NIcholas Drake - Krekor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

chevalier_92

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
unban.png


Név: Nicholas Drake
Adminisztrator neve: Krekor
Indok: Undorító RP a nem megfelelő helyen.
Tiltás időpontja: 2020-11-07 16:33:43
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszer sem.

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Azért szeretnék unbant kérni,mert volt időm gondolkodni azon,amit csináltam és hibáztam valóban. A szervernek köszönhetően egy nagyon jó baráti közösség tagja vagyok és továbbra is szeretnék az maradni, nem szeretnék különválni tőlük azért,mert hibáztam. Szeretek feljárni a szerverre és ezzel a közösséggel RP-zni, mert jókat nevetünk és segítjük egymást amikor szükség van rá. Valamint szeretném tovább folytatni az elkezdett RP szálakat és kikapcsolódni, szeretnék a Fire Department tagja maradni, mert a szerver indulása óta ebben a frakcióban találtam meg csak a számításaimat és ezt szeretem csinálni a többiekkel,ahogy tettem eddig is. 
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Ha visszakerülnék a szerverre, akkor a karakterem továbbra is olyan lenne,amilyen,mert ebből nem volt probléma sosem, viszont sokkal megfontoltabban és előre gondolkodva RP-znék, azaz a megfelelő RP-t csak a megfelelő helyen csinálnám,hogy ilyen esetek ne fordulhassanak elő, mert ez sem rám, sem pedig a körülöttem lévőkre nem vet jó fényt,ahogy a szerverre sem és nem szeretném ha a megítélésem vagy a szerver színvonala csökkenne.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Itt szeretném jobban kifejteni a dolgokat.
Igen Jogosnak érzem a kitiltásomat azért, mivel valóban nem a megfelelő helyen folytattam le azt a bizonyos RP-t, átgondoltam tegnap este és ma délelőtt az egészet, és hát igen sajnos elkövettem ezt a hibát, hogy Undorító RP-t folytattam le, egy nagyon rossz helyen - Krekor le is írta nekem, hogy gondoljam át az egészet. Azt szokták mondani,hogy tévedni emberi dolog, valamint a hibáiból tanul az ember. Nos én mindkettőre hajlok, szoktam hibázni,de mindig tanulok belőle, így tanultam ebből is. 
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
Remélem, hogy a jövőben nem lehet tapasztalni tőled hasonlót. Legközelebb zárt körülmények között és ne a nyilvánosság előtt!


[foadmin]Elfogadva.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó