Nem létező karakterek iratai

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» 𝐤𝐫𝐞𝐤𝐨𝐫#8740 «

Ötleted leírása

» Az ötletem lényege az lenne, hogy karakterszerkesztést követően egy kis panel jelenjen meg amiben megtudod erősíteni azt, hogy a rendszer törölje az inventorydból a korábbi irataidat (személyi, jogosítvány). Azért ilyen módon, mert ha csak magán a jelenlegi karaktered arcszerkezetén akarsz szerkeszteni, akkor ne minden esetben törölje az irataidat. ha a karakter neve nem módosul, akkor a karakter korábbi iratait (személyi, jogosítványt) a rendszer ne vegye el az inventoryból. Abban az esetben, ha a karakter neve módosul, akkor törölje ki a korábbi iratokat.

Azért gondolom úgy, hogy talán szükséges lehet ez kisebb feature, mert sok esetben a karakterszerkesztések során a játékosok többsége nem dobja ki a korábbi karakterük iratait. Így számtalan szituáció értelmezhető félre.«


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:658
Dexter Sosa
Én mint relikvia tekintek ezekre az itemekre. Nyitáskori iratok és engedélyek, szakvélemények. Ha idáig megtartottam és vigyáztam rájuk, nem feltétlen akarom, hogy elvesszenek. Meg van rá a lehetőség, ha aki CK-zott egy közeli kukába kidobja az iratait. Aki megtartja, valamilyen RP-vel biztos, hogy megoldja mint én is tettem nem egyszer. Valamint ez tökéletes arra, hogyha valaki hamis iratokkal akar RP-zni, hisz erre más lehetőség nincs.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Én mint relikvia tekintek ezekre az itemekre. Nyitáskori iratok és engedélyek, szakvélemények. Ha idáig megtartottam és vigyáztam rájuk, nem feltétlen akarom, hogy elvesszenek. Meg van rá a lehetőség, ha aki CK-zott egy közeli kukába kidobja az iratait. Aki megtartja, valamilyen RP-vel biztos, hogy megoldja mint én is tettem nem egyszer. Valamint ez tökéletes arra, hogyha valaki hamis iratokkal akar RP-zni, hisz erre más lehetőség nincs.
Szerintem az irathamisitasra kene valamilyenfajta lehetoseget gyartani es ugy kene azt bevezetni amit most krekor irt.
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
Én mint relikvia tekintek ezekre az itemekre. Nyitáskori iratok és engedélyek, szakvélemények. Ha idáig megtartottam és vigyáztam rájuk, nem feltétlen akarom, hogy elvesszenek. Meg van rá a lehetőség, ha aki CK-zott egy közeli kukába kidobja az iratait. Aki megtartja, valamilyen RP-vel biztos, hogy megoldja mint én is tettem nem egyszer. Valamint ez tökéletes arra, hogyha valaki hamis iratokkal akar RP-zni, hisz erre más lehetőség nincs.
Szia, ajánlom figyelmedbe a printscreen gombot, elég hasznos dolog! Az iratok hamisításával, pedig csak óvatosan, messze nem olyan egyszerű napjainkban egy hamis iratot előállítani, ami nem ránézésre hamis.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Én mint relikvia tekintek ezekre az itemekre. Nyitáskori iratok és engedélyek, szakvélemények. Ha idáig megtartottam és vigyáztam rájuk, nem feltétlen akarom, hogy elvesszenek. Meg van rá a lehetőség, ha aki CK-zott egy közeli kukába kidobja az iratait. Aki megtartja, valamilyen RP-vel biztos, hogy megoldja mint én is tettem nem egyszer. Valamint ez tökéletes arra, hogyha valaki hamis iratokkal akar RP-zni, hisz erre más lehetőség nincs.
Nem mondom azt, hogy az én esetemben sem fordult elő az, hogy bizonyos karaktereim iratait az inventorymban hagytam, mint emlék vagy relikvia. Alapvetően nem is egy zavaró tényezőnek mondanám, hogy a játékosok maguknál hagyják a korábbi karaktereik iratait. Akár felelőtlenségből, akár azért, hogy megmaradjon a korábbi iratuk az előbb említett indok miatt. Mint egy legális vonalon sodródó karakter, elrakhatná a korábbi illegális tárgyait az irataival együtt, de ez nem fog előfordulni véleményem szerint. Már ami az iratokat illeti.

Továbbra is úgy gondolom, hogy az ott felejtett iratokat ezzel a kisebb módosítással sok kellemetlenségtől megóvhatja a játékosokat.

Szerintem az irathamisitasra kene valamilyenfajta lehetoseget gyartani es ugy kene azt bevezetni amit most krekor irt.
Akár, lehetne. De leginkább arra próbálok gondolni ötletemmel, hogy nagyon sok esetben olyan karakterek irataival vagy neveivel találkozok/találkozunk IC amelyek egyáltalán nem léteznek és nem tudunk kezdeni velük akármit.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:614
Millie Evers
Én úgy gondolom, hogy ha én CKzom és egy igazoltatásnál rossz ID-t adok, igazából vessek magamra. Legálosként is és illegálosként. A hamisítás pedig volt ötlet, elutasításra kerül és nem gondolnám azt helytelennek. A hamisítást el sem tudnám képzelni a régi személyimmel, hisz IC képpel bizonyított. /do-ban kérdezik legtöbbször, ott meg nem tudnál mást írni, csak hogy nem egyezik a két arc.

Én is megtartom, nem screenelem, továbbra is megtartanám. Nekem egy-két dolog fontos emlék, ami csak ehhez a szerverhez köt és király látni.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,511
-
Head of Staff hozzászólás
Aki szeretné tartsa meg, mint "relikvia". IC meg majd kimagyarázza, hogy mit keres nála egy "halott" irata.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó