Michael Falcone-Xetick

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Geri004

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:68
panaszkonyv.png

Neved: Michael Falcone
Adminisztrátor(ok) neve: Xetick
Panasz oka: Jogtalannak érzem az AJ-t és annak hosszát is.
Panasz kifejtése: Volt egy üldözés mivel a karakterem állítólag körözött egy 07.13-án történt akció miatt. Azóta már bevittek egyszer egy körözött autó miatt és akkor nem mondták, hogy körözöt vagyok én is, innen ügyvéddel kijöttem és azóta nem kerestek. Az üldözés elején volt egy adminügy mert nem voltam tiszában azzal, hogy a sofőrnek is rp-znie kell az ütközést üldözés alatt, ezt megértettem és onnantól rp-ztem. Amikor az üldözés Grape see-dbe ért akkor köszönt be Henessy a rádión, én gyorsan közöltem vele text-en, hogy mi a helyzet. Majd kilőtték mind két kerekemet, innen vízben akartam menekülni mivel nem emlékeztem, hogy nem lehet. Ekkor jött Xetick és közölte, hogy nem lehet, tudomásul vettem, az üldözés előtt kértem, hogy had indítsam újra a játékot mert már az elején is laggoltam. Innentől futva menekültem és voiceon közöltem az információkat Henessy-vel. Mondtam neki, hogy 3 egység fut utánnam és egy heli követ. Mondtam, hogy az út melett futok az autókereskedése felé. Ő látta, hogy elkaptak és elhelyezkedett, de mivel nem tudta, hogy AÜ-van e még ezért nem lőtte le az SO-t. Megkérdezte rádión, hogy mi a helyzet, mondtam neki, hogy már rég nincs AÜ és ekkor lelőtte mind a 3-at. Majd odajött hozzám és elkezdte keresni a bilincs kulcsot. Ő hívta Xetick-et mivel rp-sen levette rólam a bilincset. Eközben megérkezett az SO erősítése. Xetick amikor kiérkezett fel élesztette az SO-t és elkezdődött az AÜ ami miatt nyitom a PK-t. Belekötöttek abba, hogy Henessy hogy talált oda. Ekkor mondtam, hogy futás közben végig toltam az infót. Belekötöttek abba, hogy azt nem hallhatja. De ha nem is mindent hallhatott attól még a fontosabb részleteket hallhatta szerintem. A logban látszani fogy az AÜ-szóval nem írom le végig. Én nem érzem jogosnak a jail-t. Az indokkal egyetértek mivel nem voltam hajlandó abban a helyzetben folytatni már az rp-t ami kialakult. De 1500 perc az nagyon sok.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://pastebin.com/n77jqZJ7
Megjegyzés: Henessy mivel tudta, hogy üldöznek következtethetett arra, hogy a helikopter-nél vagyok. A vége felé volt egy kis OOC stílusom is de kinek ne lett volna? Ráadásul a vége felé el akartak engedni az SO-sok is. Szóval nem is értem miért kaptam az AJ-t. Ha a szabadulásom nem lett volna ellehetetlenítve, folytattam volna a szituációt.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
[foadmin]Jelezném, hogy az 1500 perces AJ-k nem leülös jailek. Mint ahogy az indok is kimondja azért kaptad, hogy folytasd ezt az RP szituációt.[/foadmin]
 

Geri004

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:68
Tudom, hogy nem leülős, de nekem nem csak ez a bajom, hanem az RP szituáció hogyan folytatása. Ha Henessy-vel folytathattuk volna, akkor ezer örömmel megteszem, de mivel MG-nek gondolták az ottlétét ezért nem folytattam. Egyébként a végén már az SO-sok is el akartak engedni, ahogy a logban is látszik. Pont mielőtt AJ-t kaptam.
 

Xetick

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Azért engedtek volna el mert az egyiköjüknek mennie kellet volna ezért is kérdeztem rá többször, hogy folytatod vagy sem. Te ezt megtagadtad ezért kaptad a jailt.
 

Geri004

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:68
És Henessy ügye? Az hogy szerinted MG-ből jött oda, holott végig voiceoltam neki az infót, ha nem is értett minden szót akkor is kivehette a helikopter, autókeresekedés meg egyéb szavakat. Ennyiből simán odamehetett az autókerjéhez és láthatta a helikoptert és összerakhatta, hogy én vagyok ott.
 

Xetick

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Elolvastam már nem is egyszer hátha észreveszem, hogy esetleg túlkapás lett volna részemről, de nem érzem annak.
Én kiállok a véleményem mellett, ahogy ti is(amivel nincs is baj).
Részemről ennyi leírtam az álláspontom és a döntésemet is megindokoltam(IRL tapasztalatok alapján).
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
[admincontroller]Az előző PK-val egybefolyik. MG nem történt, az AJ-t nem kell leülni. (Az 1500 perceseket sosem kell.) Te nem dönthetsz úgy, hogy megtagadsz bármilyen RP szituációt, akkor sem, ha nem értesz vele egyet. Ebből kifolyólag itt te vagy a hibás. Ez az egész a Hennessy - Xetick PK-hoz tartozik, azt pedig bíráltam. Ezt a szituációt vegyétek újra.
A panasz szerint az RP megtagadásodért Xetick jogtalanul adott AJ-t. Ez nem igaz. (Az viszont a Hennessy - Xetick Pk-ja alapján egyértelmű, hogy az eljárás nem volt tökéletes.)
Szankciót az RP megtagadásért nem osztok, a PK alaptalan.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó