Momoka Kiryu - Raiden Nierling

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
panaszkonyvj.png

Neved: Momoka Kiryu
Játékos(ok) neve: Raiden Nierling
Panasz oka: Derby
Panasz kifejtése: Mint a mellékelt videóban látszik, a kolléga meg tudott a SUVal állni, de Raiden nem szeretett volna, inkább szembesávból kihúzta elém az autót. Ez normál körülmények között egy kettős halál lett volna.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: Igen, tudom nem RPztem de ezért meg is kaptam a szankcióm. BTW Többieknek üzenem: Jót mentünk! Remélem ti is élveztétek.
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Hali. Amikor még nem voltál ott az ötlet az lett volna hogy a két utat lezárjuk egymás mellett hogy ne tudj bemenni. De mivel gyorsan jöttél ezért amikor beálltam volna már belémjöttél. Amit utána én le is rp-ztem és kiestem egy időre. Nem szándékosan az volt a tervem hogy neked megyek mert annak semmi értelme nincsen. Egy normális körülnények között amiket te csináltál is biztos halál lett volna. De várom hogy az admin bírálatát.
 
Utoljára szerkesztve:

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:607
Millie Evers
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok! Én fogom intézni a panaszkönyvet!

Elsősorban, @Lawiet szeretnék kérni tőled logot, hogy megtörtént ennek az ütközésnek a leRP-zése. Amennyiben a lassítási tervről is van logod, azt is szívesen várom.
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
[a] Sziasztok! Én fogom intézni a panaszkönyvet!

Elsősorban, @Lawiet szeretnék kérni tőled logot, hogy megtörtént ennek az ütközésnek a leRP-zése. Amennyiben a lassítási tervről is van logod, azt is szívesen várom.[/a]
A lassítási tervről annyi volt hogy voice-ba asszem mondta aki vezette hogy ott lesz keresztbe és megpróbálja, én meg akkor amint láttam odaakartam állni hogy teljesen lelegyen zárva mindkettő sáv. Szóval log nincsen róla hogy ezt megbeszéljük mivel amíg leírunk ilyet sajnos rég elmentek.
Előtte még volt egy ütközésem ahol elkezdett vérezni a homlokom ezért lett itt ez írva.
[22:16:53] *** beveri a fejét a kormányba de nem esik komolyabb gond, kicsit jobban vérez a homloka. [Raiden Nierling]
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:607
Millie Evers
Adminisztrátor hozzászólás
Köszönöm a logot. Meglátásom az, hogy egy ilyen ütközésnél lehetett volna erősebb azaz RP.

Hevele, ez nem derby.
Tény, hogy volt már rá példa, mikor a rendvédelmi szervezet így próbálta megállítani az üldözött felet, de ez nem minősíthető derby-nek.
Annak tudatában, hogy az LSPD téged megállítani szeretett volna és a te 150 km/h sebességedet nézve, ahogy meglendítette az autót már késő is lett volna bármit reagálnia erre. Ahogy Lawiet is leírta, ők elszerették volna zárni előled az utat, hogy tovább ne folytasd azt. A sebesség miatt viszont ezt nem sikerült megvalósítani, illetve a kimozdulás bekövetkeztével már nem tudta korrigálni azt. A másik egységen látni lehet, hogy azt a részt már ő lezárta, Lawiet követte volna a példáját.

A panaszkönyv jogtalan.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó