Panasztétel a túlzott szankció ellen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

eziokala

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Sévon Epps
panaszkonyv.png

Neved: Yorell Calhoun(Döglégy László),Oscar Cabrera(oroszlán)
Adminisztrátor(ok) neve: Ruszi
Panasz oka: Indokolatlan végleges kitiltás
Panasz kifejtése: Az eset úgy kezdődött, hogy a onerp csevegő platformján eszmecsere folytatódott, ebbe mint közösségi emberek bele is csatlakoztunk ekkor Zsanett beírta, hogy témaváltás legyen és ekkor Oroszlán bajtársam aka:Ezio felhozta azt témának ,hogy az emberek miért preferálják az angol beszédet egy MAGYAR szerveren. Ezek után Kabuki és Relay volt adminisztrátor személye konkrétan betámadták a társaságot egy olyan szöveggel, hogy "kutya sem kérdezett" majd itt kialakult egy kisebb összeszólalkozás, amit majd a képeken lehet is látni. Nos ezek után Zsanett reflektált a fő témára majd Zsanett-nek válaszoltam (szimplán csak a véleményemet fejtettem ki) ezt majd csatolom a bizonyítékokhoz. Hozzáteszem, hogy Zsanettel ezek után privát beszélgetés keretei között megbeszéltük az álláspontokat.
Bizonyíték (kép, log, videó):

393964123_1255744275098726_258670826427187152_n.png

393851876_1102013460770127_5243660869448973832_n.png

image.png
image.png
image.png

Megjegyzés: Ez a közösségbomlasztó magatartás fogalmát nem fejezi ki.
 

Razor

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:63
Zhaire Malone
Mivel a PK megalkotóját (oroszlán) kitiltották ezért helyette én fogok válaszolni a panaszkönyvben felmerülő kérdésekre az általa megüzent dolgokkal.


Kiemelem, csak az kerül leírásra amit a PK írója ír, semmit nem fogok magamtól írni mielőtt én is beefet kapok, ahogy ez szokás lett más miatt ilyenekbe keveredni.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Túlreagáltam kicsit én is ezzel a "kutya sem kérdezett" dologgal de vallom azt még mindig hogy ha valaki szerepjátékozik az tegye úgy ahogy ő szeretné azokkal a szlengszavakkal ahogy ki tudja magát fejezni.

Elnézést kérek a sértő reflexválaszomért.

(mivel rólam is szól ez a topic részben)
 

Razor

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:63
Zhaire Malone
oroszlan:
Szia!

Én nem sértő szándékkánt akartam a témát bedobni, csak kivesézni, véleményeket hallgatni erről, @janette-tel privátban felnőtt módján meg tudtam az egészet beszélni.

oroszlan:
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy erre a panaszkönyvre mikor tudnék reflektálást kapni, attól a személytől, aki bírálni fogja.

Ezenkívül még afelől érdeklödnék, hogy én és Lacc21 barátom lettünk egyedül kitiltva az összes platformról a többi ember, pedig nem, hogy-hogy mi kaptuk ezt a bánásmódot, amikor láthatólag mi írtuk a beszélgetésbe a kevésbé toxikus dolgokat, illetve nem is mi kezdtük az egész vitát.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Ez a kitiltás abban a pillanatban már csak hab volt a tortán. Ez az egész a részetekről napokkal előtte már elkezdődött a szerveren (pl: lövöldözés, erről több panaszt is kaptunk vezetőségi szinten), a fórumon és a discordon is.
Az meg, hogy Discordon pár ember betalált titeket, nem jogosít fel arra, hogy ugyanúgy visszaszóljatok és egymásnak ugorjatok.
Egy idő elteltéve írjatok UB kérelmet, ha gondoljátok. Amint tudtok rendesen viselkedni, lesz esély az UB-re.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó