Megan Pierce - Noah Scott

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
panaszkonyvj.png

Neved: Megan Pierce
Játékos(ok) neve: Noah Scott
Panasz oka: OOC kötekedés/szidás, nonRP, szupererő, stb
Panasz kifejtése:
Elég régre nyúlik vissza a dolog. Mr úr régen a frakció tagja volt, viszont mivel folytonosan szidott másokat (frakin belül és kívül is) és csak a baj volt vele ki lett rúgva két hónapja, ami mint kiderült a mai napig sérelmeket éltet benne.

A tegnapi nap folyamán bejön a kórházba vizsgálatra, én tájékoztattam, hogy a weboldalon kell kitölteni egy űrlapot. Itt kezdődtek a problémák. 3x kezdtünk beszélgetésbe, ebből 2x szótlanul elszaladt majd visszajött. Ahogy visszatért egyik alkalommal közölte, hogy ő csak felmondási kérelmeket talált, amit meg is tud érteni. Itt még ignoráltam az OOC kötekedését, mert értelmetlen lett volna veszekedni rajta. Segítettem megtalálni hol mit kell kitöltsön, majd ismét elszaladt szótlanul. Ezen a ponton azt is megjegyezte DCre nem tud menni, mert ki van téve onnan és nem kap UB-t, de hát "ilyen ez a közösség" az ő szavaival élve. Mivel az OOC kötekedésre nem reagáltam, ezért IC kezdte el szidni a frakciót, hogy nem dolgozik senki, sosincs orvos, stb, emiatt lett is egy oda-vissza IC kevésbé kedves szóváltás. A tegnapi interakció megszakadt, amikor egy GSA-s személy (lényegtelen ki) megérkezett és szólt, hogy el lesz vontatva a kocsija, mert szembesávban parkol a járdán.

Ma visszatért az úrfi, mivel értesítve lett, hogy jöhet az alkalmassági vizsgálatra, amit bár nem akartam a tegnapiak miatt megcsinálni vele, azért belevágtunk. A második kérdést, amit IC feltettem nem tudta értelmezni és ezen úgy kiakadt, hogy ismét OOC kötekedésbe kezdett, mert az megoldja a problémáját, ha az interneten beszólogat másoknak. Mivel a szóbeli része a vizsgálatnak sok problémába ütközött inkább áttértem a gyakorlati részére. Mr úr látása és hallása ötből tíz pontos volt, mivel mindent lát és hall, azt is, amit nem kéne. Közölve lett vele, hogy nem ment át a vizsgálaton, ki lett kísérve, majd mivel olyan nincs, hogy nem jött ki jól a dologból, ezért kifelé menet még odaszólt, hogy jé egy orvos, ilyet is ritkán látni.

Bizonyíték (kép, log, videó):
Mivel a log nem maradt meg tegnapról, ezért abból csak kevés van meg sajna, de a szerverlogban több is benne van, viszont azért szemléltetem pár dologgal azt, ami tegnap volt:
[11:08:16] Noah Scott mondja: Az lenne a kérdésem hogy ön álithat ki papirt vadászathoz ileltve fegyver engedélyhez? *kedvesen érdeklödik*
[11:08:34] Megan Pierce mondja: Alkalmassági vizsgálatra gondol?
[11:08:51] Noah Scott mondja: Igen hogy alkalmas vagyok e arra hogy lehessenek ilyen engedélyei.
[11:09:06] Megan Pierce mondja: Adott be kérelmet a weboldalon?
[11:09:13] Noah Scott mondja: Ehez is papir kell?
[11:09:25] Noah Scott mondja: Ahoz is lassan papirt kérnek hogy lélegezhessek.
[11:19:35] Noah Scott mondja: Csak fel mondási kérelmeket látok *nevetve*
[11:19:57] Noah Scott: (( amit megis értek 😂 ))
[11:20:12] Noah Scott mondja: Minden lapot látok csak azt nem *kedvesen*
[11:20:31] * Megan Pierce felvonja a szemöldökét.
[11:20:34] Megan Pierce mondja: Milyen oldalt nézett?
[11:20:41] Noah Scott mondja: Korházit*nevetve*
[11:20:54] Noah Scott: (( forumon a mediceset ))
[11:21:01] * Megan Pierce előveszi a telefonját és vet rá egy pillantást.
[11:21:03] Megan Pierce: (( Nem fórumon van. ))
[11:21:34] Noah Scott: (( dc nem tudok menni mert irtma unban kérelmet de rá se néznek :) és oktalanul csesztek ki onann de ilyen ez a közösség ))
[11:21:36] Megan Pierce mondja: Itt van, kérelmek, tűzvédelmi, rendezvénybiztosítás és alkalmassági.
[11:21:43] Megan Pierce: (( weboldalon van ))
[11:21:49] Noah Scott: (( oksa köszi ))
[11:21:55] Megan Pierce: (( https://one-lsfmd.hu/lsfmd/kerelmek.html ))
Ebből kivehető több dolog is, amit fentebb írtam, a felmondásis dolog, a közösség felé szánt kedves szó, illetve, hogy 10 percre elszaladt random.

Ez után már csak a mairól van logom:
Mr úr nem tudta értelmezni a "tulajdonság" szó jelentését, emiatt OOC belémkötött
[10:56:54] Megan Pierce mondja: Mondja el három pozitív és negatív tulajdonságát.
[10:57:04] Noah Scott mondja: Rendben.
[11:00:39] Noah Scott mondja: Önvédelem, biztonság és igy nem büntet a törvény.
[11:00:56] *** Megan Pierce felvonja a szemöldökét.
[11:00:59] Megan Pierce mondja: Hogy micsoda?
[11:01:15] Noah Scott mondja: Hát tudja pozitv ha meg tudom magam védeni legálisan nem gondolja?
[11:02:02] Megan Pierce mondja: Az önvédelem az nem egy tulajdonság..
[11:02:41] Noah Scott mondja: Biztonság érzet.
[11:03:03] *** Megan Pierce megvakarja a homlokát.
[11:03:14] Megan Pierce mondja: És a negatív?
[11:04:59] Noah Scott mondja: Negativ pedig az hogy többnél is többet akar az ember mivel hatalmat érez a fegyvertöl.
[11:05:19] Noah Scott mondja: Gyakran vissza él vele bár nem mindenki szerencsére.
[11:05:29] Megan Pierce mondja: Ez eddig egy a háromból.
[11:05:42] Noah Scott mondja: Rendben.
[11:06:52] Noah Scott mondja: Beképzelt tud lenni töle az ember.
[11:08:30] Noah Scott mondja: Önfejüség.
[11:08:51] *** Megan Pierce megrázza kicsit a fejét, előre dől és pötyögni kezd a billentyűzeten.
[11:08:53] Noah Scott mondja: Forrdó fejüség.
[11:08:59] Megan Pierce mondja: Inkább hagyjuk ezt a kérdést.
[11:09:11] Noah Scott mondja: Rendben.
[11:09:45] Noah Scott: (( gondolom neked se menne ugy hogy a lap szarul van megcsinálva mivel könyvet kéne irniuk mellé ugymond ))
[11:10:00] Megan Pierce: (( ? ))
[11:10:52] Noah Scott: (( majd fel nöttök hozzá ))
[11:10:57] Noah Scott: (( és megértitek ))
[11:11:02] Noah Scott: (( der ic vissza ))
[11:11:02] Megan Pierce: (( Mert most miről beszélsz? ))
[11:11:18] Noah Scott: (( IC VISSZA :D ))
[11:11:22] Megan Pierce: (( az kom ))

Azt se feltétlen értem, hogy ez hogy született meg:
[11:19:51] *** A szomjúságtól ki van száradva. [Megan Pierce]
[11:20:13] Noah Scott mondja: Kér egy kolát?
Értem, hogy volt egy automata /do, hogy szomjas a karakter, de volt köztünk legalább 2 méter és random kiszívta a füléből egy auto/do-ból, hogy folyadékra van szükségem? Illetve azt se tudom honnan venné elő a vizsgálat közben, de hagyjuk is.

A szuperlátásra egy példa:
[11:50:04] *** A falon fent van a látásvizsgálatra használt tábla, minden oszlopban az első két szám még könnyedén kivehető, a második kettő már nehézkesebben, az utolsó kettő pedig már átlag ember számára túl kicsi. [Megan Pierce]
[11:50:51] *** A bal oldali oszlopban lévő számok 2 8 9 2 6 1 ; A középső oszlopban lévők 5 1 7 4 9 5 ; A jobb oldali oszlopban pedig 3 8 5 1 6 9. [Megan Pierce]
[11:51:01] Megan Pierce mondja: Takarja le a bal szemét és olvassa a középső oszlopot a falon.
[11:51:24] *** Noah Scott le takarja bal szemét majd el kezdi a középsö sort mondani.
[11:51:31] Noah Scott mondja: 5.
[11:51:33] Noah Scott mondja: 1.
[11:51:35] Noah Scott mondja: 7.
[11:51:37] Noah Scott mondja: 4.
[11:51:42] Noah Scott mondja: 9.
[11:51:45] Noah Scott mondja: 5.
Másolhatnék be többet is erről, de szerintem felesleges. Bármi megerőltetés nélkül látja a fityfasz számokat, amiket nem kéne tudnia és jelezve is volt felé. Szerintem mindenki volt már egyébként látásvizsgálaton és elég kevesen olvasták el az alsó vonal alattiakat.

Miután közölve lett vele, hogy nem sikerült a vizsgálat kiengedtük had menjen, de Mr úr képtelen elfogadni, hogy nem kapta meg a papírt, ezért még bosszúból elkezdett feszültséget kelteni:
[12:01:14] Noah Scott mondja: Jééé van orvos.
[12:01:22] Noah Scott mondja: Azta nem minden nap látni.

Tudom, hogy bizonyos dolgok csak IC-re voltak írva, illetve nem minden OOC dolog sértő, de "Tilos védett helyeken a játékost hergelni, akár abból az okból, hogy rád támadjon, akár egyéb felindulásból. Ebbe beletartozik az IC beszólás, valamint az egyéb tettek, amikből nem védett helyen verekedés vagy lövöldözés lenne." + "A szerveren tartózkodás alatt kötelező az OOC chat használatát a lehető legjobban kerülni. Tilos bármilyen IC során ért sérelem / nem tetszés miatt megtörni a szerepjátékot."

Megjegyzés: Igyekeztem mindent össze szedni, de lehet van, amit kihagytam. Értem én, hogy sérelmezi Mr úr, hogy ki lett téve, illetve a történteket, de szerintem már elég idős, hogy tudja, hogy nem így kéne kezelni.
Ps.: Az admin, aki elbírálja és elolvas ennyi szöveget jutalmul kaphat tőlem egy vegetáriánus vénusz légycsapót.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
[a] Sziasztok. Én fogom kezelni az ügyet, várom Noah Scott válaszát 24 órán belül [/a]
 

Koponya0321

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Koponya0321
Indoktalannak éérzem mivel csak egy papirt szerettem volna de ugy érzem tiszteletlenek (jelölni legközelebb jelöljetek mert igy nehéz reagálni köszi)
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
Indoktalannak éérzem mivel csak egy papirt szerettem volna de ugy érzem tiszteletlenek
A tiszteletlenség fogalma nálad teljes mértékben kimerült az ooc stílusodból kifolyólag.

[11:19:51] *** A szomjúságtól ki van száradva. [Megan Pierce]
[11:20:13] Noah Scott mondja: Kér egy kolát?
Értem, hogy volt egy automata /do, hogy szomjas a karakter, de volt köztünk legalább 2 méter és random kiszívta a füléből egy auto/do-ból, hogy folyadékra van szükségem? Illetve azt se tudom honnan venné elő a vizsgálat közben, de hagyjuk is.
Erre is kérnék tőled magyarázatot.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Indoktalannak éérzem mivel csak egy papirt szerettem volna de ugy érzem tiszteletlenek (jelölni legközelebb jelöljetek mert igy nehéz reagálni köszi)
Én végig normális voltam veled szerintem, főleg ha viszonyítjuk ahhoz, hogy te hogy álltál hozzám és a frakcióhoz. Az egyetlen, amikor nem voltam az, az akkor volt, amikor IC szídtad az egész frakit és én is hasonló stílusban válaszoltam neked, mert az a reakció illett a karakteremhez, plusz ki is harcoltad, hogy ne kedves szavakat kapj.

hát nem a /do miatt irtam a kolát de rendben hanem csak gondoltam fel ajánlom a másik az hogy nem kérte hogy pakoljak le igy ic nálam maradt a kis kóla
Ne haragudj, de szerintem most nem mondasz igazat. Valahogy nem tudom elhinni, hogy feljött a /do és rögtön eszedbe jutott kínálni.
 

Koponya0321

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Koponya0321
A tiszteletlenség fogalma nálad teljes mértékben kimerült az ooc stílusodból kifolyólag.


Erre is kérnék tőled magyarázatot.
hát nem a /do miatt irtam a kolát de rendben hanem csak gondoltam fel ajánlom a másik az hogy nem kérte hogy pakoljak le igy ic nálam maradt a kis kóla

Én végig normális voltam veled szerintem, főleg ha viszonyítjuk ahhoz, hogy te hogy álltál hozzám és a frakcióhoz. Az egyetlen, amikor nem voltam az, az akkor volt, amikor IC szídtad az egész frakit és én is hasonló stílusban válaszoltam neked, mert az a reakció illett a karakteremhez, plusz ki is harcoltad, hogy ne kedves szavakat kapj.
igazad van elnézést kérek válalom tetteim
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
[a] A panasz ebben az esetben jogos.

A fentebb látható logokat átolvasva Noah Scott hanyag RP, illetve ooc stílusa miatt szankcióban részesítem. [/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó