Elfogadva Penelope Anne Smith helyett

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

!𝔽ő𝕟𝕚𝕩™

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Lucas Mendez
unban.png


Név: Penelope Anne Smith
Adminisztrátor neve: Klauc
Indok: OOC stílus, OOC szidás.
Tiltás időpontja: 2024-05-13 15:30:22
Meddig tart a ban: Örökös
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ezelött egyszer sem.
Miért kérsz unbant: Szeretnék vissza térni a szerverre és újra aktívan játszani és bebizonyítani hogy igenis tudok közösségbe viselkedni.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Mindent! normálisan viselkednék nem szólnák senkinek egy rossz szót sem cipzár lenne a számom,kerülném az OOC vitákat teljes mértékben! Nem fogok jönni a minta szöveggel hogy mindenki meg érdemel egy utolsó esélyt ezzel el kerülve azt hogy esetleg valaki azt gondolja hogy csak másoktól másoltam a szöveget... de meg igérem hogy normálisan fogok viselkedni még ha kell egy AJ-t is bevállalok ennek fejébe.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Teljes mértékben,kérdés nélkül igen!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,653
-
Üdv,

Mi a garancia arra, hogy nem küldesz el senkit melegebb éghajlatra vagy épp nem illeted olyan kedves szavakkal a másikat, mint a múltkor, ha épp felkapod a vizet?
 

!𝔽ő𝕟𝕚𝕩™

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Lucas Mendez
Üdv,

Mi a garancia arra, hogy nem küldesz el senkit melegebb éghajlatra vagy épp nem illeted olyan kedves szavakkal a másikat, mint a múltkor, ha épp felkapod a vizet?
"Ez az 1 hónap alatt megtanultam, hogy még akkor se szabad elküldeni mást, ha felidegesítettem magam. Továbbiakban figyelni fogok erre és, mint említettem akár AJ fejében is vissza térnék a szerverre."
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó