Marko Antic karaktertörténete.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

skyler

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Marko Antic
Screenshot-60.png

  • Marko 1999 május 17.-én született meg New Yorkba.
  • Kettős állampolgárságú: szerb és amerikai
  • Főbb tudnivalók róla: tulajdonságai nagy részét apjától örökölte így nagyon nem fél senkinek oda mondani és nem bírja az új embereket amíg nem bizonyítanak nála, 190 centiméter és 110 kilógram és több évnyi GYM-el büszkélkedhet, tipikus balkán stílusu hülyegyerek viselkedés nála.
  • El volt már ítélve 4 évre drog kereskedelem miatt, de szabadulása után sorsa megint úgy hozta hogy alvilági tevékenységeből szerezze pénzét.

Maga a történet:
1999-től egész Los Santosba való utazásig:
Hát igen, én volnék Marko Antic egy 23 éves szerb csávó, akinek még 2 hete sincs a városba, de már pénzt forgat az alvilágban. Az egész életem New York-ban indult 99’-be. Apám neve Miroslav Antic aki szerb, de ugyebár Marko nagyapja révén kettős állampolgárságú: szerb és amerikai. Mikor anyám terhes volt velem, apám direkt haza jött, hogy itt szüljön meg anyám, hogy meglehessen az amerikai állampolgárságom is, mivel a szerbet könnyebb elintézni így én is kettős állampolgárságú vagyok. Apám úgyszintén fiatal felnőtt korában az alvilági tevékenységből kereste a pénzét, még hozzá fegyver árusítás. Sose kötötte az orromra, hogy kitől és mikor kapta a fegyvereket, amiket tovább kellet adjon, de az maradjon az ő része, ez most rólam szól. Apám gondolkodását nagy szinten örököltem tőle, annyi különbséggel, hogy ő tudja irányítani az indulatait, én viszont még nem sajátítottam el ezt a fajta „tudást”. Rövidre fogva, a gondolkodásunk olyan, hogy el kell fogadni az élet helyzetet, soha ne mutasd a kurva gyenge pontod mert akkor csak azzal fognak támadni téged, így én is az alvilági aktívkodásom miatt elfogadtam már a kezdeteknél, hogy bármelyik percbe kinyírhatnak és nem mutatok félelmet, mert igazából nincs félelmem, én választottam ezt az életet, az én saram az egész. Mint minden más kölyök ugyanúgy iskolába jártam rendesen, annyi specialitással, hogy apámnak nagy vagyona van és kisebb luxusba éltem és mindent megkaptam, amit csak akartam. Anyámról nem tudok sokat mondani, azt se tudom róla, hogy még él vagy meghalt már, de még annyit se, hogy hogyan néz ki vagy hogy mi a neve, mert mikor megszült rá egy évre felszívódott és apám annyit tudott meg róla, hogy Németországba ment egy másik faszhoz így mondhatni ő leszarta a nevelésem. Ezért amíg saját talpamra nem álltam apám nevelése alatt voltam. Többnyire sikerült, de többnyire nem is mert tisztességes embert akart belőlem nevelni, de kamaszként azt hittem biztos hülye az öreg és csak a rosszat akar nekem ezért drog terjesztésbe kezdtem, aminek persze nem örült, de nem tudott mit csinálni mert látta, hogy hiába tenne bármit is akkor se fogok hallgatni rá. Drog terjesztésbe való csatlakozásom az úgy történt, hogy pad társam hívott házibuliba és előttem tolta a methet, de mivel neki pénze nem volt rá így mindig spanjaitól csórt el egy két grammot. 18 éves korunkba már nem nagyon ment a drog kérés, így lassan abba kezdtem, hogy apámtól kértem mindig „költő” pénzt és nagyobb adagokat vásároltunk, akitől tudtunk abból a körből, akikkel régen bulizott és kért. Rave partykra vittünk egy-két grammot mindig és csíkokért elkértünk 10 eurót, amit persze a függők ki is fizettek. Lassan de biztosan így gyűjtöttünk össze 100 eurót, amit kezdő tőkéként fel tudtuk használni. 20 éves korunkra egy elég szép vastag összeget sikerült „összedolgoznunk” és külön váltak ezután útjaink. De hirtelen fordult a kocka és rajta ütöttek a szerb nyomozók drog áruláson és nyilván felköpött engem is. A hír hallatán azonnal bebiztosítottam a vagyonom, hogy ne tudják lefoglalni ezért svájci bankszámlát nyitottam és oda tettem fel az összes pénzem még időben. Nem sokkal rá megtörtént a várva várt pillanat, amikor is lecsuktak engem 4 évre, így nem rég szabadultam a börtönből, de viszont pad társamnak még egy jó pár éve még hátra van. Szabadulásom után egyből apámhoz látogattam el, elnézést kértem tőle, hogy nem hallgattam rá és saját döntésemre kivettem minden pénzt a bankból és ki csempéztettem magam az Egyesült Államokba pontosabban San Andreas megyébe Los Santos városába. És röviden erről szól a múltam. Terveim továbbá az, amit még a börtön előtt csináltam, drogot terjeszteni.

Jelen:


Egy hét alatt sikerült munkát szereznem, de a sors megint összekötött az alvilággal, mert csak egy szimpla futárnak akartam jelentkezni de a végén derült ki hogy drogot kell szállítsak, pontosabban Sergio Cortestől. Első feladatom az volt, hogy 10 bélyeget, 10 gramm kristályt és 10 gramm methet elkellet adjak amit a legjobb tudásommal egy nap alatt meg is csináltam de úgy, hogy még saját magamnak is termeltem profitot. Ezután visszamentem találkozni Sergioval akinek kifizettem az árakat amiket mondott és a profitot persze megtartottam. Még azon az estén otthon elgondolkodtam ha folytatom ezt az életet itt is vagy inkább tisztességes munkát vállalok de mivel a pénz beszél és a kutya ugat úgy döntöttem hogy folytatom ezt az egészet.
Tovább folytattam a dealerkedést a döntésem után, ugyanúgy Sergionak dolgoztam. Megint ugyan ilyen adagot kértem amit szintén eladtam hogy profitba jöttem ki és végig egy jó pár napon keresztül csináltam amíg megsikerült azt oldanom, hogy ne egy rohadt hotel szobába lakjak hanem tudjak magamnak bérelni. De ezen a pár napon belül megismertem egy lányt, Jana Popovicet, akiről kiderült, hogy ő is szerb és és ha ez nem elég az is kiderült hogy ő is ismeri Sergiot egy bizonyos Mirko Milosavljevicen keresztül. Annyira jól kijöttem Janával, és mai napig is jól kijövünk, hogy mondhatni a kisebbik testvéremnek tudom őt tekinteni és jobban vigyázok ő rá mint saját magamra (Röviden jobb kezének tekinti őt és ez kölcsönös).
Mind ezek után jó pár napra rá kaptam egy üzenetet hogy találkozzak vele mert be akar mutatni másoknak is és elküldte a koordinátákat, hogy hova kéne menjek. Oda érkezve meglepődve néztem, hogy Jana is ott van a helyszínen. Érkezésem után Sergio felvázolta a dolgokat és kocsiba ültünk majd át vonultunk egy raktárba, ahol rajtam kívül Jana és még két személyt teszteltek hogyha tudunk valamit a fegyverekről. Büszkélkedve a sok dokumentum filmekkel és a tapasztalatokkal elsőként kezdve szét szedtem a fegyvert darabokra, amit meg is takarítottam, és elsőként is fejeztem be ezzel lenyűgőztem Sergiot. Miután az események lezajlottak a raktár szerűségbe, közölték velem hogy dealerként tekintettek rám addig de onnantól kezdve egy nagyobb szintre léptem. Ezzel felfogtam hogy most nem csak egy utcai dealer vagyok hanem sokkal nagyobb szerepet töltök el az alvilágba mint eddig és hogy ez lesz az életem továbbra amíg meg nem halok.
Teltek, múltak a napjaim Los Santosba jobban megismertem a személyeket és rájöttem, hogy Sergionál vannak sokkal magasabb szintű emberek is ebbe a csoportba. Történések nem álltak le, ugyanis nekem, Janának és még tagnak feladatot osztottak ki egy háttér történettel ami a legvégén derült ki. Az volt a feladatunk hogy két furgonnal menjünk le a dokkokba és szállítsunk el valamit, de szigoruan ki volt jelentve hogy nem szabad megnézzük mi van hátul a terébe és mi teljesítettük a parancsot. Le érkezve a dokkokhoz három faszi fogadott minket, akik már tudták az érkezésünket és hogy szállítunk nekik dolgokat. Helyszínen felkérdeztek minket, hogy kik küldtek le minket mivel ismeretlenek voltunk nekik de mi hűségünket bízonyitva semmit nem mondtuk el. El engedték a témát és át tértek az anyagiakra, amikor is oda hívta a csomagtartóhoz. Ahogy oda léptem mind a hárman fegyvert rántottak és letérdepeltettek minket. Fél óra kérdezőskődés után se akartunk a kérdéseiknek igaz választ adni, többször játszottuk el a hülyét hogy nem tudjuk az illető nevét meg azt se hogy hol lakik vagy mindig fals információt tártunk ki eléjük. Hirtelen megváltozott minden itt és levették a maszkokat és kiderült hogy a csoport három fő faszija volt az és ezt mind azért csinálták hogy hűségünket teszteljék amin persze mindenki át ment.
 
Utoljára szerkesztve:

skyler

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Marko Antic
Screenshot-14.png


Sokszor azt se tudom, hogy helyzetekbe mit kéne csinálnom. Legtöbbször mikor akár egy rendőrrel is van dolgom legszívesebben pofán basznám, hogy hagyjon békén de nem tehet és a nagy pofámból is vissza kell vegyek főleg amikor velük vagyok. Kurvára csak dealerkedek egész nap, leginkább Meth-el és Kristály Meth-el azt is mind Sergiotól vagy magasabb rangútól kapom. Hiába tudok együtt működni az emberekkel a "csoportból" vagy követni a parancsokat, kurva nagy a pofám és azt hiszem én basztam a spanyol viaszt. Ebből kurvára nem lesz valami jó dolog... még úgyis a könnyebbik verzióval úsztam meg hogy csak a vízbe dobott Mirko lenyugtatni engem. De legalább főbb jó dolog hogy minden úgymond "történésen" nyertesként jöttünk ki.
20230226213948-1.jpg
(Egy régebbi "támadás" egy viccből ki indulva)

image.png
(Nagy képű feketék elkussoltatása)
Ma is csak a fűvet adom el, és szívom el... később meg biztos a Methet fogom, na meg a Kristályt. Ebből állnak a napjaim.. és még Janat is hiányolom. Lassan tényleg oda jutok hogy nem tudok mit csináljak a dealerkedésen kívül.
 
Utoljára szerkesztve:

skyler

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Marko Antic
image-2023-03-15-203200971.png


Azta rohadt... nagyon hamar történnek a dolgok. Hét úgy indul hogy a csapat legmegbízhatóbb emberei buknak ki a csapatból (Sergio, Ratko és Destin) na meg persze a flegma kis terminátor szerűségű csaj, Destin barátnője. Lassan magammal se tudok mit kezdeni, az agyam kezd el szállni mert ma is ön uralmat vesztettem és vér szemmel segédkeztem Destin és Zoya halálába, ezek mellet meg Blairel is kurvára úgy beszéltem mint egy kutyával, mintha én lennék a csapatba fölötte vagy nem is tudom.
Ez ha nem lenne az életembe elég, utolsó emlékem arról szól hogy kocsiba ülök és az úgymond ház felette tartok és egyszer csak megébredek a kórházba két sérüléssel és még a fegyverem is hiányzott szóval nagyon nem tudom hova tegyem az elmúlt napok történését. Talán le kéne állnom a sok szar felszívásával és csak áruljam őket? Összezavarodva érzem magam néha és Jana sincs úgy mellettem hogy lenne kire támaszkodjak vagy aki támaszt adjon, mert megvan neki is a saját életébe a problémái.
 
Utoljára szerkesztve:

skyler

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Marko Antic
9821e4af62b9cfba891720d59e2a0ed4.jpg

Jó isten áldja meg azt aki a fűvet feltalálta, másképp nélküle ezeket a napokat se tudnám túl élni.. szarabbodik mint a rohadás. Felhív az anyám 24 év után? Soha nem volt mellettem az a ribanc, egyből elszökött a másikhoz Németországba, aztán most csak felhív, hogy van egy Német fél testvérem? Holnap megébredek, hogy itt van házam előtt... még az hiányzik chh. De legalább szépen megmondtam hogy meglátom a mostani fasziját megölöm előtte, hogy érezze azt hogy ki mellet kellet volna legyen. Ki se felejthetem azt, hogy meg is fenyeget hogyha megteszem a mostani faszijával feljelent.. ez komolyan nem tudja hogy a "fia" mivé vált.. hiszi hogy becsicskulok a rendőrőknek. Jó vicc.
 

skyler

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Marko Antic
Screenshot-88.jpg


(Marko a nehéz hetét szokásos egyedül léttel zárja, kizárva maga körül az élet körülményeit és magába zárkózik ilyenkor alkoholhoz fordulva amit legtöbbször rendes cigarettával társít, de az utóbbi időbe rendes amerikai szivarral helyettesíti, rosszabbik esetben fűvel vagy porokkal nyomja el nehéz múltját, vagyis jelen pillanat a mögötte álló hetet.)

Végre itt a hétvége, mögöttem van ez a hét is ami... áh inkább bele se megyek mert amióta itt vagyok minden is történt és ez eléggé megterhelő is volt számomra. DE, ezt muszáj lesz nem kimutatni a többiek felé, nem akarom hogy mindenki a végén elkönyveljen egy gyenge lánc szemnek.
 

Mercikee

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Blaire Duncan | Eleonora Greek
[hc] Kedves @skyler!

A lapodat közösen tekintettük át a bíráló csapattal.

Gratulálok, Marko Antic karaktered HCRP minősítést nyert. A továbbiakat In Game a Dashboardodon keresztül tudod intézni. [/hc]
 

skyler

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Marko Antic
Screenshot-136.png


Végre fejlődők a városba is tisztelet és bizalom szinten. Két laborral bíztak meg Jana mellet, mondjuk csodálkozni nem csodálkozom mert nagyon ráfeküdtem az eladásra és közel 1 millió dollárt hoztam a szervezet számlájára, és persze több száz ezert saját zsebembe is ami miatt végre kiszabadultam az albérletől és saját apartamentet vettem, na meg a kocsit motorra cseréltem mert miért ne.
De ez hiába gyerek és álom mese, laborokkal nagy felelőséget vállaltam el így kicsi bukás is nagynak számít, mert itt nem csak arról van szó hogy termelődik a drog és társai hanem a faszfej zsarukat is kerülni kell mind ez alatt és az alapanyagokat is folyamat szállítani kell.. huh.. megint mibe csaptam bele a tenyerem?
 

skyler

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Marko Antic
Screenshot-204.png


Forr az izgalom a levegőbe, megszerettem a motorokat is, és megint cseréltem az autókat, DE viszont baj is jött ezekkel, mert Jana eltűnt.. nem veszi fel a telefont, nem tudni hogy merre jár és már egy hete keresem őt. Nem tudom, mit kezdjek? Hol folytassam? Hogy folytassam? Csak kérdések a kérdések hátán, amire választ nem kapok, hiába keresek.
Mirko viszont felkereset egy remek hírrel. Mostmár úgy érzem hogy számítok valamit a csapatba és nem csak egy sima katonának érzem magam mint egy hadseregbe akinek csak egy a feladata: Harcoljon és kövesse a parancsokat. Elmondása szerint a bízalom piramison megmásztam egy fokot amit sokal jobb mint a másodikon. #csakfelehaladunklefelenem.
 

skyler

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Marko Antic
(( Illegál frakcióból kiléptem és a karimat elutaztatom New Yorkba szülővárosába. ))
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó