Nazi Lowriders

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,305
NAZI LOWRIDERS
Don't slip, don't slide, Nazi Lowride

A Nazi Low Riders (NLR) a San Andreas Ifjúsági Hatóság skinhead bandájaként kezdte meg működését 1970 környékén, és mára az utcán és a börtönben egyaránt aktív, rasszista, erőszakos bűnözői szervezetté nőtte ki magát. A csoport hatalomra jutásának nagy része egy másik, régebbi börtönbandával, az Árja Testvériséggel való szövetségüknek tulajdonítható. Ez a szövetség - amelyben az NLR tagjai közvetítőként működtek az AB különböző bűnözői vállalkozásaihoz - hozzájárult az NLR brutális és ambiciózus hírnevének kiépítéséhez, és új, az AB-től független bűnözői lehetőségeket teremtett. Az NLR különösen akkor hirdeti fehérségét, amikor a skinhead bandákból toboroz tagokat, és az új rabok körében, de elsősorban a bűnözésből származó profit vezérli, legyen szó akár kábítószer-kereskedelemből, zsarolásból vagy fegyveres rablásból. Ugyanakkor az NLR tagjai az elmúlt évtizedben számos heves rasszista támadást követtek el. Bár a szakértők szerint a börtönön kívüli NLR-bűncselekmények többsége a kábítószer-kereskedelemmel kapcsolatos, az NLR tagjai részt vettek a San Andreasban elkövetett legfelkavaróbb gyűlölet-bűncselekmények közül néhányban, köztük egy biszexuális férfi elrablásában és meggyilkolásában, egy afroamerikai elleni, majdnem halálos kimenetelű kalapávertámadásban, valamint egy fekete fiatal elleni baseballütő-támadásban.

1662050334705.pngSTRUKTÚRA

A börtönben a Nazi Lowriders háromszintű hierarchiarendszerrel rendelkezik, amely rangidős tagokból, érvényesített tagokból és társakból áll. A rangidősök általában a banda élén állnak. A rangidős státuszhoz a bandatagoknak legalább öt éve aktívnak kell lenniük, és legalább három másik rangidős tagnak meg kell őket választania. Alattuk állnak a juniorok, akik maguk nem vehetnek fel új tagokat, de megpróbálhatnak potenciális tagokat toborozni. Az utcán a szervezeti struktúra nem ennyire egyértelmű, és úgy tűnik, lazább a kapcsolat. A bandatagoknak lehetnek horogkereszteket és SS-jelvényeket ábrázoló tetoválásaik és egyéb testművészeti alkotásaik, bár a tagoknak nem feltétlenül kell ezeket viselniük. A tagok hasán, hátán vagy nyakán általában az NLR (a "Nazi Lowriders" rövidítése) betűket ábrázoló tetoválás látható. Más népszerű tetoválások között szerepel a fekete betűkkel vagy rovásírással írt "Nazi Low Riders" felirat. Az NLR logója egy náci horogkeresztet tartó csontvázas sas, a csoport betűi pedig a Reichsadler szimbólumon alapulnak. Az SPLC szerint az NLR bevallott rasszizmusa ellenére úgy tűnik, elfogadják, hogy tagjaiknak latinos feleségeik és barátnőik vannak. Valójában az NLR felső vezetésének nagy része spanyolajkúakból áll. A más hardcore, rasszista szervezetekkel (mint például a Combat 18 vagy a Blood and Honour) való extrém földalatti kapcsolataik miatt a szakértők szerint "legalább félig fehér vérűnek kell lenned, de nem fekete vérűnek", ami azt jelenti, hogy az elfogadott latino tagoknak csak spanyol származásúnak, vagy legalább félig kaukázusiaknak kell lenniük. Mindenkinek lojalitást kell mutatnia a fehér faj iránt, és fel kell vállalnia a gyűlölet ideológiáját, különösen a feketék és a "fajárulók" ellen.

AZ ÁRJÁKNAK DOLGOZVA

A szakértők gyorsan rámutatnak, hogy a börtönfalakon kívül elkövetett NLR-bűncselekmények többsége a kábítószer-kereskedelemhez kapcsolódik, és hogy a tagok inkább bűnszervezetként, mint ideológiai indíttatású gyűlöletcsoportként működnek. "A bűncselekmények kilencvenkilenc százaléka a banda érdekében történik" - mondja David McBride tizedes az ontariói rendőrségtől. "Nagyon ritkán látunk faji alapú bűncselekményt az NLR részéről. A tagok éjszaka követik el a bűncselekményeket, és kábítószerrel tartják fenn magukat". Walter Bouman, a gyűlölet-bűncselekmények és a belföldi terrorizmus szakértője szerint (lásd még: Oktatás és szélsőségesség) az NLR tagjai gyakran azonosíthatók tetoválásaikról, amelyek a régi angol betűs NLR betűktől kezdve az olyan szimbólumokig, mint a horogkereszt és az "SS" villámok. Sokan az "NLR" betűket a szemöldökükbe vagy a nyakukra tetováltatják. A tetoválásokra vonatkozóan azonban nincsenek szigorú szabályok. Ördögszarvak, démonok és északi rúnák ugyanolyan valószínűek, mint a nyilvánvalóan náci vonatkozású tetoválások. A szakértők szerint az NLR tagjai feltűnőek erőszakra való hajlamukkal - ez a hajlam számos bűncselekményt eredményezett, különösen Kalifornia kis sivatagi közösségeiben. Ez, valamint az utcán, illetve a börtönökben és a fiatalkorúak intézeteiben drogdílerként mutatott tehetségük az idősebb, komolyabb bűnözők - az Aryan Brotherhood (AB), az ország legnagyobb, legkomolyabb és legerőszakosabb fehér fajgyűlölő börtönbandájának vezetői - figyelmét is felkeltette rájuk. A San Andreas-i büntetés-végrehajtási hivatal tisztviselői aktívan törekedtek az AB feloszlatására, és a bebörtönzött tagjainak többségét elkülönítve elkülönítették. Ez a bezártság, amelyet az AB hivatalos börtönbandaként való megjelölése tett lehetővé, megnehezítette az AB tagjainak üzleti tevékenységét, amely gyakran jelentős drogügyletekkel járt együtt. Szakértők szerint az NLR alapítója, Stinson ez idő tájt kereste a szövetséget az AB-vel. Ennek az lett az eredménye, hogy az NLR, amelyet még nem nyilvánítottak börtönbandává, junior partnerként kezdte el az AB drogüzleteit bonyolítani. Ebben a kapcsolatban az AB idősebb, félelmetesebb vezetői mondták meg a tutit - még akkor is, ha elméletileg el voltak szigetelve a többi rabtól. Az AB vezetői például arra utasították NLR kifutófiúikat, hogy ne adósodjanak el kábítószerrel más faj tagjainak. A kábítószerből származó haszon nagy része az AB-hez folyt vissza. További előnye volt, hogy az AB tagjai, akiknek fehér szupremáciai ideológiájuk részeként tartózkodniuk kellett a drogfogyasztástól, el tudták kerülni a közvetlen kapcsolatot a drogvilággal.

 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Frank Dudek
Hajrá, a körülbelüli egyhónapos peckerwood ideje alatt én azt érzékeltem hogy sajnos nem érdekli az itteni játékosokat ez a fajta szerepjáték. Pedig baromi izgalmas, és mozgalmas.
Remélem összejön, nyomod végig!

13087928_1016737308419839_2511557970074617770_n.png
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Hali. Bár téged személyesen nem ismerlek, de az Octans karriereddel tisztába vagyok, és azzal is hogy annó a Siwotiboys vezetted.
Az akkori frakcióban amiben bent voltam (Black Stone azon belül Gangster Lokas 13) nem teljesen voltunk veletek jó viszonyba OOC főleg azért mert a frakciód egyes helyzetben eléggé rosszul reagált véleményünk szerint.
Eltelt eléggé sok hónap és azóta véleményem szerint sokat fejlődtél minden szempontból és ahogy hallottam rólad eléggé komoly személyiséggel is rendelkezel és normális is vagy, így
véleményem szerintem alkalmas vagy újból egy frakció vezetésére, plusz ez az egész fraki pályázatot is jól összehoztad.
Szóval sok sikert az egészhez, az első mondataimat meg kérlek ne bántásnak vedd, hanem sokkal inkább bíztatásnak, hogy jobb lettél szerintem.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,305
Hali. Bár téged személyesen nem ismerlek, de az Octans karriereddel tisztába vagyok, és azzal is hogy annó a Siwotiboys vezetted.
Az akkori frakcióban amiben bent voltam (Black Stone azon belül Gangster Lokas 13) nem teljesen voltunk veletek jó viszonyba OOC főleg azért mert a frakciód egyes helyzetben eléggé rosszul reagált véleményünk szerint.
Eltelt eléggé sok hónap és azóta véleményem szerint sokat fejlődtél minden szempontból és ahogy hallottam rólad eléggé komoly személyiséggel is rendelkezel és normális is vagy, így
véleményem szerintem alkalmas vagy újból egy frakció vezetésére, plusz ez az egész fraki pályázatot is jól összehoztad.
Szóval sok sikert az egészhez, az első mondataimat meg kérlek ne bántásnak vedd, hanem sokkal inkább bíztatásnak, hogy jobb lettél szerintem.
Szia.

Igen, én voltam a Siwotiboys kiötlője és vezetője az akkor paradicsomként működő zöld osztriga szigeteken. Sajnos a frakció nem úgy működött, mint ahogy azt én szerettem volna. Végül ezért is döntöttem úgy, hogy felhagyok vele és feloszlott a formáció. Egy-két emberrel belőle mai napig tartom a kapcsolatot.
A változásommal nem bíznám el magam, van még hova fejlődnöm. A lap megírását nem ismerem el, ezért is van feltüntetve a forrás a lap alján.

A frakció vezetői személyében pedig nem én jeleskedek, hanem továbbra is @ascel. Inkább csak beugrottam kicsit segíteni, amíg a szkript bizonyos dolgokat számomra nem tett lehetővé a San News működtetéséhez. Ehhez hozzájárult az is, hogy nem túl felkapott egy újságírói szerep betöltése.

Szumma szummárum, bármilyen hangvételű is egy komment, nem veszem zokon.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó