plakátok felszedése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:678
Dexter Sosa

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Rowan MacGilroy / carnage#0704 «

Ötleted leírása

» Mindenkinek lehetőséget adni, hogy levegye akárki plakátját, akárhol. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» david hosszelfotty «



 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Szerintem ezzel megölnék az egész plakátozást, fölösleges lenne feltenni mivel akkor mindig letépkedné valaki akinek olyan kedve van.
 

Tiiskid94

Legendás Író
Játékos
Üzenetek:280
Sorry for drips
Én támogatom, fura hogy fel kell keresni a Govot ezzel kapcsolatban. Kicsit abszurd a szituáció. Viszont akkor mivel mindenki letépkedné a plakátokat én egy olyan ötletet vetnék fel hogy olcsóbb legyen a plakát, így nem feleslegesen dobod ki a pénzt ha azonnal leszedik.
 

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
Szerintem nem lenne túl sok értelme a plakátozásnak, ha ez bekerülne.
Legfeljebb úgy tudnám ezt elképzelni, hogy 50-50 (vagy akár még kisebb) esélyben "sikerüljön" leszedni a plakátot, ennek viszont nem lenne valóságalapja.
Off-topic: Amivel viszont mindenképpen kellene valamit kezdeni, hogy alapmunkás és más CP-k környékére ne lehessen letenni plakátokat, mivel a CP megnyitásával minden esetben megnyílik valamelyik reklámposzter is. - A buszos alapmunka mellett lévő fal pár napja hemzsegett a plakátoktól.
 

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
Valóban kevesebb lenne a plakátok száma.. viszont szerintem az a 3500 dollára vagy mennyi, nem egy pótolhatatlan összeg. A plakátokat nagyrészt frakciók használják.. akiknek a kasszában levő x millió dollár mellett ez szerintem nem egy nagy összeg.
 

Tiiskid94

Legendás Író
Játékos
Üzenetek:280
Sorry for drips
Lenne egy olyan ötletem is ehhez a témához kapcsolódó ha a szerver minden plakáthoz rendelne egy placedot amit magunk tudunk megírni mert kicsit jobban felkeltené a figyelmet.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
Oké, ne vehesse le mindenki, de legyen szabályozva. Konkrétan ezer és egy éves plakátok vannak a városban szétszórva.
Illetve egyesek mindenhova is felteszik a plakátokat, előszeretettel az interiorok CP-jébe, hogy minden esetben az arcodba dobja a plakátot.

Volt már hogy megkértem az adott frakciót, hogy legyen kedves ne rakjon ide meg ide plakátot, de nem hat a szép szó sajnos.. :(
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
+1 ötlet. Esetleg jogot adni a Los Santos Meteor - és Lifeinvader frakcióknak, hogy letudják ők is venni a plakátokat.
 

Copper

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
James Gill
Szerintem úgy kéne, hogy 1 héttel a plakát felragasztása után engedné a rendszer, hogy leszedd és akkor ugyanúgy lenne értelme a plakátoknak csak el lehetne kerülni azt, hogy hetekig fent marad és elavul.
 

Tonrok

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79
Esetlegesen még azt tartanám talán élhető megoldásnak, hogy a plakát árával nagyjából megegyező áron lehetne vásárolni egy bizonyos itemet, aminek segítségével le lehet szedni civilként a plakátot. Emellett bizonyos frakciók ezen item nélkül is meg tudnák ezt tenni. Így a civil, aki plakátot szedne le, átgondolja hogy neki megéri-e, hogy leszedje a plakátot, és nem fog minden plakátot leszedni, amit meglát.
 

Cross

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:370
-
Támogatom az ötletet. A mostani plakátozás átment egy kikerülhetetlen rendszerre, ahol több plakát is CP-hez vagy E betűvel interaktálható dologhoz van lerakva így elkerülhetetlenek.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
Szerintem ezzel megölnék az egész plakátozást, fölösleges lenne feltenni mivel akkor mindig letépkedné valaki akinek olyan kedve van.
Az sem túl jó dolog számomra, hogy a plakátok olyan helyeken találhatóak meg, ahol eleve interakcióba kellene lépni más tevékenységgel így elkerülhetetlen az, hogy a karakter megnézze a plakátot vagy sem. Kérem a plakátozókat, hogy hadd döntsem el én el akarom e olvasni a plakátot, vagy sem.

+1 ötlet. Esetleg jogot adni a Los Santos Meteor - és Lifeinvader frakcióknak, hogy letudják ők is venni a plakátokat.
Újságos frakcióként nem azért akarok valahova kimenni, mert valaki szét plakátolta a pénzfelvevő automatát. De felőlem a Lifeinvader megtarthatja ezt a lehetőséget.

Esetlegesen még azt tartanám talán élhető megoldásnak, hogy a plakát árával nagyjából megegyező áron lehetne vásárolni egy bizonyos itemet, aminek segítségével le lehet szedni civilként a plakátot. Emellett bizonyos frakciók ezen item nélkül is meg tudnák ezt tenni. Így a civil, aki plakátot szedne le, átgondolja hogy neki megéri-e, hogy leszedje a plakátot, és nem fog minden plakátot leszedni, amit meglát.
Megfogod azt letéped a p*csba! Nehogy már külön item kelljen arra, mert szerencsétlen vagyok és nem tudok leszedni egy 100-200 gr között lévő plakátot.

Szerintem úgy kéne, hogy 1 héttel a plakát felragasztása után engedné a rendszer, hogy leszedd és akkor ugyanúgy lenne értelme a plakátoknak csak el lehetne kerülni azt, hogy hetekig fent marad és elavul.
Egy hetet soknak tartom, lehetne kevesebb. Egyébként ha a karakternek nem tetszik valami, akkor nyílván lefogja tépni ha akarja a rendszer, ha nem. A plakátok megrongálása pedig nem bűncselekmény, szóval bajuk nem származhat belőle a karaktereknek.
 

Copper

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
James Gill
Az sem túl jó dolog számomra, hogy a plakátok olyan helyeken találhatóak meg, ahol eleve interakcióba kellene lépni más tevékenységgel így elkerülhetetlen az, hogy a karakter megnézze a plakátot vagy sem. Kérem a plakátozókat, hogy hadd döntsem el én el akarom e olvasni a plakátot, vagy sem.


Újságos frakcióként nem azért akarok valahova kimenni, mert valaki szét plakátolta a pénzfelvevő automatát. De felőlem a Lifeinvader megtarthatja ezt a lehetőséget.


Megfogod azt letéped a p*csba! Nehogy már külön item kelljen arra, mert szerencsétlen vagyok és nem tudok leszedni egy 100-200 gr között lévő plakátot.


Egy hetet soknak tartom, lehetne kevesebb. Egyébként ha a karakternek nem tetszik valami, akkor nyílván lefogja tépni ha akarja a rendszer, ha nem. A plakátok megrongálása pedig nem bűncselekmény, szóval bajuk nem származhat belőle a karaktereknek.
Akkor legyen kevesebb, de azt bevallhatjuk, hogy elég sok minden van, amit a karakter bármikor megcsinálhatna, de a rendszer nem engedi szóval ezt a realitást el kéne engedni. Egyébként meg ha egyik ötlet sem megfelelő, akkor hagyni kéne a jelenlegi rendszert úgy, ahogy van.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó