Nyúljunk bele az időjárásba!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Isaiah Lambard / Demzsi#0941«

Ötleted leírása

» A szerveren, ha délelőtt vagyok fent, végig esik az eső. Reggeltől délutánig, a város bizonyos pontjain folyamatosan. Nem azt mondom, hogy ezt vegyük ki, mert az eső igenis kell. De a nyugati partból kiindulva - márpedig San Andreas a nyugati parton van - sokkal több eső esik, mint kellene. Textile City/Santee Alley területén reggeltől folyamatosan esik az eső, és csak a délutáni órákban áll el. És akkor még néha délután is zuhog. Ha mód van rá, állítsunk már a dolgokon egy pöppet. Igen, október van, az idő rosszabb, de nem ennyire. Az elmúlt napok/hetek esőzései után az LS Canals-nak már réges régen ki kellett volna öntenie, elmosva az egész buszpályaudvart. «


Csatolmányok

» -«

Egyéb megjegyzések

» Ma Santeen gumicsizmás, homokzsák pakolós rp-t tartunk, akinek van kedve jöjjön nyugodtan! 🗿 «



 

daco

🇺🇸
Játékos
Üzenetek:415
find out ic
Támogatom! Tényleg kellene már egy időjárás facelift. Ami leginkább szemetszúró volt számomra, hogy teljesen inkonzisztens az egész. Az egyik pillanatban szakad az eső, megyek ötven métert, és hétágra süt a nap, amint visszamegyek egyből dézsából öntik. Néhol rosszabb az időjárás személyiségzavara, mint egy kékhajú alter emberkének.
 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:235
Frank Dudek
Én azt se bánnám ha évente egyszer esne csak az eső, korábban nem tapasztaltam hasonlót amikor aktívan részt vettem a szervernek az életében. Gyanítom hogy bugg, vagy elfelejtette kikapcsolni(?) valaki a lehetőséget.
Le az esővel!
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Nem az a baj, hogy mennyit esik, hisz ősz van. Hanem az hogy utcánként vált eső és napsütés közt. Ezzel a rendszerrel kéne valamit kezdeni.
De pontosan ez a baj. Nem Európában vagyunk, mérsékelt övi kontinentális éghajlatban, hanem az USA-ban. A nyugati parton (California- amiről ugye San Andeast mintázták) mediterrán az éghajlat. "Los Angelesben az enyhe és csapadékos tél mellett a száraz nyári időszak átlaghőmérséklete 25–30 °C" -ezt bemásoltam neked, parancsolj. A szerveren legalább két hete dézsából öntik az esőt. Azzal is gond van, amit te mondasz, de a mennyiség sem megfelelő.
 

Dorinna

Kritikus
Very Important Person
Üzenetek:265
Pamela
Én imádom az esőt.. egész évben alig van, a tavasz és az ősz maradjon meg esősnek. Amin viszont talán változtatnék, hogy az alap GTA-s időjárást hoznám vissza, hogy váltakozzanak a felhők, ne az legyen, hogy a városból kifele menet esik/süt a nap/fúj a szél/esik egy 100 méteres útszakaszon.
 

An0nim

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:33
Támogatom . Ha már esik essen az egész mapon ne csak foltokba. Az NVE móddal azt is észre vettem hogy ilyen Back To The Future efektus van . Vagyis ha felhős az ég a felhők nagyon gyorsan változnak.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó