Elutasítva Penelope Anne Smith helyett!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bolondmike

Kritikus
Játékos
Üzenetek:264
bolondmike
unban.png


Név: Penelope Anne Smith
Adminisztrátor neve: Klaudia
Indok: OOC stílus, OOC szidás.
Tiltás időpontja: 2024-05-13 15:30:22
Meddig tart a ban: Perma
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Csak egyszer!
Miért kérsz unbant: Több okból is! Elsősorban nem követtem el a szerveren szabálysértés és mégis ki lettem bannolva,arról nem beszélve hogy fórumon főleg nem követtem el szabály sértést és onnan is ki lettem tiltva,ezért más teszi ki helyettem az UB kérelmet! a kérelmem azért nyújtom be mert nem hinném hogy bármi rosszat követtem volna el azzal hogy discordon véleményem nyilvánitottam ki klaudiának,én játszani járnák fel,jártam fel mint mindenki más! de igen hülyeséget nem mondok csak játszani akarok ennyi a lényeg.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Nem hinném hogy sok mindenen kéne változtassak soha nem ártottam senkinek egy rossz szóval sem de azt biztosra vehetitek hogy senkihez nem szólnák egy rossz szót sem OOC!
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Hazudnák magamnak hogyha azt mondanám hogy igen de megalázkodok és azt mondom hogy igen jogosan kaptam a kitiltást!(Mindenféle szarkazmus nélkül mondom) UI - Helyette írtam, mivel fórumról is bannolva van, or DC-ről is!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,955
-
Head of Staff hozzászólás
Üdv,

Felnőtt férfi ember létedre ilyen stílusban nyilvánulsz meg másokkal szemben - függetlenül attól, hogy admin vagy sem - ne csodálkozz, ha minden felületről végleges tiltásban részesülsz.

8TYMLh7.png

K7r2co5.png


Nem fog lekerülni rólad sehonnan a ban. Elutasítva!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó