Paulo Barbosa -> Ayla Storl, Isaac Carryson

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bandi

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:149
panaszkonyvj.png

Neved: Paulo Barbosa
Játékos(ok) neve: Ayla Storl, Isaac Carryson
Panasz oka: Indokolatlan körözés kitétele, MG.
Panasz kifejtése: Körözés került rám, úgy hogy sosem menekültem még az SO vagy a PD elől rendszámmal. Az autóm külseje alapján raktak rám körözést, indokolatlanul.
Bizonyíték (kép, log, videó): Amint kiderül, hogy mi alapján körözetk tudok mutatni nagy valószínűséggel bizonyítékot.
Megjegyzés: Nincs több hozzáfűzni valóm.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:380
find out ic
Szia! - Nem voltam ott az eredeti esetnél. Bejelentést kaptunk a Benny's telepéről, hogy ott egy kék-fehér csíkos Caracara amit korábban kerestünk. Én, mint mondtam, nem voltam ott sem a rablásnál, sem a keresésnél. Én a bejelentés miatt voltam ott. Részemről ennyi.

Isaac volt az eredeti esetnél ott.


EDIT: Az, hogy én mit fogalmaztam rádióban már más kérdés.


EDIT2: A szóban forgó bejelentés, és beszélgetés;

[12:38:57] Noah Scott mondja: Itt a kocsi amit ekresnek.
[12:39:01] Noah Scott mondja: Sötétkét csikos jármü.
[12:40:52] Noah Scott mondja (rádióba): itt a körözött jármü

[12:41:57] Bejelentés sorszáma: 1
[12:41:57] Bejelentő neve: Noah Scott
[12:41:57] Bejelentő telefonszáma: XXXXXXX
[12:41:57] Bejelentő pozíciója: Strawberry
[12:41:57] Bejelentés indoka: it t asötétkék jármü fehér csikokkal ha még kerewsik csaka kollegájukl itt hagyta
 
Utoljára szerkesztve:

Csirmi

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
Csupa Kéz
Szia! Néhány napja egy autóker rablásról egy sötétkék Caracara menekült fehér csíkokkal, rendszám nélkül úgy, hogy a menekülés végén egy ajtó hiányzott róla. Ezután körbekérdeztünk a szerelőtelepeken, hogy járt-e ilyen autó náluk, valamint szóltunk nekik, hogyha feltűnne azonnal értesítsenek minket. Noah Scott ezt megtette, ezért vontunk téged intézkedés alá. Ha nem is te voltál azzal a kocsival, attól még IC összekeverhettünk volna valakivel, így az MG részét nem értem, valamint körözést se adtunk ki rád, mivel nem tudtunk mi alapján beazonosítani. A témához nincs további hozzáfűzni valóm, az én részemről ennyi lenne a dolog.
 

Bandi

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:149
Néhány napja egy autóker rablásról egy sötétkék Caracara menekült fehér csíkokkal, rendszám nélkül úgy, hogy a menekülés végén egy ajtó hiányzott róla.
Az autóker rabláson teljes autóval vettem részt, nem hiányzott semmije. Tegnapi nap esett le az ajtóm a fegyverhajó előtt.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Az autóker rabláson teljes autóval vettem részt, nem hiányzott semmije. Tegnapi nap esett le az ajtóm a fegyverhajó előtt.
Nagyon orulok, hogy ezt helyettem irtad le. En voltam az aki az SO reszerol jelentette a PD-nek egy IC privat beszelgetes soran a kocsit. Vegig ott voltam a fegyverhajos uldozeseden, ahol hianyzott az ajtod. Ez pedig egy remek infot szolgalt nekem, amit ki is hasznaltam.

edit: Autokereskedes rablasoknal is volt, hogy hianyzott az ajtod, igy tudtam arra kovetkeztetni, hogy folytonos jellegu a hianya az ajtonak.
 

Bandi

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:149
Autokereskedes rablasoknal is volt, hogy hianyzott az ajtod,
Van egy videóm, majdnem a teljes autóker rablásról amin ott voltam az autóval és tisztán látszik, hogy megvolt az összes ajtóm. Tegnap tört le az ajtóm, nem akkor.

EDIT: A fegyverhajó és az autóker nem köthető össze, hisz egyiken se volt rendszám az autón. A kettő külön kezelendő. Nincs több hozzáfűznivalóm az ügyhöz, várom a bíráló admin válaszát, kérdését.

EDIT2: Fegyverhajón szerzett lőtt sérülések miatt és a menekülés ideje miatt elvérzésben meghaltam, ezért se lehetne körözést kiadni a letrört ajtós menekülésemhez.
 
Utoljára szerkesztve:

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Van egy videóm, majdnem a teljes autóker rablásról amin ott voltam az autóval és tisztán látszik, hogy megvolt az összes ajtóm. Tegnap tört le az ajtóm, nem akkor.
En hiszek neked, nem tudom mar en sem pontosan, hogy mikori autokereskedes volt az, de biztos vagyok benne, hogy volt olyan autoker is, ahol hianyzott az ajto. Mivel nem voltatok kifejezetten celpont, igy nem is fordultam, fordultunk utanatok. A letort ajtot kiszurtam, talan meg radioba is jelentettem. Igy tudtam a fegyverhajon resztvevo ugyan olyan caracaraval osszehozni.
A kettő külön kezelendő.
Ezt pedig remelem viccbol irtad. Ket illegalis eventrol beszelunk, rablasrol. Mindketton reszt vesz egy ugyan olyan caracara. KONKRETAN UGYAN OYLAN. Akkor miert ne vonhatnank egybe? Es igen, nem volt rendszam az autodon, ez nem meglepo.

En elmondtam az allaspontomat, hogy van rola megfelelo rp. Az, hogy ha valamilyen csoda folytan megis csak ket kulonbozo caracararol beszelunk, az meg ugye IC ugy. Hibazhat a rendvedelm is, eltudjuk fogadni a hibat es a vereseget is.

ps.: nehari, ha hulyen fogalmaztam par helyen, telefonrol vagyok.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:380
find out ic
Nem akartam, hogy az legyen vége, hogy én OOC sírok.
Figyi, nem az lett volna a vége. Ha meghalsz egy RP-ben, akkor evidens, hogy lekerül a kocsiról a körözés. Akkor helyben rá is kérdeztél, hogy miért vagyunk ott. Elmondtuk, hogy volt bejelentés. Nyugodtan szólhattál volna egy adminnak és megbeszéltük volna ott helyben, hogy mi is volt. De inkább elhajtottál, amit most sem értek.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:793
[a] Sziasztok. Végig olvasva a pk-t, örülök, hogy sikerült megbeszélnetek közben a dolgot. A PD-től annyit kérnék, hogy a körözések levételére figyeljünk. Bandi te pedig ha esetleg megint lesz ilyen, hogy meghalsz jelezd feléjük akár egy PM formájában, hogy mi történt, és akkor elkerülhetők az ilyen PK-k. A megbeszélés miatt a PK-t zárom. [/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó