Paciencia jelentkezési lapja

Mrslena666

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Paciencia Navarro
Weazel News jelentkezési lap
Név: Paciencia Navarro
Kor: 23
Érdekeltségek: Bulvár, sport, filozófia, de igazából bármi jöhet
Legmagasabb iskolai végzettség: Marketing diploma
Végzettséget adó iskola neve: American Marketing Association
Előző munkahelyek: Chicagoban szintén újságíróként dolgozott és riporterként
Telefonszám: 115-951-56
E-mail cím: paciencianavarro@gmail.com ((Sera#5306))
Cikk: (cikk egy fiktív motocross versenyzővel)
Olyan szerencsés helyzetben lehetünk, hogy Oliver Montensen hatszoros világbajnok motocross versenyző fogadott minket egy interjúra, a sűrű menetrendje ellenére. Próbáltuk a versenyekről, karrieréről és magánéletéről is kérdezni, reméljük tetszeni fog az olvasóknak, jó szórakozást kívánunk a cikkhez.

-Mesélne nekünk a kezdetekről, miért pont motocross versenyző akart lenni?
Természetesen. Fiatal koromban rengeteg veszélyes, meggondolatlan dolgot csináltam, amit senkinek se kívánok. Viszont a kicsapongó, veszélyes életmódból megmaradt a motocross iránti szenvedélyem. Aztán ahogy egyre komolyodott a dolog, úgy nőttem ki az amatőr versenyeket.

-Mi a titka, milyen tippet tudna adni egy kezdő versenyzőnek?
Nincs igazából titok, maximum az hogy sok kitartás és akaraterő kell a sikerhez, a szakmában meg nem árt ha az ember nem féli a halált. Vagy legalább is nem úgy áll hozzá, hogy egy rossz mozdulat és bármi megtörténhet.

-Családjának mi a véleménye arról, hogy lényegében minden versenyen kockára teszi az életét?
Nem így éljük le a napjainkat, mármint nem halálfélelemben, nem úgy megyek el otthonról, hogy lehet ez a nap az utolsó. Ezt csak így lehet csinálni, persze az ember fejében ott motoszkál, de az évek alatt megtanultuk ezt elnyomni.

-Mi volt a legveszélyesebb és legboldogabb pillanat amit a sport okozott neked?
A legveszélyesebb egyértelműen három évvel ezelőtti Marokkói verseny volt, amikor egy nagy esést követően eltörtem a bordám és kisebb csoda, hogy ennél komolyabb bajom nem lett. A legjobb pedig valószínűleg az első bajnoki címem mondanám, az azért egy különleges élmény volt, először nyerni egy nagyot.

-Meddig szeretne még ezzel foglalkozni?
Ameddig bírom és kellek a csapatnak is, még viszonylag fiatalnak számítok a szakmában szóval remélem hogy még sokáig a sportnak tudom szentelni az életem.

-Mit gondolsz hány trófeát zsebelhetsz még be?
Ezen sose gondolkodok, mert a verseny és az adrenalin miatt csinálom, a trófeák mellékesek. Viszont ha sokáig tudok még maradni a pályán akkor elképzelhető, hogy be fogok zsebelni még egy kettőt.

Sok sikert kívánunk Oliver Montensennek és köszönjük neki ezt a remek cikket illetve, hogy készségesen válaszolt a kérdéseinkre.

Idézet tőle: Brownie:
Ahol minta van, ott köteles vagy azt használni! Figyut osztottam.
 

MrRaszta

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:60
Szép napot kívánok kedves Paciencia Navarro!

Örömmel értesítem, hogy a jelentkezési lapját elolvastam és ELFOGADTAM! Gratulálok hozzá.

Lehetőséget tudunk biztosítani majd magának egy szóbeli elbeszélgetésre is amiből kicsit személyesebben is meg tudjuk ismerni egymást és le tudunk egyeztetni mindent a továbbiakban.
Az elbeszélgetésre kérem keressen fel minket egy magának megfelelő időpontban a Lifeinvader székházában Rockford Hills-en.



Director Jackson Ryder
Kelt: 2023.02.26.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó