MDC rendszer átdolgozása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tonrok

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Lily Walker / Tonrok#8870 «

Ötleted leírása

» Egy közös MDC rendszer nagyban megkönyníteni a frakciók együttműködését. A jelenlegi rendszerrel ellentétben minden frakció egy közös rendszerben lenne benne, ahol a jelenlegi F6 rendszer, és egységjelző felső kis menü egyben van.

Ezen belül lehetne egységet létrehozni, ami nem járműhöz, hanem személyhez lenne kötve. Te mint felhasználó megadfhatnál egy egységnevet, és ha járműben ülsz, hozzárendelhetnéd, így jelenne meg a blip a térképen. Ha más is ugyan azt az egységnevet adná meg, onnantól ő is a te egységed tagjaként szerepelhetne, és az egység állapotjelzését ő is állíthaná. A rendszer főoldalán lehetne egy lista, ahol az összes frakció összes egységét jelezné, mellette pedig azoknak a neveit, akik az egységek tagjai. Itt nem is lenne szükséges frakciókra bontani a menüt, hisz az egységelnevezés legjobb tudomásom fszerint frakciónként változik, így csupán az azonosítóból megkülönböztethetők lennének.

Egy a fent említett fülhöz hasonló fülön lehetne lekérdezni személyeket, fegyvereket, járműveket, ingatlanokat, csak úgy, mint a jelenlegi F6 menüben.

Egy hasonló fül szolgálhatna a 911-es hívásokra, de ezt bővebben kifejtettem egy korábbi ötletben. (katt ide)

A rendszerhez automatikusan kapna felhasználót minden olyan személy, aki bekerül egy, az MDC-t használó frakciók egyikébe. Minden felhasználónak személyre szabottn lehetne beállítani a jogokat, csak úgy mint jelenleg is.

Tudom hogy sok munkát igényel, de szerintem nagyban megkönnyíteni az együttműködést a frakciók között.

«


Csatolmányok

» - «
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó