pepu. fórum moderátori jelentkezése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
[quote author=undefined]
Íme én, pár mondatban..

[quote author=undefined]Tamásnak hívnak, jelenleg 17 éves vagyok. Érdeklődési köröm elég szűk, egyetlen egy szóval le tudnám írni, és így is fogok tenni. Számítógép. Informatikusnak tanulok már harmadik éve, reményeim szerint már csak kettő darab évem van hátra a nagybetűs ÉLET előtt. Szabadidőmet is eme csodás találmány előtt töltöm, jelen állás szerint leginkább a OneRP szerverén, ahol ez év Májusán kezdtem tevékenykedni. Azóta is aktívan akciózgatok napi átlag két-három órában. RP pályafutásom nem nyúlik vissza az ősidőkbe, ugyanis ha az emlékezetem nem csal, 2019 Nyarán csaptam bele a lecsóba a méltán híres GTA: Hungary szerverén. Itt aktívan eltöltöttem ~700 órát, leginkább PD, majd NOOSE kötelékein belül. Ezen a csodás OneRP nevezetű szerveren jelenleg 87226 aktív játékkal eltöltött perccel rendelkezem, ami jelen álláspont szerint 1453 órát takar. Szerintem méltóképpen tükrözi a stílust amit képviselek az, hogy ennyi eltöltött idő után, egyetlen büntetésem sincs a szerveren.[/quote]

Aztán referenciád van-e?

[quote author=undefined]Nem voltam még sem adminisztrátor, sem moderátor semmilyen körülmények között sem. Mentségemre szóljon, hogy még nem vettem bátorságot arra hogy jelentkezzek. A szabályzattal tisztában vagyok, a Fórumot is ismerem véleményem szerint. A józan eszemet még nem vesztettem el több év League of Legends után sem, valamint dönteni is képes vagyok értelem szerűen, törekedve a mindenki számára megfelelő végkimenetelre.
[/quote]

Miért szeretnék moderátor lenni?

[quote author=undefined]Nagyon sok szép emléket okozott nekem a szerver, élmények, vicces pillanatok, barátságok, és még sorolhatnám.. Úgy gondolom itt az ideje nekem is tennem valamit a szerverért, és annak közösségéért. Egész nap elérhető vagyok Discordon, ezzel együtt mondhatni Fórumon is. Egy jól működő szerverhez pedig elengedhetetlenek az igényes és tiszta platformok, ahová élmény benézni, vagy csak szimplán végiggörgetni. 
Legfőbb céljaim közé tartozik hogy segítsek megteremteni, és fenntartani egy ilyen Fórumot, és közösséget.
Ehhez hozzátartozik a felhasználók segítése, esetlegesen kialakult feszült helyzetek kezelése, problémák megoldása, vagy megoldásának segítése.
[/quote]

Véleményem szerint mi rombolja a közösséget? Mit tennék ellene?

[quote author=undefined]Egy közösség legnagyobb bontógolyója szerintem a flegma, lekezelő stílus, egymás iránti tisztelet és megértés hiánya. Rendkívül lelombozó tud lenni az, amikor például valaki az egekbe magasztalja magát, mert ő jobb valamiben, mint más. Ebből gyakran veszekedések, sértődések alakulnak ki, amik 99%-ban nem vezetnek sehová, csak egy toxic, szennyezett pöcegödröt lát az, aki épp betéved. Ami mint említenem sem kell, rendkívül illúzióromboló, és pillanatok alatt kedvét szegi bárkinek, aki nem vevő az ilyenekre. Aki vevő, folytatja, olajat önt a tűzre... Ennek a körforgásnak az eredménye pedig, mint tudjuk, a borzalmas közösség.

De erre vannak ezek a daliás, kedves, segítőkész, határozott moderátorok.
Ezeket szankciókkal lehet, és kell is jutalmazni. Nincs értelme veszekedni, hisz ez a toxic emberek célja. Értelmetlen feszültséggenerálás, közösségrombolás.
Igaz, van amikor észérvekkel is lehet győzedelmeskedni, de ezeket gyakran a józan ész elve alapján el lehet dönteni, hogy ki érdemes erre, és, hogy ki nem.
Tény, ez nem csak a Fórumra igaz, ez minden közösségi platform rákfenéje. Konkrét dolog, ami csak a Fórumra igaz, szerintem nincs.


Végül pedig felsorolnám pár basic tulajdonságomat, amiket érdemes lehet tudni.

Amondó vagyok, kezdjük a pozitívakkal.

- Rendkívül szeretek csapatban dolgozni, érdekel mások véleménye, hisz a kritikából gyakran tanulni lehet.
Bármennyire sablon duma, teljes mértékben igaz.

- Zsenge koromból adódóan aktív, és rugalmas vagyok.

- Empatikus, megértő vagyok bárkivel szemben.

- A rám bízott, és érdeklődési körömbe tartozó feladatokat a legjobb tudásom szerint látom el, figyelek az általam kiadott munka minőségére.

- Alázatosnak, megbízhatónak és segítőkésznek tartom magam.

- A hibáimat elismerem, és mindig próbálok tanulni belőle.



Térjünk át a negatívokra..

- Vannak helyzetek amikor türelmetlen, szókimondó vagyok. Leginkább akkor fordul ez elő, amikor egy számomra egyértelmű dolgot kell más személy(ek) tudtára adni.

- Nekem is vannak rossz napjaim, amikor hanyag, kedvtelen és lusta vagyok.

- Személyiségem inkább a pesszimizmust tükrözi a külvilág felé.

- Iszonyatosan hamar megunok dolgokat, ezért amibe belekezdek, sokszor félbehagyom.


Azt hiszem ennyit érdemes tudni, köszönöm hogy elolvastad, remélem elnyerte tetszésed.

[/quote]
 

blackdog476

Kivételes Tehetség
Very Important Person
Üzenetek:233
[foglobmod]
Szia pepu.!

Meggyőzött a lapod, így a jelentkezésedet elfogadom.
Keress fel Discordon a mai nap folyamán!
[/foglobmod]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó