Néhány új autó

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:627
Maurizio Mancini

qh62gjT.png

Járművekkel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Maurizio Mancini / Poqu#2110 «

Ötleted leírása

» Összegyűjtöttem pár GTA Onlineban is elérhető autót, amik nem találhatóak meg a szerveren. Szerintem simán bekerülhetnének. «


Csatolmányok

»

«


Egyéb megjegyzések

» :ninja: «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:658
Dexter Sosa
új autók mindig jók, viszont a behozatalukon régóta húzom a szám. Drip feedelni kell ezeket. Heti 1 kocsit behozni, vagy betenni az összeset de legyen egy lakat az autókerben. Legyen tesztvezetés, lehessen nézni, kinek mi kell. De az, hogy minden egyszerre be van rakva az a legrosszabb megközelítés amit el lehet képzelni.
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:254
Darius Burns
Szerintem felesleges lenne mégtöbb szupersport kategóriájú autó a szerverre, többen örülnének szerintem megfizethető pár százezres autóknak, valamint Hevele hozzászólásával egyetértenék, régi BMW-k, mercik illetve egyéb RL autók másolata sokkal jobb lenne ha jönnének, és nem lennének be egyedizve se.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:658
Dexter Sosa
Jobban adnám ha valami olyan pack jönne be ami jobban passzol az Amerikai életbe
honda cr-v, gmc sierra, toyota camry, toyota rav4, ram pickup, chevy silverado, ford f-series. Ez a top 7 autó amit amerikába eladtak 2022-ben. Innen amik jöhetnének azok a pickupok max, nem hiszem hogy valaki honda cr-v hibridet akar hajtani a maffia boss lvl100 karakterével.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:627
Maurizio Mancini
De.. ezek a kocsik már bent vannak, mármint mind szuperautó. Tele van a szeró szuperautókkal. Ha új kocsi jönne, inkább a másik ötlet a régi Bömbik.
Egyik autó sincs bent ezek közül. Van listám az összes autóról ami az autókerben megtalálható.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:627
Maurizio Mancini
új autók mindig jók, viszont a behozatalukon régóta húzom a szám. Drip feedelni kell ezeket. Heti 1 kocsit behozni, vagy betenni az összeset de legyen egy lakat az autókerben. Legyen tesztvezetés, lehessen nézni, kinek mi kell. De az, hogy minden egyszerre be van rakva az a legrosszabb megközelítés amit el lehet képzelni.
Szerintem meg inkább az a probléma, hogy aki szeretne egy autót nem tud venni, mert A) 3-5 db van belőle és PP-zni se lehet. B) Valaki ugyanazon a típusból is többet tart. C) Több embernek is 20-30-50 autója van, amit úgy se tud kihasználni egyszerre.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:627
Maurizio Mancini
honda cr-v, gmc sierra, toyota camry, toyota rav4, ram pickup, chevy silverado, ford f-series. Ez a top 7 autó amit amerikába eladtak 2022-ben. Innen amik jöhetnének azok a pickupok max, nem hiszem hogy valaki honda cr-v hibridet akar hajtani a maffia boss lvl100 karakterével.
Ha ezekre lenne lore-friendly mod én azokat is adnám, de ugye irl márkásak nem lehetnek.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó