Pénz visszaigénylés

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

tykszp

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Anthony Miller
2374_7b08b9000a0b.png


InGame neved és Discord azonosítód:
Anthony Miller, tykszp#0591

Problémád ismertetése:
Tegnapi napon az esti órákban éppen ingáztam a fatelep és a mezőgazdasági NPC között, mivel adtam el a megtermelt almákat, majd később fákat, amikor is valami oknál fogva nem fogott a fékem, így egy táblának csapódva meghaltam, és elbuktam 191.222$-t.

Megjegyzés:
Az esetről készült videó, ahol látszik is, hogy a féklámpa felvillan, viszont az autó csak lassul (Mivel elengedtem a ,W,-t), viszont a fék nem reagál egyáltalán. (Hozzáteszem, hogy a videón látható Bobcat-et aznap vettem újonnan, tehát nem a fék kopásából adódóan növekedett a fékút, egyszerűen nem fékezett az autó) Az eset után egyből írtam is egy PM-et Fater-nek, ahol elküldtem a videót, viszont Fater ezt az egészet IC ügynek titulálta, ugyanis lowos volt a HP-m, nem tudtam volna elkerülni a balesetet, illetve hogy a fékkopás IC ügy. Fater jelezte felém, hogy ha nem tetszik valami nyissak PK-t, viszont nem Fater ügyintézésével volt gondom, így nem élek a PK lehetőségével, csupán egy Bug, vagy Szinkronhiba, vagy akármi miatt is történt ez az egész, eleve nem szabadott volna megtörténnie az ütközésnek, ezáltal jogosnak érzem visszaigényelni az akkor elbukott pénzemet. Az egész leforgása után azonnal beszálltam az autóba, ahol rekonstruáltam, hogy az autó féke igenis jó, nem a kopás okozta a balesetet. Köszönöm ha végigolvastad/végigolvastátok, privátban el tudom küldeni mindkét videót!
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:920
Sean Bennett
[fa] Helló! Kérlek mellékeld a videót nekem, hozzászólásban.[/fa]
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:920
Sean Bennett
[fa] Keress fel a szerveren, és intézzük. Valamitől a járműved fékezés helyett tolatni akart, látszik, hogy a tolatólámpa kapcsol fel. Ha ismétlődne az eset, akkor kérlek videóval együtt keress fel legközelebb.[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó