MDC megjegyzések bővítése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:638
Maurizio Mancini

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Matteo Marchetti / Poqu#2110 «

Ötleted leírása

» A ticketekhez hasonlóan nagyon jó lenne, ha automatikus az MDC megjegyzések közé kerülnének a jogosítványeltiltások is. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Köszi szépen előre is! «



 

Peter

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Kelly Walsh
Helló @Poqu
Ha az emlékezetem nem csal és a frissítések óta nem változott az M.D.C. drasztikusan, akkor ezt a műveletet manuálisan is megtudjátok csinálni, hogy beírjátok az adott személyhez "megjegyzésbe".
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Nem csal az emlekezeted, viszont abban szerintem mindenki egyetert, hogy az konnyebb lenne, mint manualisan beirogatni.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
Olyan érzésem van mikor olvasom a PD-s ötleteket, hogy mintha nem is akarnátok "papírmunkát" végezni. Azt várjátok, hogy mindent scriptel oldjanak meg helyettetek, és egy gombnyomás legyen pl: Egy jogosítvány elvétele.
 

Peter

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Kelly Walsh
Nem csal az emlekezeted, viszont abban szerintem mindenki egyetert, hogy az konnyebb lenne, mint manualisan beirogatni.
Ezek a fölösleges könnyítések, szerintem nem kellenek a szerverre. Igazából rövid is a menete - M.D.C. "felhasználónév, jelszó", Rákeresek a személyre, kiválasztom, megjegyzést írok.
Való életben ennél összetetebb és nem csak annyi, hogy a rendszerbe írják a dolgokat. Szerintem jó az úgy, ahogy most van.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,020
-
Ezek a fölösleges könnyítések, szerintem nem kellenek a szerverre. Igazából rövid is a menete - M.D.C. "felhasználónév, jelszó", Rákeresek a személyre, kiválasztom, megjegyzést írok.
Való életben ennél összetetebb és nem csak annyi, hogy a rendszerbe írják a dolgokat. Szerintem jó az úgy, ahogy most van.
[sa]Teljesen jogos. Lehet megjegyzést írni, nem kell mindenre egy "gomb". Zárom.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó