Jogtalan Panasz Fater adminra

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
panaszkonyv.png

Neved: Zoe Montgomery
Adminisztrátor(ok) neve: Fater
Panasz oka: AJ-be rakott FUN RP és Fear RP hiánya miatt. De nem értek vele egyet.
Panasz kifejtése: FUN RP-vel még egyet értek mert olyanokat mondtam kihallgatás közben, hogy a kocsit Foley haverom ajánlotta meg talán eladom neki vagy Starskynak esetleg Hutchnak. Aztán kérdezte milyen Foley meg Starsky erre én Axel Foley és David Starsky.
Bizonyíték (kép, log, videó):
image.png

Megjegyzés: Igazából nincs panaszom rá jófej admin ha valamit kérdezek tőle vagy segítséget kérek tőle a lehető legjobb tudása szerint válaszol vagy már rögtön ott van és segít. Itt arról van szó, hogy nem értünk egyet. Nem sértésként írom ezt. A képen látható ahogy Fater elmondja hogy ezek a dolgok amiket csináltam mekkora börtönbüntetéssel jár. Na de nem olyan beleéléssel nem olyan híhetően közölte ezt. Végig olyan érzésem volt a kihallgatás alatt, hogy Bagoly mondja Verébnek vagy esetleg egy Csivava (Naomi) ugatna egy Dobermannak (Zoe). A kihallgatás elején még egyenranguságot éreztem utána kezdtem úgy érezni, hogy Naomi alacsonyabb rendűvé vált Zoe meg felsőbbrendű. Egyáltalán nem éreztem, hogy na ő egy igazi vérbeli tökös rendőr aki megmondja a tutit és félni kell tőle mert nem csak a száját jártatja. Több beleéléssel esetleg ordítozással vagy asztalcsapkodással képek mutogatásával, hogy 10 év börtön mennyire viseli és változtatja meg az embert kellett volna. Nem azt mondom, hogy Fater karaktere állandóan ordítozzon de olykor-olykor rossz zsarunak is kell lenni akiből kijön az állat és ordítozik vagy csapkolódik esetleg megüti a kihallgatott személyt hogy valljon be mindent és ne szórakozzon. Számomra túl visszafogott, visszahúzódó volt Naomi. Lehet csak én vagyok így vele. Ez tényleg nem panasz akar lenni csak nem értünk egyet a Fear RP hiányával.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,123
-
Head of Staff hozzászólás
Szia!

Igen, igazad van ez nem panasz, hanem egy káosz amit itt leírtál. Az, hogy visszafogottan viselkedett veled, örülj neki, IC ügy. A karaktered pedig nem egy "Doberman", hanem egy nulla karaktervezetéssel eljátszott szerep.

Zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó