Maszk felvételekor alap ped automatikus váltása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:638
Maurizio Mancini

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Matteo Marchetti / Poqu#2110 «

Ötleted leírása

» Amikor a karakterrel felveszünk egy egész arcot eltakaró maszkot, akkor váltson az arc alap ped-re, ezzel elkerülhető lenne, hogy a karakter arca kibuggoljon a maszkból. Így minden fajta arcszerkezetre illeszkedne az összes maszk típus. Jelenleg több maszk is buggol bizonyos arcbeállításoknál pl: Símaszk, katonai maszk stb. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Köszi szépen előre is! «



 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:399
YanTee / Drina Tanner
Én úgy érzem ez nagyon undi lenne, főleg, mivel vannak maszkok, amelyek nem is takarják az arcodat (de valamiért maszkként volt kezelve 1-2 ilyen, pl a Hijab stílusú "maszk", amiben a komplett arcod látszik. Na ha annál is megkapja mondjuk 1 női kari az alap ped arcot, az összes ilyen maszkot kábé kidobhatod a kukába.
A megoldás az, hogy az emberek az arccsontot nem húzzák ki a levegőbe, hanem kábé alapon hagyják. A legtöbb arcon nem is néz ki emberinek, amikor kirántod az arccsontot, így igazából 1 kis finomhangolással meg is szüntetted a problémát. (próbáltam, nekem is volt vele bajom, Faith finomhangolása után jó volt a PDben használatos símaszk is).


Összegezve: Nem támogatom, mert arcot nem is takaró "Maszk" itemek esetében ezzel minden, ezeket használó embi rosszul járna :/
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
Head of Staff hozzászólás
Kövi patch-re kész, csak azoknál a maszkoknál melyek teljes arcot takarnak. Pl.: símaszk, stb.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó