Moore Inc Cégbejegyzés

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

guszti

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:64
Doug Moore
PWLsK0l.png

GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
CÉGBEJEGYZÉS



Igénylő neve:Doug Moore
Igénylő születési helye, ideje: Iceland 1995.10.27
Igénylő lakcíme: Sandy Shore Cholla Springs Avenue 8. ((ID: 273))
Igénylő telefonszáma: 47371863
Igénylő elektronikus értesítési címe ((Discord)):Guszti#2806
Vállalkozás neve:Moore Inc
Vállalkozás székhelye:Mountain View Dr - Algonquin Blvd 364 ((Iroda - 3236 ID ))
Vállalkozás által birtokolt ingatlan(ok):75 Algenquin Blvd warehouse ((Kamion telephely))
Vállalkozáshoz tartozó Facenetwork oldal (amennyiben van):Nincs
Vállalkozás tevékenységi köre: Szállítmányozás
Vállalkozás számlaszáma:2018-393520
Alaptőke:90.000 $
Tűzvédelmi engedély(ek):Digitális engedély ((Imgur))

A cégbejelentési lap benyújtásával elfogadom mindazokat a feltételeket és szabályokat, melyeket a cégbejelentési lap beküldése előtt figyelmesen elolvastam, értelmeztem és tudomásul vettem, minden egyéb pontjával együtt. Továbbá elfogadom, hogy amennyiben pozitív elbárálás után visszalépek a bejegyzési szándékomtól, köteles vagyok a Government of San Andreas felé az $5.000-os ügyintézési díjat befizetni.

Doug Moore
2023.05.23
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
PWLsK0l.png

GOVERNMENT OF SAN ANDREAS
CÉGBEJEGYZÉSI KÉRELEM
ÉRTESÍTŐ CÉGBEJEGYZÉS ELFOGADÁSÁRÓL


Tisztelt Kérvényező!

Ezúton értesítjük, hogy az ön által előterjesztett "Moore Inc" elnevezésű vállalkozás cégbejegyzési kérelmét hivatalunk megkapta és feldolgozta, annak státuszát módosította.
Tájékoztatjuk, hogy cégbejegyzési kérelmét elfogadtuk.

A továbbiakban arra szeretnénk kérni, hogy fáradjon be a városházára, ahol keresse kollégáinkat. Kérem, hogy hozza magával ezt az értesítést, a személyi igazolványát, az ingatlan tulajdoni lapját vagy a bérleti szerződést, valamint a tűzvédelmi engedélyt.
Felhívjuk figyelmét, hogy vállalkozásának bejegyzésére az egyszeri huszonötezer dolláros bejegyzési díj befizetése, valamint a személyes találkozó és az adategyeztetés elvégzése után kerül sor.

Köszönjük együttműködését, és várjuk Önt a városházán.

Tisztelettel:

Zayd Larson
State Controller
Government of San Andreas​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó