Panasz a Digasster Company-ra

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hamvai

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
GSA-UJ225.png

Panasz a Digasster Company-ra

Panaszra tett személy neve: Digasster Company
Panaszról szóló részletes leírás: 2021.09.12-én került megrendezésre egy kamion verseny. Amikor a szervező nem tudta biztosítani a megfelelő körülményeket a lebonyolítás során ami az alábbiakban merül ki: Nem alkalmaztak semmilyen kontrollt a helyszínre való belépés során, így bárki bármit behozhatott az eseményre(így akár veszélybe is kerülhettek volna emberi életek). Továbbá nem mennék el amellett sem, hogy nem volt megfelelően kordonokkal biztosítva a terület, több helyen is veszélyben voltak a civilek egy esetleges figyelmetlenség vagy kisodródás során. Megemlíteném még, hogy több körben is szabálytalanságot követtek el a versenyzők amelyeket elengedtek mintha mi sem történt volna, csak ezzel elvették az esélyt a szabályos versenyzők elől. Az egyik körben arra is példa volt, hogy egy civilt engedtek saját autójával a pályára miközben éppen egy futam volt folyamatban így veszélybe került ő és a versenyzők élete is, sőt ekkor karambol is történt ami sokkal rosszabbul is elsülhetett volna. Utolsó sorban pedig a szervezők hozzáállása szintén panaszra méltat mivel bármelyik emberrel is próbáltam felvenni a kapcsolatot aki a helyszínen volt mindenki tovább küldött és nem voltak hajlandóak segíteni mivel ők nem tudnak semmit és nem is tehetnek semmit. Voltam panaszt tenni bent is önöknél, de a hölgy aki felvette a panaszom javasolta, hogy keressem fel önöket ezen formában is.
Mikor történt az eset (melyről a panasz szól): 2021.09.12. ~16:00-21:00
Bizonyítékok: A résztevők tudnak esetleg tanúskodni erről
 

r0xtar

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:132
Romain Bordeaux / Prudence Laveau
GSA-UJ225.png


GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
Panaszkezelés​


Tisztelt panasztevő!

A panaszát megkaptuk és feldolgoztuk.

A rendezvényszervezővel megtartottuk a tárgyalást, a jövőben jobban fognak figyelni a biztonsági óvintézkedésre a jelenleg hatályos jogszabályok betartásával.

Köszönjük, hogy panaszával elősegítette San Andreas állam biztonságát.

jw-sign.png
.
Jennifer Wells
Governor
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó