Panaszkönyv Adminokra

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Mobiltuf1

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
Sótlan moderátorok...
Kedves Bishop Admin "
Ő mint Admin túlbuzgóan mindenbe beleokoskodik. Emberek közé szerintem nem való.
Vannak emberek akiknek egy picike hatalmat adsz megbolondúl. (" Hatalmat? ? :D ha ha ,jót nevetek. Ez nekik már hatalom!
És máris rosszindulatú arrogáns nagyképű uralkodó beképzelt majommá válnak.
Beletoltam már vagy 1000 órát a voice és a text szerverbe ,de még mindíg tudnak olyan ürügyekkel bannolni tiltani büntetni ,hogy az eszem megáll..!

Tudjátok mi idegesít igazán? Nem is ez! -Hanem az hogyha valami önálló dolgot csinálsz ,ott terem egy ilyen semmirevaló túlbuzgó hiperaktív munkanélküli lecsúszott tescós admin és felülbírálja az összes rp-t.!!
(Hogy ki veszi fel ezeket és milyen válogatási feltételekkel azt nem tudom.. ) Gondolom ilyen magyarosan.. Valakinek a valakie..
?? Itt olyan opció nincs hogy kijönnek a rendőrök és elvernek elhajtanak vagy letartóztatnak vagy valami?? ( mármint ha a player nem bír magával.... )

"Ezt a gondolatot csak úgy itt hagyom. By by... (Egy régi játékos)

Az utolsó kapcsolja le a szerót ha kiürül érdeklődés hiány miatt, ,,, mint múltkor!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,516
-
[sa]Szia!

A logból bemásolok pár sort a miheztartás végett, csak hogy mindenki aki olvasni fogja ezeket a sorokat - amiket még a minta szerint sem sikerült prezentálnod - tisztában legyen vele, hogy mi is történt pontosan.

[2022-8-9 23:17:29] [IC-Chat] Kim Lee mondja: Áááááááááá!
[2022-8-9 23:18:6] [IC-Chat] Kim Lee mondja: Szocpolitikailag elpusztulok!
[2022-8-9 23:21:17] [IC-Chat] Kim Lee mondja: Adjon neki a tűzőgéppel Doki!
[2022-8-9 23:22:44] [IC-Chat] Kim Lee mondja: Mu,,, bla,,,, dab...blaaa.....

"[23:43:31] Kim Lee: (( Figyu,, beletoltam már ebbe a szeróba némi pénzt némi pár ezer órát. Nem tudom ki vagy de én már akkor ittvoltam mikor te még sehol nem voltál ))"
"[23:44:04] Kim Lee: (( Nemtudom mióta vagy modi. mióta nem már vagy 6 modit túléltem ))"
"[23:45:48] Kim Lee: (( Kapsz egy kis hatalmacskát , aztán már egyből keménkedsz? De jó hogy az életben nem engedtek emberek közelébe more.))"
"[23:45:51] Kim Lee: (( XD ))"
"[23:46:15] Kim Lee: (( Na fejezd be a cseszegetést ,, szia ))"

A két szerveren összesen 28 693 perced van, ami közel sincs az általad említett "pár ezer órához"

Jogtalan.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó