Panasz Christian Mendez-re

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
panaszkonyvj.png

Neved: Freddie Knapp
Játékos(ok) neve: Christian Mendez
Panasz oka: FearRP hiánya, Realistikus RP rombolása, NonRP, DB kísérlete, OOC nem megfelelő használata.
Panasz kifejtése: A saját területünkön kocsikáztam, holott szembejött velem és elkezdett dudálni, utánafordultam és megálltunk ahol Ő leparkolt ez majd a videóban is látszódni fog... felkérdeztem, mire fel dudál és jeleztem neki, hogy húzza meg magát mert ez 6700 terület stb stb erre elkezdett hepciáskodni, kikérte magának majd közölte, hogy vele ne szarozzak mert Ő akkora ember, ekkora felhúztam magam és kiszálltam rá. A videókban még nem látszik, verekedésbe zülött a dolog és hamar kést rántottam a srác ellen ( köztudott, hogy a C-Block egy eleve agresszív hood-nak számít mind a leírás mind a karakter alakítások alatt) ezután látható a történet folytatása.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://streamable.com/nrm4md , https://streamable.com/s7a0tt
Megjegyzés: Tény, hogy arra hajaz a story vége, hogy megszakítom az RP-t bár Én itt már azt vettem észre, hogy nem is fog más történni, csak beszáll a suv-jába és elgázol minden más RP levezetése nélkül.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
[m]Sziasztok! A panaszt én fogom kezelni és bírálni.

A videókon egy-két pont egyértelműen látszódik, azonban lehetőséget adok @VisionEx -nak a válaszadásra. Addig is kérlek @top dog , hogy küldj nekem egy logot is az esetről DC-n, a videóban nem sok látszik a fentebb említett pontok némelyikéből.[/m]
 
Utoljára szerkesztve:

VisionEx

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:87
Sziasztok!

Először is elnézést, hogy furán történt az egész ezt elismerem, nem így kellett volna reagálnom. A lényeg és a sztori annyi, hogy láttam @top dog -ot kijönni a kereskedéstől kocsival, majd dudáltam neki (Üdvözlésképp / Gondoltam keres valakit ott), hogy fordulok be és ha szeretne valamit akkor jöjjön oda. Aztán következtek a következő RP szituációk majd egy rövid /me után instant kést rántott és ugye spamelni kezdte a szúrást védekezni nem igazán tudtam így megpróbáltam a kocsiig elmenni a rádiómért és egy pár méterrel elörébb menni amíg cég társnak szóljak segítségért. Az elütés egyáltalán nem volt szándékos részemről a tolatásnál ezért is elnézést, azonnal ki is szálltam - mert nem így terveztem, hogy ezzel visszaadjam azt az előnyt amit azzal szereztem hogy szaladtam és kocsiba szálltam. Ekkor ő OOC-t kezdett el írni, majd miközben erre regaáltam volna újra leszúrt. Ez történt. Elnézést a részemről én hibásnak is tartom magam - a menekülést és a szituációt nem így kellett volna kezelnem.
 
Utoljára szerkesztve:

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Már nemazért de tisztál látszik, hogy előre mész a kocsival majd rámhúzod a kormányt és telibe nekemtolatsz, ezt nem tudom, hogy lehet kivitelezni véletlenképp.
Annyit még hozzátennék, nem, nem a kereskedéstől jöttem, a saját blockunkról fordultam és és majdnem a fodrász szalonnál dudáltál rám.
Nem ismerek olyan embert aki bárkire rádudálna köszönésképp egy Los Angelesi gettórengetegben ahol nem egy banda uralkodik a területen.
U.i: Továbbá nem értem, mire nem volt időd reagálni? Leírtál egy hosszasabb ooc-t te is, majd egyből védekezésbe állt a karaktered, mindez látszik a videóban is.
 

VisionEx

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:87
Már nemazért de tisztál látszik, hogy előre mész a kocsival majd rámhúzod a kormányt és telibe nekemtolatsz, ezt nem tudom, hogy lehet kivitelezni véletlenképp.
Annyit még hozzátennék, nem, nem a kereskedéstől jöttem, a saját blockunkról fordultam és és majdnem a fodrász szalonnál dudáltál rám.
Nem ismerek olyan embert aki bárkire rádudálna köszönésképp egy Los Angelesi gettórengetegben ahol nem egy banda uralkodik a területen.
U.i: Továbbá nem értem, mire nem volt időd reagálni? Leírtál egy hosszasabb ooc-t te is, majd egyből védekezésbe állt a karaktered, mindez látszik a videóban is.
Az egész sztori elött én a Davis Mall parkolóban készítettem egy képet egy eladó kocsiról ekkor láttam, hogy az Albany-tól fordulsz ki majd indultam is vissza a kocsival, ekkor már szemben voltál és dudáltam neked hátha engem keresel.

Amikor elütöttelek még mindig nem volt szándékos, nem volt tervben sem. Az én kamera szögemből nem hátra felé néztem, de igen az én szinkronomban is megtörtént hogy véletlen rád hajtottam.
 

RoTTeN

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:382
[m]A kapott log és a videók alapján a panasz jogos!

Ha bárkinek nem lenne egyértelmű, kifejteném:

Megfelelő RP hiánya: A videón egyértelműen látszik, hogy meg lettél szúrva egy késsel, egyáltalán nem realisztikus, hogy ezek után te az autódhoz szaladsz, azt körbe futod és bepattansz. A GTA fizikája ugyan megengedi azt, hogy amikor beszállsz egy autóba az adott játékos (támadó) ne tudjon "utánad kapni", ez azonban lássuk be, hogy nem reális.

FearRP hiánya: Amennyiben valaki kést ránt rád és nálad nincs semmiféle olyan eszköz amivel megvédhetnéd magad, nem tartom reálisnak, hogy beszólogassunk, leálljunk verekedni az adott szituációban. A FearRP szabálya kifejezetten az ilyenfajta szituációkra lett kitalálva (a karakterednek féltenie kell az életét).

DriveBy: Számomra az is egyértelmű, hogy ennek a szabálypontnak is "megkísérelted" a megszegését. A videóban látszik, hogy előrébb állsz az autóval, @top dog ekkor az autód mögött volt. El tudtál volna menekülni is akár, de ehelyett inkább visszatolattál egyenesen a Freddie irányába, hogy el tudd ütni.

@VisionEx Szankcióban lesz részesítve, az indok: FearRP és megfelelő RP hiánya, DriveBy kísérlet.

A panasz tehát jogos, zárom![/m]
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó