Paleto Bay Mayor's Office

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Benzo

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
MSCE6Lp.png

f0sPbZq.png

JjASUkz.png

ucnuymD.png

QSy0Pgl.png

eXuxgBz.jpg

eXY8Oxe.png

vK1d9Jw.png

k7sZySo.png

mnRzxOr.png

oKwjYm5.png


Köszönöm mindenkinek, aki végigolvasta, az esetleges hibákért előre is elnézést kérek, már pár napja dolgozom a pályázaton, azonban mindig csak késő este jutott rá időm, mindig hulla fáradtan ültem neki folytatni, így lehetséges hogy a fogalmazás néhol silány, monoton, és sanda gyanúm szerint helyesírási hibák is bőven helyet kaptak benne.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Csak beleolvastam, de nagyon tetszik. Formázás nagyon ötletes, és főleg egyedi. Külalakra az egyik legjobb pályázat (szerintem), a többiről pedig majd Dani nyilatkozik elbíráláskor. Hajrá! :)
 

Darell

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
A formázás nagyon szép és én erre 5 csillagot adnék. Az is tetszik hogy magában arra is gondoltál ,hogy egy kis várost fogsz vezetni és annak lakosait is valamennyire beakarod vonni. Pontosabban egy szervezettel... Viszont politikailag milyen intézkedésekre lehet várni? Más pártokkal, város vezetőivel milyen viszonyt akarsz létrehozni? Mi a párt , mi az önkormányzati képviselők pontos feladata? Lesznek e törvény hozások? <- Ez lejött a tanácsból, de pontosan min dolgoztok? És hogyan akarjátok megvalósítani?

Nem kötekedésből sőt amúgy munka után mindenre gondolni azért nehézkes. Főleg hogy ilyen minőségi munkát adsz ki a kezed alól...Formailag. Tartalmilag SZERINTEM még nem annyira jó, és kicsit hiányos. De eddig tiéd a legjobb lap. Viszont én személyesen csak annyit szeretnék kérni hogy ha meg is kapod akkor jó lenne ha tényleg nem az a monoton, és irracionális módon lenne megvalósítva a frakció működése. NEHÉZ. Nagy fába vágtad a fejszédet ha valóban reálisan és jól akarod irányítani. De szerintem neked menni fog. Én támogatásomat adom.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:811
Én a Palettoi pályázatomat jeleztem hogy zárják le. Kinézetre pofás de mint engem lehurrogtak hogy horgászni nem fognak itt az emberek, másik kivetni valóm, hogy a mondataidból kitűnik számomra, hogy te nagyobb hangsúlyt akarsz fektetni az illegalitásra mint a legalitásra. De támogatom
 

Benzo

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Idézet tőle: Darell:
A formázás nagyon szép és én erre 5 csillagot adnék. Az is tetszik hogy magában arra is gondoltál ,hogy egy kis várost fogsz vezetni és annak lakosait is valamennyire beakarod vonni. Pontosabban egy szervezettel... Viszont politikailag milyen intézkedésekre lehet várni? Más pártokkal, város vezetőivel milyen viszonyt akarsz létrehozni? Mi a párt , mi az önkormányzati képviselők pontos feladata? Lesznek e törvény hozások? <- Ez lejött a tanácsból, de pontosan min dolgoztok? És hogyan akarjátok megvalósítani?

Nem kötekedésből sőt amúgy munka után mindenre gondolni azért nehézkes. Főleg hogy ilyen minőségi munkát adsz ki a kezed alól...Formailag. Tartalmilag SZERINTEM még nem annyira jó, és kicsit hiányos. De eddig tiéd a legjobb lap. Viszont én személyesen csak annyit szeretnék kérni hogy ha meg is kapod akkor jó lenne ha tényleg nem az a monoton, és irracionális módon lenne megvalósítva a frakció működése. NEHÉZ. Nagy fába vágtad a fejszédet ha valóban reálisan és jól akarod irányítani. De szerintem neked menni fog. Én támogatásomat adom.

Lesznek törvényhozások, erre fog létrejönni az ún. Blaine County Legislature, azaz a megyei törvényhozószék, ha megkapom erről mindenképpen lesz egy bővebb leírás, beleértve a felépítését, működését. Más pártokkal a viszonyom nem lesz túl fényes, mivel a cél a hatalmon maradás, mindent megteszek majd annak érdekében, hogy ez így is legyen. Valóban nagy fába vágtam a fejszémet, ezt aláírom, pláne úgy, hogy évek óta csak is illegálhoz van közöm inkább, de mivel a játéktér nem nagyon ad megfelelő helyet egy afro-amerikai bandának, így esett az önkormányzat mellé a választásom. Köszönöm azért, mindenesetre.

Idézet tőle: fater34:
Én a Palettoi pályázatomat jeleztem hogy zárják le. Kinézetre pofás de mint engem lehurrogtak hogy horgászni nem fognak itt az emberek, másik kivetni valóm, hogy a mondataidból kitűnik számomra, hogy te nagyobb hangsúlyt akarsz fektetni az illegalitásra mint a legalitásra. De támogatom

A frakciókhoz adott útmutatót átbújtam alaposan, és ott az egyik feladatkörnek ez volt leírva, ezért gondoltam hogy belefoglalom ezt is a pályázatba. Az illegális részről egyébként rengeteget vacilláltam, hogy belefoglaljam-e a pályázatba, mert annyira a felszín alatt fog működni, hogy csak az illetékesek fognak tudni erről a szálról - terveim szerint legalábbis. Ettől függetlenül ugyanúgy fog működni a frakció.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

Örömmel értesítelek, hogy a pályázatod elfogadásra került!
Kérlek keress fel Discordon egy neked megfelelő időpontban!

Ez igen. Szintén egy top-tier kategória. Nem tudnám, hogy összességében melyik pályázat tetszik a legjobban, de a top 5-ben bőven benne van.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó