Pálinakfőző bejelzése másképp.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved
» Michael Soprano // boldogdani11#1299 «

Ötleted leírása
» Sziasztok. Valljuk be hogy a pálinka főzés jelenleg a szerveren halott dolog kb, mivel nagyon sok kockázat van benne és kb majdnem minuszos a dolog, de ezen változtatva lessz 1.1-ben mivel erre már irtam egy ötletet amit elfogadtak. Viszont lenne itt egy másik észre vételem, mégpedig az hogy a pálinkafőző csak akkor jelezzen be a PD rendszerébe ha legalább 1 vagy 2 pd-s van fent a szerón. A jelenlegi rendszer szerint bejelezhet akkoris ha nincs fent PD-s, és ők másnap csak simán belépnek a rendszerbe, leellenőrzik a dolgokat és látják hogy én pálinkát főztem , és azt is hogy hol. Igy egyszerüen csak annyi dolguk van hogy elmennek és lefoglalják a pálinka főzőket és meg is büntetnek. Ha csak akkor jelezhetne be amikor van fent legalább 1 PD-s, az egy picivel korrektebb lenne a playerekkel szemben, és válljuk be igy is nehéz pálinkát főzni, mert kb 20-30 playernél is van fent PD-s. Ha valaki például rá szánja az erejét és idejét arra hogy korán felkel pár playernél lefőzni egy kis pálinkát, az ne szivja már meg azzal hogy tök mindegy mikor főz mert a PD vissza tudja nézni. Akárhogy is nézem a dolgot ez teljesen inkorrekt mert kb erőfeszitésbe se kerül a PD-nek elkapni valakit aki pálinkát főz. Ha ez az ötlet nem tetszik akkor még esetleg egy olyan másik javaslatom lenne hogy ingatlanonként 2-3 főzőig ne jelezzen be a rendszernek a dolog. «


Csatolmányok
» -- «

Egyéb megjegyzések
» Szerintem igy sokkal korrektebb lenne az egész. «



 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,980
Silay Denzel
Csak akkor jelez be a főzés, ha hármas fokozaton nyomatod.
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Nem is ezzel van a gond, jöjjön ki a rendőrség, de ez hogy nekik akkoris bejelez ha nincs fent rendőr... Igy nagyon inkorrekt az egész akárhogyan is nézem.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Ez egy olyan jó script srácok, én például nagyon szívesen űzném hobbiként is. Rettentően sajnálom, hogy ez illegális scriptesen.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,980
Silay Denzel
Jaj, tényleg rosszul emlékeztem, bejelez kisebb fokozaton is, de kisebb eséllyel. Az meg, hogy a rendőrök akkor is látják, mikor feljönnek, az tök korrekt. Így nem kijátszható a rendszer, különben ha van valakinek hajnali 4-kor ideje, feljön és főzne egy jó adagot. A bejelzést nem tervezzük eltörölni, hisz ez egy illegális dolog, és az is marad.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó