Panasz Jane adminra

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Navas120

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26
panaszkonyv.png

Neved: Anton Tonesco
Adminisztrátor(ok) neve: Jane
Panasz oka: Jogtalan Warn, büntetés
Panasz kifejtése: FunRP címszó alatt kaptam egy warn-t. Az RP-met nem FUNRP-nek szántam és csupán egyetlen darab /me-ről van szó, mely szlengszó használata miatt lett Jane szerint FunRP. Ha valóban is annak minősülne, szerintem nem Warn szintű büntetés járna mellé.

Azt gondolom, hogy ha valóban FunRP lett volna, akkor nem egy /me történt volna, ami kifogásolható (nem gondoltam arra, mikor írtam, hogy ebbe bele fognak kötni), és logomban (napi, vagy heti is akár) visszanézhető, hogy semmi fun nem történt előtte se utána (bár utána kiléptem, mert ennyi elég is volt akkor nekem).

Elfogadni ezt nem tudom, hogy egyetlen /me miatt kapjak warn-t, azon címszó alatt, hogy ez FUNRP, miközben semmiféle vicceskedés nem történt előtte, se utána. A funolás nem egy szlengszó használatával kezdődik, pláne egyetlen /me-be.

Ha valóban FunRP lett volna részemről, akkor nagyon cifrán írom meg az rp-t, és folyamatos hülyéskedés lett volna belőle. Azonban ez nem figyelhető meg.

RP során a szlengszó használata miatt még a közérthetőségre is odafigyeltem, ezért zárójelben még oda is írtam, hogy mit jelent. Ha felcseréltem volna a kettő szó sorrendjét, akkor már nem lett volna funrp-nek minősítve, vagy micsoda? Szlengszót már nem is lehet használni rp-ben? Nyílván költői a kérdésem, elég csak a bandarp-re gondolni, ami tele van szlenggel, lehet nem magyar nyelven, hanem inkább angol kifejezésekkel, de attól még szlengek.

Összességében. Feljöttem pár órát játszani, odafigyelek a történésekre, majd egy /me miatt admint hívnak rám (ahol egyébként elsőnek az volt kifogásolva AMI történt, nem AHOGY történt) és egyetlen rp miatt (előzmények nélkül) "FUNRP-zek" elvileg. Ez én szerintem nonszensz, hogy ilyen dologért büntetést kapjak, pláne WARN-t.

Várom a bírálást, ha a soraim között kis indulatosság olvasható vagy érzékelhető, az a feszült állapotomnak tudható be. Ezért elnézést kérek, nem kívánok senkinek semmi rosszat, bujtatottan se!


Bizonyíték (kép, log, videó): [13:41:31] Jane: (( mint mondtam, ez FUN RP volt ))

[13:14:15] *** Anton Tonesco lekever neki egy "sajtostejfölöst" (pofont)


Megjegyzés: Az egész aügyes log: https://pastelink.net/3ow6jxfc
(lementettem az egész napi logomat is, ha fontos lenne)
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,387
-
[sa] Kedves @Navas120,

A panaszt kivizsgáltam és egyeztettem az esetről Jane-nel. Szépíteni rajta nincs mit lényegében, erős túlzás volt ezért warnt osztani.

A PK jogos.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó