Panasz Lázár -ra.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bestien_Brice

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Adminisztrátor(ok) ellen


Neved:
Bestien Brice
Adminisztrátor(ok) neve:
Lázár
Panasz oka:
Rossz Panasz kezelés, Ok nélküli admin jail
Panasz kifejtése:
1. Eset:
Dolgoztam mint favágó és egyszer csak rám teleportált Lázár egy játékossal. Írta, hogy panasz érkezett rám, hogy elloptam egy munka járművet.
Beszéltünk egy jó 15-20 percig az ügyről és mivel egy fárasztó napon voltam túl, munka után élvezni akartam a játékot és nem fölöslegesen magyarázkodni ezért felhúztam magam, hogy ok nélkül vagyok csesztetve ennyi ideig.
Kiderült végül, hogy nem is tudta pontosan a játékos, hogy én voltam csak én voltam a közelében és ezért esett rám a gyanú.

OOC Pontosan ezt írtam:
Pénisszel nem kellene csaj játékossal játszani.
Ratyi Rambo


Nagyon lassan kezelte az esetet és hagyta, hogy a másik játékos a gyerekes beszólásaival felhúzza az agyam..

2. Eset:
Ok nélküli Admin Jail
Wilhelm Kruger kint állt a bank előtt oda ment hozzá Moises Ronlev azt mondta, hogy Tyűha és oda állt a motor mellé.
Wilhelm beszólt neki, erre Mioses reakciója az volt, hogy rákiabált, hogy a kurva anyád és belerúgott a motorba.
Ezért Wilhelm elverte.. Sajnos Verekedés rendszer bugja miatt megölte Moises -t, ezért admin jail -t kapott Wilhelm, de én is Bestien Brice..
Úgy, hogy nem csináltam semmit. Az admin jailem oka Lázár leírása szerint:
DM, Ha lemuteollak OOC nem irkálsz IC.
Így ok nélküli Mute -alatt nehéz volt kibírni, hogy ne írkáljak IC (()) jellel és ne megpróbáljam meg elmagyarázni, hogy nem szídtam.

Bizonyíték(Kép, log, videó):
Log: https://filebin.net/tk2eumuunv5a0tc9/client.log?t=4b5lsiqd
Videó: Lázár megkapta a videót Moises -től.
Megjegyzés:

Mute Oka:
[12:50:17] Bestien Brice: (( Csak berakatod magad Moises. :D Ne funolj az animmal. ))
[12:50:33] Moises Ronlev: (( próbálgatom olyan jó ez a samp után ))
[12:50:50] Bestien Brice: (( Akkor majd vonulj félre és ott.. Mint a többiek. ))
[12:50:54] Moises Ronlev: (( ingyenes hét maitt van meg a játék :D:D:D: ))
[12:51:05] Wilhelm Kruger: (( enm ingyenes hét van... ))
[12:51:11] Wilhelm Kruger: (( örökre magkaptad ))
[12:51:17] Moises Ronlev: (( az jó ))
[12:51:28] Moises Ronlev: (( na mehetek játszani? ))
[12:51:44] Bestien Brice: (( Hány éves vagy Moises? :/ ))
[12:52:00] Lázár: (( Azt hiszem ezért már tegnap kaptál jailt Bestien  ))
[12:52:02] Lázár: (( most fejezd be ))
[12:52:11] Lázár: (( Nem kell ooc beszólogatni senkinek ))
[12:52:12] Moises Ronlev: (( tiszteletlen kérdések ))
[12:52:18] Bestien Brice: (( Nem korhatáros a szerver? Nem szídtam. :eek: ))
[12:52:44] Moises Ronlev: (( menjünk már játszani ))

Ez a részlet a teljes LOG -ban is megtalálható.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[adminisztrator]Mivel Billy_Strassmore adminsegéddel hoztuk meg a döntést igy ő is hozzászolhat.[/adminisztrator]

A jailedet azért kaptad, mert nem ez volt az első eset, az autómosós ügyről kaptam Billy-től egy videót. Itt egy horgászbottal kezdtél el verekedni, sem az hogy megütik a motorod, sem az hogy beszólnak neked nem elég indok arra hogy halálig verjél valakit. Arról pedig annyit hogy te csak animba akartad verni, hogy a banknál le raktad /placedo-val hogy "A hulla testén taposás nyomok megtalálhatóak". Kiegészités képpen annyit, hogy a szerver szabályzat kimondja: " Bár nevéből adódóan nem DM, ha nem hal meg senki, ugyanakkor az egyszerűség kedvéért az indok nélküli támadásra is DM-ként hivatkozunk. " Ha ez lett volna az első eset egy figyelmeztetéssel elmehettet volna mindenki, de mint mondtam ez helyből a mai napon a második volt. Az OOC mute-ot pedig azért kaptad, mert nem volt helyén való a stilusod, nincs jogod számon kérni a játékos életkorát, illetve olyat irni idézem "tudom nem megszokott a szerveren az RP, észrevettem" (nem pontos idézés, nagyjából igy volt). Az én részemről annyit még, a mute-ot leszedem ha kijöttél jailből. Várom az elbirálást.
 

Bestien_Brice

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Billy -nél pedig le lett rángatva a motorrol Wilhelm.. Szerintem egyértelmű, hogy miért volt a verekedés..
A Horgászbotot pedig véletlen vettem elő rugós kés helyett.. Vicces, hogy hozzá írod a pecabotot, amikor egyértelmű, hogy véletlen volt..
Mind a két esetben csak szóváltásba keveredtünk és nem mi kezdtük a verekedést..

A "Tudom nem megszokott a szerveren az RP, észrevettem" azt neked írtam, mert beszóltál a Placedo miatt.
Azért tettem a hulla fölé a "Hulla hátán taposás nyomok látszódnak", hogy normálisan le tudják RP -zni a rendőrök az esetet.


Itt a LOG:
https://filebin.net/ciuodmhnq4pttgcs/client__2_.log?t=8ybs7psc
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
Bárhogy nézem, ebben a logban ti kezdtétek a IC szadalmazását a másik félnek. Plusz ez sem volt elég indok arra, hogy halálba verj valakit. Mivel itt többen voltatok akik öldökölték egymást, és én még mindig tartom magam ahhoz hogy nem jailezek 4 embert egyszerre, nem osztottam szankciót. Viszont ti utána nem sokkal ismét megismételtétek, emelett már nem tudtam elmenni.
 

Bestien_Brice

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Nem tehetek róla, hogy a szerveren mindenki karate bajnok és a veszekedésből nekik egyből a motorrol lerángatás jön, vagy a motorba rugdosás.
 

Bestien_Brice

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
"A jailedet azért kaptad, mert nem ez volt az első eset."
Az első esetnél azért ugrottam bele a verekedésbe, mert a szemem előtt ütötték Wilhelm -et.
A második esetnél pedig egyáltalán nem csináltam semmit.. Teljesen jogtalan volt az AJ.

Minden embert külön kell kezelni és megkérdezni, hogy mit miért tett...
Te csak azt hallgatod meg, aki a panaszt tette.

A logban az is megtalálható, hogy "Csak az szólaljon meg akit kérdezek." minket nem is kérdeztél csak azt, aki a panaszt tette.

Csak, hogy egyértelmű legyen ami számodra ok nélküli verekedés volt:
-Autómosónál lerángatták a motorról Wilhelmet azért volt a verekedés.
-A Banknál belerúgtak Wilhelm motorjába azért volt a verekedés.

Mind a két esetben önvédelem történt Wilhelm felől.

Akik kezdeményeztek azokat kellett volna szankcióval illetni, mivel Bank előtt - Benzinkútnál nem állok neki rambóskodni, mivel felvesz a kamera.. Vagy az ilyen kis részleteket csak mi figyeljük?

Nálam úgy működik, hogy ha valaki nekem jön motorral és meghúzza az autómat és próbál elhajtani, nem neki esek, hanem F11 /me megjegyzi a rándszámot. és feljelentem..
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
Meghallgattam mindkét felet igy osztottam a szankciót, ezt a vitát nincs értelme tovább folytatni, várom az elbirálást.
 

Bestien_Brice

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Eddig 2x voltam AJ -ben, mind a kétszer ok nélkül általad.


Válasz arra amit írtál:
A Logban is látszódik, hogy nem így volt.. Én is várom az elbírálást.
 

Billy

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Sziasztok.

Lényegében IC-vel indult az egész amivel igazából semmi probléma nem volt. Viszont elkeztél undorító módon beszélni, majd el akarsz hajtani a motorról. Megfogtam a kezed, majd /try-al leszedtelek. Rádión szóltam haveromnak hogy jöjjön ő is ide, idejött te ugyan úgy mint ha valami nagy boxos gyerek lettél volna pampogtál, mellesleg semmiféle RP-t nem láttam mikor beléd hajtottam. Megkérdeztem hogy jól vagy-e erre te OOC válaszolsz hogy nem sérültél. Többszörösen is OOC-ra akartad átvinni az esetet, de én persze nem engedtem. Majd leköptem a motorod aztán elkezdtetek a BARÁTODDAL aki mellesleg nem tudom hogy került oda csak random oda teremt. Majd szépen elkezdtetek minket agyon verni. Úgy véltem fölösleges ebből ügyet csinálni, a következő kép az volt hogy megöltetek egy embert a bank előtt majd Placedo-val oda is írtátok hogy lábnyomok láthatóak a hullán. Na most szerinted ha te azt állítod hogy véletlen ölted meg akkor utána miért írsz oda egy placedo-t és miért nem szólsz adminnak?
 

Bestien_Brice

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
El sem olvastad a fent megírt panaszt. Onnan látszódik, hogy én még mindig nem Wilhelm vagyok, hanem Brice és nem engem szedtél le a motorról.

Erről beszéltem.. Nem figyeltek a játékosra és anélkül, hogy értelmeznétek/átlátnátok a helyzetet szankciót szabtok ki.

A Boxos jelzőt pont nem Wilhelmre lehet tenni.. Egy csóró motoros, aki próbált kibújni a fizetési kötelezettségekből.
Erre a normális RP az, hogy megjegyzed a rendszámát és feljelented...
Nem az, hogy lerángatod a motorról és lefenyíted.


Aztán elkezdtetek a BARÁTODDAL aki mellesleg nem tudom hogy került oda csak random oda teremt. Majd szépen elkezdtetek minket agyon verni:
Én úgy kerültem oda, hogy a benzinkútra tartottunk, csak beugrottam a bankba.
A /me -vel elindított verekedés is verekedés.. Te kezdted. Nem Wilhelm.

Megkérdeztem jól vagy -e erre te OOC válaszolsz:
[12:10:35] !{efefef}Billy Strassmore mondja: Nem esett sebbi bajod tényleg?
[12:10:49] !{efefef}Wilhelm Kruger mondja: Csak szerencsétlen motoromnak
[12:11:01] Wilhelm Kruger: (( Nem sérültem  ))
[12:11:02] !{efefef}Billy Strassmore mondja: Faszomat se érdekli a motorod
[12:11:12] !{efefef}Wilhelm Kruger mondja: Akkor vedd be a faszomat tövig

Többszörösen OOC -ra akartad átvinni az esetet: (Kezdő játékos a Wilhelm. Azt hitte a mikrofon jelzésre, hogy Voice -ban neki beszélsz.)
12:14:08] !{efefef}Billy Strassmore mondja: Verem a nyálam, már neharagudj, felőlem át is mehettem volna a nyakadon.
[12:14:15] !{efefef}Billy Strassmore mondja: Örüljél hogy megálltam.
[12:14:33] !{efefef}Wilhelm Kruger mondja: Leszarom mit csinálsz
[12:14:41] Wilhelm Kruger: (( nincs benyomva a voice ))
[12:14:46] Wilhelm Kruger: (( nem hallak ))
[12:14:54] Billy Strassmore: (( még azt se tudod h nem voice alapu? :( ))
[12:14:56] [INFO-info] Claude adminisztrátori szolgálatba lépett! (/pm 37)
[12:14:58] Billy Strassmore: (( ahj te fiu.. ))
[12:15:09] Wilhelm Kruger: (( a mikrofont látom  ))

Egy Adminsegédnek így kell reagálnia, ha nem tud valamit egy kezdő játékos:
[12:14:54] Billy Strassmore: (( még azt se tudod h nem voice alapu? :( ))
[12:14:58] Billy Strassmore: (( ahj te fiu.. ))

Nem segítenie kell, ha valamit elront RP közben hanem lenézni. Nevetséges.

Megöltetek egy embert a bank előtt majd Placedo-val oda is írtátok hogy lábnyomok láthatóak a hullán:
Nem megöltük, hanem Wilhelm ölte meg.. Szerencsére ott is odafigyeltetek. Nagyon örültem a potya Admin Jail -nek.
Attól még, hogy leütöttél valakit megtaposhatod. Nincs animba esés a verekedés után, ami minden szerveren jelen van..
Itt csak meghalsz, ami iszonyat idegesítő.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[quote author=undefined]OOC Pontosan ezt írtam:
Pénisszel nem kellene csaj játékossal játszani.
Ratyi Rambo

Nagyon lassan kezelte az esetet és hagyta, hogy a másik játékos a gyerekes beszólásaival felhúzza az agyam..[/quote]
Most viccelsz ugye? Le Ratyi Rambózol valakit, majd a MÁSIK FÉL gyerekes beszólására panaszkodsz.

[quote author=undefined]Wilhelm Kruger kint állt a bank előtt oda ment hozzá Moises Ronlev azt mondta, hogy Tyűha és oda állt a motor mellé.
Wilhelm beszólt neki, erre Mioses reakciója az volt, hogy rákiabált, hogy a kurva anyád és belerúgott a motorba.
Ezért Wilhelm elverte..[/quote]
Tehát Wilhelm kezdte a beszólást is és a verekedést is.

[quote author=undefined]Így ok nélküli Mute -alatt nehéz volt kibírni, hogy ne írkáljak IC (()) jellel és ne megpróbáljam meg elmagyarázni, hogy nem szídtam.[/quote]
Ezt nem is értem, hogy hogy gondoltad. Önmagában ezért AJ-talak volna.

[quote author=undefined]"Tudom nem megszokott a szerveren az RP, észrevettem"[/quote]
Aha, ilyen játékstílussal te sem leszel megszokott a szerveren.

[quote author=undefined]Nálam úgy működik, hogy ha valaki nekem jön motorral és meghúzza az autómat és próbál elhajtani, nem neki esek, hanem F11 /me megjegyzi a rándszámot. és feljelentem..
[/quote]
Itt a probléma. Hogy le /me-zel egy rendszám megjegyzést.

[admincontroller]Jogtalan. Ilyen fajta dolgokat meg többet meg sem akarok látni. Te pedig utolsó eséllyel vagy itt. Először saját magadat üldöztetted, most meg ez. Legkisebb problémánál megköszönjük, hogy itt játszottál.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó