnek csak egy kereke lett kilőve, azaz veszélyt jelenthettek továbbra is a menekülőkre. Másrészt a menekülők abba az irányba tartottak vissza, ahol a "hatástalanított" egység volt, mivel a rablásban résztvevő többi személy még üldözés alatt állt. A részükről meglehetett itt az az aggodalom, hogy a kereküket kilőve őket is mozgásképtelenné teszitek.
A panasz jogtalan, azonban a másik videóban feltűnik egy olyan jelenet, hogy @Bence kezében a fegyverrel már szinte célozni készül, de előtte felszív egy methet, ami ebben a szituációban nem igazán reális azt figyelembe véve, hogy fegyver is van a kezében és úgy szívja fel. Neki nonrp miatt kiosztom a szankciót. [/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó