Nino Kenzo - Kamar Johnson

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
panaszkonyvj.png

Neved: Nino Kenzo
Játékos(ok) neve: Kamar Johnson
Panasz oka: Hiányos abroncsokkal való menekülés folytatása.
Panasz kifejtése: Emberünket egy egység üldözte, emberünk tüzet nyitott az őt üldöző egységre. A jármű felém haladt ezért úgy döntöttem, hogy lezárom a hidat. Emberünk nagy sebességgel belement a szögesdrótba, majd nekicsapódott a Staniernek és a sziklákhoz vágódott. Pár másodpercnyi szünet után mintha csak egy bójának ment volna neki tovább is ment, azonban ekkor már szögekkel voltak tele az abroncsai ahogy az a videón is látszik. A járművet olyan 200m-re hagyta a helyszíntől, ám a Kuruma mi pár másodperce a Califa Rd. kis szikláinak csapódott üres volt.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://www.youtube.com/watch?v=R9RcyiIGEWo
Megjegyzés: Nincs megjegyzésem, várom a végeredményt.
 

Darkles200090

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Szia szeretnék ehez hozzá szolni mint Kamar Johnson észleltem az ütközést ezért meg is álltam rpzni majd utána tovább próbáltam hajtani majd utána tovább hajtottam amig még gumin mentem és nem a felnin. Ha jól tudom egy adminisztrátor végig figyelte az eseményt.
 

Flossie

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
[adminisztrator]Sziasztok.
A történteket szerencsére végignéztem. Nálam egyébként a szöges nem volt ott, valószínű Kamar is ezért ment át rajta olyan boldogan. SO-sként biztos rengetegszer láttad már, hogy ha az autóval áthajtottak a dróton, nem rögtön kapja le felnire, lehet még vele menni. Ez történt itt is. Elvesztette az uralmát a kocsi felett, kisodródott. Megállt arra RP-zni, majd továbbhajtott. Ott még nekem sem tűnt fel, hogy egyáltalán lyukas lenne. Majd egyik pillanatról a másikra kapta le felnire. Kamar azzal a lendülettel meg is állt, majd elfutott és elbújt.
Ha szabálytalanság történt volna, akkor már ott lett volna közbelépés.

A panasz jogtalan. [/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó