Jogtalan Panasz LSPD.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

angyal

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Leonardo De Marlowe
panaszkonyvj.png

Neved: Leonardo De Monticello.
Játékos(ok) neve: Nem a játékosokra inkább az eljárás ki menetele.
Panasz oka: Börtön büntetés indoka.
Panasz kifejtése: Egy illegális küldetés során ki érkezett a egy PD-s személy mi hárman voltunktörtént egy lövöldözés amiben nem vettem részt jellen voltam de nem löttem a videon sem látszom mert az autóban ültem Frakció tagunk próbálta ki lönni a kerekét a kocsi oldal irányából. majd el menekültünk. Rendszám meg volt a pd-nek .Majd késöbb ki szállitotak egy másik automból majd le csuktak kézel fogható bizonyiték nélkül. A felsorolt vádak miatt.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: Az eljárásal nem volt problémám csak a végén ki szabott büntetésel.
 
Utoljára szerkesztve:

pologt

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:43
Én voltam az egyik társ az esetben ,rajtam sapka volt . A rendőr egyedül volt ott és próbáltam kilőni a kerekét.
Ő kiszállt a kocsiból és lőni kezdett úgy hogy 3 elkövető volt a helyszínen. Mivel nem ölni készültünk így túlélte.
 

Döme

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Nate D Xaiver
Helló-sziasztok! Én voltam kint az esetnél, mikor megmutattuk RP-vel a felvételt @angyal azt mondta, hogy kopasz vagy, de akkor jól emlékeztem, hogy feketének láttam a fejed tetejét. + Mikor én már kiszálltam @pologt már ült vissza a kocsiba így őt se láttam teljesen. A kocsin volt rendszám, és te voltál a tulajdonos.
Én ennyit tudok hozzá fűzni, ha valami eszembe jutna még,leírom.
 

angyal

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Leonardo De Marlowe
Értem de én nem löttem nem is szerepelhetek a videon de kaptam azért. Sőt egy másik személy szerepel a videón. igy miért kapom azt a büntetést meg?
 

pologt

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:43
Nem hinném hogy bizonyíték nélkül ez életszerű. Soha nem kap azért büntetést amit nem követ el, a bűnössége csak kizárólag az sofőri vétségek miatt ítélhető. Csak a megfelelő bizonyítékok alapján lehet valakit elítélni, vagy ez miféle működés?
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:1,023
Főadmin hozzászólás
Sziasztok.

Mivel az eset nagy részét, ic végig követtem a kihallgatást is. Érdemi információt kaptál az LSPD tagjaitól a lecsukásodat illetően. Amennyiben nem értesz egyet az ellened felhozott vádpontokkal, és az eljárás menetével, úgy abban az esetben az lspd fórumán tudsz ic panaszt benyújtani, amit egy discord beszélgetés alkalmával is tudtodra adtak az illetékesek.. Az általad felhozott pontok mind IC kezelendőek. A fórumrészt itt találod: https://lspd.hu/viewforum.php?f=35&sid=2ab11fe5710c263a0f6a0465c6fba0a4
A panasz jogtalan ebben a formában. A továbbiakat ic intézzétek az illetékes szervekkel. Amennyiben az ügy valóban így történt, a kivizsgálás után tájékoztatva leszel az ügy kimeneteléről.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó