Panaszkönyv - Ruszi ellen.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Marciegyketto

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Boris Andreyev
panaszkonyv.png

Neved: Criston Carrero
Adminisztrátor(ok) neve: Ruszi
Panasz oka: Helytelen bírálat, indokolatlan ban, játékosok érvei figyelmenkívül hagyása.
Panasz kifejtése: Nos, mikor megérkeztünk a szerverre, tény, hogy sok gond volt velünk. Kaptunk 3-4 jailt, és volt egy betanításunk is. Ezek után mi frakcióba léptünk és nem csináltunk semmi szabályellenes dolgot, RP-ztünk, drogot árusítottunk, fegyverhajóra jártunk mint minden illegális frakció tag. Tegnap este haverom (Budaiúr, Leonides Carrero) felborult az autójával, én is mellette ültem. Le RP-ztük, kiszálltunk. Ő hívta a tűzoltókat, én pedig küldtem SMS-be egy koordinátát a másik haveromnak (Victor Carrero), hogy jöjjön értünk. Ez meg is volt, jött is értünk, időközben megjött a tűzoltó is. Amikor Victor megjött csinálni akartunk egy közös pacsizós animot, nem tudtuk az anim nevét, ezért panelből kerestük ki (ugye /anims). Victor véletlenül egy másik animot indított el, én pedig le voltam tabolva (discord direct üzenetre válaszoltam), mire vissza taboltam szólt, hogy nyomjuk újra mert elrontotta. Én amikor elindította csak az entert nyomtam és már taboltam is le, ezért nem láttam az anim nevét, a másik pedig, hogy 4:3 felbontáson játszok és kilógnak az ilyen draw textek. Ezek után mentünk vissza a városba, majd lefreezelt minket Ruszi és a következőket állította:
- Egész nap funoltok.
- Nem egyszer volt már szólva.
- Minden napotok a funból áll.

Én próbáltam volna elmagyarázni neki, hogy pontosan mi történt az animációs üggyel, de nem is érdekelte és a saját mondandóját hajtotta, nem is tekintette meg az én üzeneteimet. Az pedig már más kérdés, hogy egész nap funoltunk? Leonides és Victor fent se voltak se reggel, se délután. Ráadásul én sem voltam fent egész reggel és délután sem, hisz mindhárman a fegyverhajóra léptünk fel. Tehát biztos, hogy funoltunk egész nap? Nem hinném.

Ezek után, nyilván nem érdekelte a mi véleményünk és egyszerűen kitiltott minket, ugye ez a legegyszerűbb. :D
Bizonyíték (kép, log, videó): Neki kellene bizonyítékot nyújtania, arról, hogy tegnap pl. egész nap funoltunk, miközben fent se voltunk.
Megjegyzés: Egybe UB kérelem
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Head of Staff hozzászólás
Szia!

Többen végignéztük amit csináltatok, mielőtt és mikor megérkezett Zeke a műszakimentés helyszínére. Megállás nélkül egymás püfölése, F2 használata - ezek minden IC előzmény nélkül, nem beszélve a nonRP-k tömkelegéről. Nem szükséges magyarázni, hogy miért is ismer nagyon jól Titeket már az admincsapat, de abban segítek, hogy nem azért, mert példamutató amit csináltok. Érdekes, hogy nálatok mindig minden "véletlen" történik.

A PK jogtalan, az UB kérelmet pedig legalább 1 hónap múlva próbáld meg.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó