Elutasítva Nicole Bates - Klód

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

GimiUnban

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Nicole Bates
unban.png


Név: Nicole Bates
Adminisztrátor neve: Klód
Indok: MG - Nincs több UB
Tiltás időpontja: 2023-10-04 19:31:21
Meddig tart a ban: Örökre
Hányszor voltál tiltva a szerverről: 6 mostanival 7
Miért kérsz unbant:

Először is, mélyen elnézést kérek a korábbi negatív véleményemért, amit a szerverrel kapcsolatban fogalmaztam meg. Azt hiszem, mindannyiunknál előfordul olykor, hogy dühöngünk vagy rosszul reagálunk bizonyos helyzetekben, és sajnálom, hogy az én reakcióm negatív hatással volt a közösségre és a szerverre. Valójában az volt a szándékom, hogy kifejezzem a frusztrációmat, de felismertem, hogy a megfogalmazásom helytelen volt, és nem tükrözte valós érzéseimet és gondolataimat.

Másodszor, hadd tisztázzam az "MG" miatti szabálysértést. Tudom, hogy ez a tett feszültséget okozott a közösségben, és sajnálom, hogy az én hibám miatt kellett átélnetek ezt a kellemetlen helyzetet. Bár Lacával már rendeztük és megbeszéltük az ügyet,de KLÓD beavatkozása után megkaptam ezt a kitiltást. Amit elméletben Lacával rendeztünk.. A közösség építése és fenntartása mindannyiunk felelőssége. Felismerve, hogy a kommunikációnak és az együttműködésnek kulcsfontosságú szerepe van ebben, igyekszem fejlődni ezen a területen. Ígérem, hogy a jövőben figyelmesebben fogok odafigyelni a környezetemre és az emberekre, és igyekszem megelőzni az ilyen helyzeteket és problémákat.
Végül, bocsánatot kérek mindenkitől, akit megbántottam vagy csalódást okoztam az általam elkövetett hibákkal. Nagyon nagyra értékelem a közösség támogatását és a lehetőséget arra, hogy helyrehozzam a dolgokat. Remélem, elfogadjátok őszinte bocsánatkérésemet, és továbbra is együtt tudunk javítani az emberekkel a szerver közösségének jobbá tételén.

Köszönöm, hogy meghallgattátok, és hálás vagyok mindenkiért, aki támogatott abban, hogy írjak unbant, és segített ebben az időszakban, hogy jellemjavulást érjek el. Igazából tudom, hogy maga az unban kérelmem jó eséllyel negatívan fog lezárulni, és elutasításban részesülök. Tudom, hogy írhattam volna annyit az unbanban, hogy 'Mert megbántam a tetteimet...' de ezzel nem adnám át azt a fajta megbánást, amit valójában érzek. Az Unban megírása közben is kavarognak gondolataim, és folyamatosan gondolkozom rajta, hogy a negatív megnyilvánulásaim és toxikusságom, amit mutattam, azzal igazából semmit sem értem el, hanem csak magamnak ártottam folyamatosan. Tudom, hogy magát a közösséget a játékosok építik fel, és a játékoson múlik, hogy maga a közösség igazából milyen is .

Végezetül, szeretnék őszinte bocsánatkérést küldeni Klód és Laca felé, valamint minden olyan játékos felé, akiket megsértettem a toxikusságommal. Tudom, hogy viselkedésem nem volt elfogadható, és sajnálom, hogy kellemetlenséget okoztam. Ígérem, hogy aktívan dolgozni fogok azon, hogy ilyen helyzetek ne ismétlődjenek meg, és mindenki számára kellemesebb légkört teremtsek a játékban és a közösségben. Köszönöm a megértéseteket és a lehetőséget a javulásra. Ha esetlegesen nem kapnék unbant... Félig legalább a célomat elérhettem és bocsánatot kérhettem azoktól a játékosoktól akiket megsértettem és azoktól az Adminisztrátoroktól akiket negatívan érintettem a szerveren... Elnézést kérek hogy így adtam be az Unban kérelmemet... De jelenleg csak így tudom átadni amit szeretnék a Szerver / Fórum Adminisztrátorainak...

Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Toxikusságon és magán azon hogy nem fogok a szerveren kívül és a FaceNetwork platformon kívül beszélgetni másokkal. És nem fogom levezetni azt a fajta frusztrációt amit érzek másokon... Attól hogy nekem problémáim vannak azt még nem kell másokra kivetítenem és ez miatt negatívan és toxikusan megnyílvánulnom.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: IGEN

A címet átírtam a megfelelő formátumba, máskor figyelj rá! #Brownie
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
Head of Staff hozzászólás
Szia!

7 ban, 8 AJ és 4 warn - ezekkel rendelkezel, nem beszélve arról, hogy biztos volt olyan eset, ami felett szemet hunytunk már. Minden egyes UB kérelmednél / adminügyednél ígéretet tettél arra, hogy változtatni fogsz a viselkedéseden és a hozzáállásodon, de valamiért sosem sikerült és mindig ugyanide lyukadunk ki. Szerintem te vagy az egyetlen olyan játékos a szerver történelme alatt, aki rengeteg esélyt kapott, de mégsem élt vele.

Az indokaid közt a szerverszidás és a multiacc próbálkozásaid még fel sincsenek sorolva.

Elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó