Pálinkafőzés változtatások.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Michael Soprano / boldogdani11#1299 «

Ötleted leírása

» A pálinkafőzést megváltoztatni hogy megérős legyen. A legfőbb gond a dologgal az hogy nagyon kockázatos, és körülbelül nem éri meg, sőt . Ha az ember 1es szinten főzi ugy kap 2 liter pálinkát 1 fáért cserébe, 1 fának a jelenlegi ára valahol 1500 dollár körül van, mig a 2 liter pálinka legjobb esetben ér 1000dollárt( mivel a legdrágábbnak 500 dollár literje), és akkor nem beszéltünk a müanyagról ami a hordó javitásához kell ami első körbe nagyon ritka, playerek alig hirdetik, és buvárkodás , rákászat közben is alig találni. 1-es szintü főzés közben is megvan az esélye hogy be jelezzen a rendőrségnek, magasabb szinten pedig szinte biztos hogy befog jelezni, de még azokon a szinteken se megérős a dolog, pluszba elmenni a szigetre hajó vagy helikopter kell, mivel uszni egy örökké valóság. Az ötletem az lenne hogy szintenként meg kellene emelni a liter számot amit egy fával kitudunk főzni, tehát pl 1es szint : 1fa - 3 liter, 2es szint 1 fa - 5 liter, 3as szint 1fa - 7liter, valamint a hordó vagy ne romoljon, vagy a javitási költsége legyen le véve 1-2 müanyagra, ezen felül pedig a pálinkák leadási árát jócskán meg kellene emelni . Jó lenne ha valahogy balancolva lenne a dolog, mert a kockázat ellenére nem éri meg a dolog. Lehet mondani hogy vágj fát , és keress müanyagot magadnak, viszont akkor jobban jár az ember ha ezeket a dolgokat 1500-as db áron eladja. «


Csatolmányok

» - «
 
Utoljára szerkesztve:

Czikkely

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Czikkely
Abszolút egyetértek. Csak egyszer próbáltam ki a főzést, azóta sem. Mivel úgy elvittek a hatóságok mindent ahogy illik. Pedig 1-es szinten csináltam és kicsiben. Nem láttam megérő dolognak így hagytam is a francba. :) Kár lenne elveszni, jó ötlet a szerón.
 

Cross

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:370
-
A legnagyobb probléma, hogy sokáig tart, sok minden kell hozzá és keveset fizet a befektetett munkáért.
3-as szinten, 40 litert lefőzni 2,5 óra volt. Erre kijöhet a rendőrség (legjobb tudomásom szerint folyamat jelez nekik, de javítsatok ki ha rosszul tudom), szóval folyamat figyelni kell.
A fa és műanyagról nincs tudomásom én csak védeni mentem a főzőket, de véleményem szerint nem éri meg jelenleg foglalkozni vele, akkor inkább borászat, ami még legális is és kevesebb kockázattal jár.
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Közben módositottam a témát, mivel leteszteltem minden pálinka árát, kiderült hogy a legdrágább 500 dolcsi, tehát nemhogy nem éri meg a dolog, hanem majdnem minuszos igy. Jó lenne mihamarabb kezdeni ezzel valamit.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,020
-
[sa]Pálinka helyett 1.1-től moonshine néven fog futni, illetve az eladási árak pedig meglettek emelve.[sa][/sa][/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó