Paleto Custom's

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

dhusz

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:108
David Montes

VY8cB7T.png







Történet


Beekers Garage & Parts

A Beekers garázst Thomas Beeker és William Beeker alapította 1990-ben abban a reményben, hogy egy sikeres üzletet visznek végbe Paleto Bay városában ahol ők nyitottak először szerelőtelepet. Mivel Paleto Bay-en egy autópálya megy keresztül és egy benzinkút is van a szomszédban ezért sokáig sikeres volt a Beekers garázs. A rengeteg személygépjármű aki a városba látogatott vagy csak áthaladt a városon mindig megáltak egy gyors ellenőrzésre a precíz és pénztárca barát szerelőtelepnél, valamint a teherszállítmányozási cégek is ezt az útvonalat használták, ezért nagy forgalmat bonyolított le a Beekers garázs az aktív időszakuk alatt. A testvérpár 2001-re jutott el addigra, hogy terjeszkedésbe kezdjenek ezért meg is nyitották második telepüket Sandy Shores-ban. Sandy Shores viszont rossz választás volt mivel az ottani lakosoknak nem, hogy járműveik alig voltak de még a szervízelésre se tellett sokszor így a sivatag közepén lévő kisvárosi telep veszteséges volt. Ez vezetett a Beekers garázs csődjéhez 2005-ben. A 2db telephely tulajdonjogával a kormány rendelkezett akik kisebb nagyobb rendezvényekhez használták a telephelyeket. 2020-ban a Fuegos család szerezte meg a Paletoi telepet és indították be a telep fogaskerekeit. Végül fél év leforgása alatt a kormány sikkasztásokon kapták a Fuegos telep vezetőit akik ezután börtönbe kerültek és a telep vissza került a kormány tulajdonába. A városban pedig az A-line szerelőtelep vette át a piacot. 2022-ben David Montes és csapata úgy döntött és kihasználják a telephely adottságait és megvásárolták a Paleto Bay-i telephelyet, azzal a reménnyel vágtak bele az üzletbe, hogy Paleto Bay lakosai, és a városon áthaladó teherforgalmi igényeket kielégítsék.


David Montes

Született 1992.04.12-ben San Fierro-ban. Az alapfokú és középfokú végzettség után dolgozni kezdett mindenféle helyen és a pénzét gyűjtögette, hogy egy szép helyre költözhessen. Majd 28 évesen 2020-ban elhagyta szülő városát és San Andreas államban maradva Paleto Bay-t választotta lakhelyéül. Amíg nem talált normális munkát addig ide oda csapodott az egyik mellék állásból a másikba mint például favágó, bányász, közmunkás. Végül az első komolyabb munkahelye az a Fire & Medical Department volt ahol eltöltött pár hetet de rájött, hogy az nem az igazni. 2021-ben hallotta, hogy hamarosan egy Digasster nevezetű cég fog a városba költözni ahova kamion sofőröket kerestek. El is ment kamionsofőrnek amivel bejárta Blaine County területét. Aztán elhatározta, hogy szeretne alkotni, így hát egymás után jöttek a vállalkozás ötletek amikből volt ami össze jött és volt ami nem, végül a vállalkozásokból összejött kis pénzből elköltözött Los Santosba. Nemrégiben David testvérei is felköltöztek hozzá Los Santosba ahol komoly alkoholfogyasztásokkal és bulikkal rabolta a rendőrség és az orvosok idejét. De viszont testvérei révén megismert pár új alakot is mint például Martinez Brownt, John Bargert és Brian Nelsont. 2022-öt írunk mikor is David vissza vágyik a vidékre ezért vesz egy kis házat Sandy Shores-ban ahova beköltözik. Egyik nap a facenetwork-öt pörgetve rátalál a Beekers garázsra ami Paleto Bay-ben áll üresen és rögtön jött a gondolat, hogy kibérli a kormánytól a telepet és barátaival belekezd egy új üzletbe.






Telephely elhelyezkedése


Telephelyünket Paleto Bay-ben néztük ki, hogy ne Los Santosban sűrűsödjenek a telepek.

Rk0QjWC.png






Felszerelések, járművek


Jármű flotta

- 1db Flatbed​
- 2db Speedo Express​
- 2db Towtruck​
- 1db Forklift​






Ruházat

- Acélbetétes bakancs​
- Kék farmer​
- Cég logóval ellátott sötét szürke póló (nyári)​
- Cég logóval ellátott sötét szürke pulóver (téli)​
- Munkavédelmi kesztyű​
- Szerszámos öv​
- Fényező maszk​






Egyéb kellékek

- Autóemelő​
- Elemlámpa​
- Digitális multiméter​
- Rádió​
- Fogó​







Szervezeti felépítés


etH6boS.png




  • Trainee
A szerelésben kevésbé tapasztaltak kerülnek erre a rangra. A gyakornokok leginkább a szerelésre lesznek fókuszálva, hogy minél hamarabb elsajátítsák alap fokon a szerelési RP-t és a renddszer használatot. Az instructorok segítik ebben a gyakornokokat.​





  • Mechanic I-II-III
A mechanic rangba kerülnek azok a tagok akiknek már vannak korábbi szerelőtelepes tapasztalataik és ezt be is tudják mutatni illetve a gyakornokok is ide kerülnek amint alkalmasnak bízonyúlnak. A mechanic II és III arra szolgál, hogy az aktívabb, ügyesebb tagokat magasabb fizetéssel jutalmazzuk.​





  • Instructor
Az ő feladata segíteni a gyakornokokat és ő dönt arról is, hogy a gyakornokok készen állnak-e mechanic-nak lenni. Emellett képzéseket tart azoknak akik igényeltek.​





  • Deputy Shift Manager
A Shift Manager munkáját hivatott segíteni és elsajátítani arra az esetre ha a shift manager átadja a stafétát kirúgás vagy kilépés esetén.​





  • Shift Manager
A szerelők/gyakornokok munkáját felügyeli és hétvégi meetingeket tart amin döntése szerint jár el az előléptetésekben, kirúgásokban, bónuszokban, lefokozásokban, szankciókban stb. Emellett az owner-el együtt dönt a jelentkezési lapokon.​





  • Owner
Fő feladata a telephely zökkenőmentes működésének biztosítása.​
- Munkaerő beszerzés​
- Anyagbeszerzés​
- Szerződés kötések​
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás​


-Telepen belüli gondok, viták, feszültségek elsimítása









Képzések


agOU4wu.png

A képzéseket egy kisebb feature-nek szánom amit minden tag igényelhet Mechanic rangtól ezzel adni egy kis realitást azzal, hogy ne csinálhasson mindenki mindent



Vontató




Itt az autó vontatás/szállítás kerül bemutatásra RP-sen és script szerint is amit egy vizsga követ. Sikeres vizsgánál a tag kulcsokat kap a frakciós járművekhez és jogosúlt lesz a vontatáshoz.​






Festő/fényező




Itt bemutatásra kerül, hogy hogyan is kell lefesteni esetleg fényezni egy járművet RP-sen és a script által amit aztán egy vizsga követ. Sikeres vizsga után a tag jogosúlt az autók fényezésére és festésére.​






Targoncás




Bemutatásra kerül a tag számára a targonca helyes használata és, hogy álltalában mire használjuk a telepen. Sikeres vizsga után a tag kulcsokat kap a targoncához és szabadon használhatja amennyiben szükség lesz rá.​






Instructor




Itt képzés nem igazán kerül sorra ugyanis itt az igénylő tagnak rendelkeznie kell az összes képzéssel és egy vizsgán kell részt vennie amin be kell mutatnia, hogy hogyan is tanítaná/csinálná a képzéseket és a gyakornokokat.​






Későbbiekben során igyekszünk bőviteni a képzések listáját ezzel is egy folyamatosan új célokat biztosítani a tagok számára.







Tervek


Szeretnénk egy vidéki, szegényesebb de lehetőleg hangulatos kis telepet összerakni amivel leginkább a farmereknek és kamionosoknak szeretnénk könnyíteni azzal, hogy ne kelljen állandóan Los Santos-ig menni szereltetni. Mivel a szerelésben és az ügyfelekre való várakozásban sokszor nincs túl sok lehetőség ezért szeretnénk minél több rendezvényben részt venni vagy szervezni. Sikeres pályázat esetén a frakciónak tervezünk egy saját weboldalt is amivel szeretnénk kitörni a fórum sablonosságáról és egy dizájnos weboldalra raknánk ki minden infórmációt a tagfelvételről, nyereményjátékokról, eseményekről, árakról, szerződésekről stb. A TGF-nél nincsenek hatalmas elvárásaink mivel ez egy játék ezért szerelő és RP tapasztalattól függetlenül veszünk fel embereket amennyiben normálisan ki tudnak tölteni egy TGF lapot. Online jelentkezés mellett néha lesznek lehetőségek IG is jelentkezni ezzel kedvezve azoknak akik nem kedvelik az internetes herce hurcát és várakozási időket, itt viszont figyelembe vesszük a jelentkezőt, hogy a "jelentkezni szeretnék" mellé tud-e bármilyen más RP-t felnyújtani.





Rólunk

Owner

(Leader)
Sziasztok Dávid vagyok és pár baráttal gondoltuk, hogy megpályázunk egy frakciót. Az RP világát kb 8 éve ismerem a szerverre pedig 2020-ban regisztráltam és azóta figyelemmel kisérem a fejlődéseteket. Ez alatt az idő alatt sok tapasztalatom van a szerverrel és oneVoice-on is szereztem némi tapasztalatot leader ként a szerelő-"benzinkutas" közti kerékforgásról és szerelő frakciókban is voltam párszor. Jelenlegi időbeosztásom miatt elég aktív tudok lenni a szerveren ami szerintem nem hátrány ha az ember leader.




Shift Manager

(Frakció megbízott)
Sziasztok! Krisztián vagyok, 21 éves, közel 8 éves Rp múlttal a hátam mögött. Szeretnénk egy olyan szerelőtelepet létrehozni ahol folyamatos és változatos RP szituációkat tudunk folytatni ahova nem feltétlen csak azért járnának a játékosok, hogy a járműveiket megszereltessék. RP pályafutásom alatt megjártam az összes létező frakcióknak az összes beosztását, és igen sok tapasztalatot szereztem frakcióknak a megszervezésével és irányításával kapcsolatban. Saját tapasztalatokból merítve látom, hogy már nem olyanok az interakciók a játékosok között mint régen volt, így célomnak tűztem ki, hogy aki betér hozzánk az nem csak egy megjavított járművel, de egy gazdag RP élménnyel távozzon tőlünk.




Deputy Shift Manager

Laci vagyok 26 éves, egyéni vállalkozó. Autószerelőként dolgozok a saját műhelyemben. Gyerekkorom óta mozgatnak az autók és ez így is marad mostanáig. Több hobbi és versenyautóm volt/van ez nekem a kikapcsolás és a megnyugvás. Mivel az embereknek is másra kell a pénz így most szinte semmilyen munkánk sincs maximum olajcsere. Közben elkezdtem játszani és most ez a legolcsóbb és legjobb hobbim. Szakmabeliségem és vállalkozói vénám sokat lendítene a frakcíón ezért is gondolom, hogy alkalmasak lennénk rá.



Instructor

Roland vagyok 16 éves, honvédelmi szakközép iskolába járok másod éves kadét ként. Szabadidőmben szeretek RPzni, edzeni, stb. Körülbelül 6 éve kezdem el RPzni az MTA világában, ahol a HL és a See szerverein is játszottam, a FiveM világával is ismerkedtem, itt a NightFall és a CsudaPest szerverein kb. 2 évet húztam le. Ezeken a szervereken megfordultam rendvédelmi frakciókban, a mentős RP se áll tőlem messze, szerelő RPben is van nem kevés tapasztalatom. Az RP illegális oldalán leginkább motoros clubokban helyezkedtem el, amit nagyon is élveztem.
 
Utoljára szerkesztve:

Matteo

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:153
Dr. Arthur Dylan
[fa]Szia(sztok)! Egy szép, összeszedett, igényes pályázatot olvashattam végig általatok. A választásom rátok esett, egyik fő oka, hogy láttalak titeket korábban tevékenykedni a szerveren, rendelkeztek szerelő tapasztalatokkal, mind IG, mind IRL és kellő számban is tudjátok kezdeni a telepnyitást. Egyetlen változtatást kérnék tőletek, ami a helyszínt érinti. Erről beszélgessünk majd. Rövidre fogva gratulálok nektek, a pályázat elfogadásra került! Kérlek keressetek fel engem Discordon vagy TeamSpeaken.[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó