Paleto Bay Mayor’s Office

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:810
Paleto Bay Mayor's Office Frakció pályázat

Bemutatkozás

Tamás vagyok 34 éves van egy gyermekem. Hobbim a számítógépezés. Gta rp világába fél éve csöppentem de évekig játszottam Republik.net-tel ami egy politikai fórum alapú szerepjáték.

Karakter történetem

San Andreas államba Los Santosba születtem 1985 Július 7-én láttam meg a napvilágot

Édesapám George Grey Paleto Bay polgármestere volt 1983-1998 között majd 1998-2012-es halála között San Andreas állam kormányzója. Édesanyám háztartásbeli volt.
Ritka szép gyerekkorom volt igazi kis hercegnőnek lettem nevelve. Nekem megadatott az ami másnak nem mégpedig az igazi gyermekkor. 1992-ben azon a nyáron édesanyám meghalt, így apám nevelt. Elkezdtem a helyi általános iskolában a tanulmányaim és apám nevelésének köszönhetően elkezdtem érdeklődni a történelem és az irodalom iránt.  2000-be befejeztem az általános iskolát, és Los Santosba jártam középiskolába a Mirror parki Abraham Lincoln High Schoolba. Középiskolai éveimbe beszippantott Los Santos, és a könnyű drogok szerelmese lettem, de leérettségiztem ennek ellenére teljesen jelesen, és 2005-be jelentkeztem a Harvard politológia szakára. Egyetemi éveim alatt előtört kislányos cserfességem és faltam a pasikat, és 20 évesen egy óvatlan éjszakán nagy szerelmemmel átruccantunk Las Vegasba és megházasodtunk. 2010-ben lediplomáztam, és férjecskémmel hazatértünk, akit a helyiek valamiért nem viseltek el. Így 2018-ban merényletet követtek el ellene és lelökték a Chilliard tetejéről. 2010 óta folyamatosan építem tudatosan karrierem Paleto Baybe. 2010-2011 Apám titkárnője voltam ahol adminisztratív feladatokat láttam el. 2011-2019 között Turisztikai tanács tag lettem, később elnöke lettem a tanácsnak. Ahol többek közt olyan nagyszerű programokat indítottunk be mint a libegő a Chilliardra vagy az északi molónál a horgászközpont megépítése vagy egyéb tanösvények létrehozása, és jelenleg is ennek a tanácsnak a tagja vagyok de szeretnék indulni a következő polgármester választáson amit Aron Walker tölt be jelenleg.

Város története


Paleto Bay San Andreas Állam észak nyugati területének egyik központi városa jelenleg a 66-os út mentén helyezkedik el Délről a legnagyobb város Los Santos Északról Santa Carla. A városról az első feljegyzések egy 1475-ös feljegyzés ahol egy bizonyos portugál Jesus Partillo írja hogy az Indián kolóniák felszámolását követően ezt az igen gazdag területet megtisztítjuk és várost alapítottunk amit utánam Portillo baynek nevezünk. Következő feljegyzés az Abyss Street átadásáról és az akkori városháza átadásáról szól és az első polgármester nevéről Mr Bensonról. 1930-as években volt egy nagy árvíz szerű amikor a hullámok megemelkedtek hogy az egész partszakaszon halott halak ezreit mosta a partra a víz, és másnap egy járványszerű betegség ütötte fel a fejét a városba ahol több százan a következő 48 órában meghalt. Infektológusok a mai napig vitáznak mi történt akkor Portilloba. 1963 után mikor Kennedyt lelőtték jött egy törvény, hogy minden nem angol eredetű várost települést angolósítsanak, és így lett a neve a városkánknak Paleto bay.

Frackcióról


Szervezeti felépítés

Főbb rangok:
Polgármester
Alpolgármester
Főtitkár
Számvevő
közterületfelügyelő
Vízi rendész

Alrangok:

Titkár I II
Főfelügyelő I II III
Úszómester I II III
Testőr Biztonsági fönök és Testőr I II

Rangok munkaköri leírása

Polgármester főfeladatai Törvényhozás, Meetingek meghallgatások szervezése projektek kordinálása Frakciókkal való kapcsolattartás.

Alpolgármester: polgármester távollétébe polgármesteri feladatkörök ellátása + HR feladatok teljeskörű ellátása

Titkár I II: Ügyfél fogadási időben ügyfél kérések kérdések kérelmek panaszok fogadása kezelése megválaszolása. A két fokozat közti különbség a Titkár I gyakornoki funkció az fogja ezt a rangot kapni akinek nincs megfelelő előképzettsége, de bizonyos időn belül tovább léphet. Továbbá Titkár I saját jogkörében korlátozva van így önállóan nem dönthet csak adminisztratív feladatokat végez.

Számvevő: Cégek ellenőrzése büntetések osztása cégeknél

       
Főfelügyelő I II III Főfelügyelő I II közúti problémákkal foglalkozik parkolási szabályszegések vontatások III IV ők motoros járőrt is teljesíthetnek ők olyan helyek5re is mehetnek amit autóval elérni megközelíteni lehetetlen. Az ő egyik plussz feladatuk az illegális horgászat visszaszorítása.

Úszómesterek I II III. Itt is különböző jogkörök lesznek. Az ő feladatuk a strandolók biztonságának a felügyelése továbbá a part menti illegális tevékenységek visszaszorítása

Testőr: Biztonsági fönök fő feladata a védett létesítmény és védett személyek teljeskörű védelmének biztosítása. I II jogkörökbeli különbségekkel lesz másabb

Felszerelések
Testőrnél Hitman szerelés fekete öltöny piros nyakkendő napszemüveg
Titkárnál alpolgármester számvevő stb....  is ugyanez csak napszemüveg nélkül és kék nyakkendővel
Polgármesternél szép színű kosztüm ne túl mini szoknya magassarkú

Felvételi követelmények

Általános mindenkinek:
            21 betöltött év
            állampolgárság
            Erkölcsi
            Érettségi
            szakmai Cv alapú önéletrajz

Alpolgármesternek: Szakmai tapasztalat köz és vagy államigazgatás területén
                  3 idegennyelv középfokú ismerete
                  Diploma
Titkár:          Érettségi
Testőr:          Rendvédelmi előképzettség vagy tapasztalat
                    Fegyverengedély
                    Jogosítvány
                    Érettségi
Szávevő:          szakmai tapasztalat
                    Közgazdaságtannal kapcsolatos területről szerzett Diploma
Vízi rendész:        úszás tudás elsősegélynyújtási szakképesítés
                      Rendvédelmi előképzettség szükséges
                      Jogsi
                      Érettségi
Közterületfelügyelő: Érettségi
                    Jogosítvány


Tagfelvétel menete: -Fórumról letölteni a megfelelő álláshoz tartozó google formot kitölteni visszaküldeni
                    -majd jön az OOC meghallgatás
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
Szia, a polgármestereknek nem lesznek testőreik, illetve a Paleto Baynél lévő partokon nem lesz érdemes horgászni, így az úszómester rang feleslegessé vált. A vízi rendészet nem a polgármesteri hivatal jogkörébe tartozik, így az is feleslegessé vált. A pályázatodnak egyébként gyenge a formázása, a hierarchiát megcsinálhattad volna a segédletben linkelt eszközzel, ez dobott volna a kinézeten. Továbbá a felszereléseknél nem kell leírni, hogy milyen ruha lesz, mivel olyan ruhák amiket te leírtál nem lesznek bent a szerveren. Kicsit összedobottnak tűnik nekem ez a pályázat.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:810
ezt nem tudtam hogy itt nem lesz horgászat de fürdeni lehet ott. A szerkesztés és formázásra van még 9 naponm azt kifogom javítani. Viszont pályázatom pont azért került ki ilyen hamar hogy lehessen alá posztolni és normális hangvételű kritikát megfogalmazni amit köszönök is neked, és a változások amit javasoltál a határidő lejáratáig eszközölve lesznek valamint a testőrség látrehozásáról sem kaptam érdemi információt
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:810
nem testőrség csak általánosságban beszéltünk a frakiról és azt írtad hogy realítás határain belül bármi lehet
 

Darell

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Szia!

Esetleg ha már amerikai stílusú lesz nem lehetne legalább a rangokat angolul leírni?
Nem igazán jön át a flow ezzel a polgármester, alpolgármester , úszómester stb.

Szerintem ez sokkal nehezebb mint ahogy te elképzelted, de nem fikázásból.
Lehetne egy IC rész is amivel az adott pozíciót megpályázod, vagy pedig bármilyen párt leírás, eszméi stb.

Ha eleget utána jársz, és olvasol egy kicsit akkor határidőre szerintem összehozhatsz tartalmilag egy olyan pályázatot amit mások is elfognak ismerni (még azok is akik sokkal tapasztaltabbak.), és így könnyebb lesz.

Másik hogy a formázásodon rengeteget kell szerintem javítanod. Képek, betű formázás, táblázatot is nagyon erősen ajánlom (személyem szerint jó kis cucc :DDD )

Mellesleg sok sikert.
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Formailag elég sok kivetnivalót találni benne, mondjuk úgy, hogy nagyon hiányzik egy igényes formázás. Amennyiben ehhez nem értesz, úgy mindenképp jó volna, ha felkeresnél valakit segítségül.

e: a tartalom is rengeteg hibát tartalmaz, szerintem ha ezt komolyan akarod csinálni, érdeklődnöd kell a szerver vezetőségnél, mert a most leírtak nagyon távol tartózkodnak ahhoz, amit meg kellene, hogy valósítson a polgármester.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
Kérésre lezártam.

31wwcQd.png
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó