Luna Toscano.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

alevarobi

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
unban.png


Név: Luna Toscano
Adminisztrator neve: YeLa
Indok: Pénzfarmolás, külső program használata.
Tiltás időpontja: 2020.11.23
Meddig tart a ban: örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez az első tiltásom a szerveren, és komolyabb probléma se volt velem a szerveren eddig pálya futásom alatt. Talán egy jail volt eddig. 

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Szeretném folytatni Luna Toscano életét a szerveren, ez mellet rengetek barátom, ismerősöm játszik a szerveren. Nagyon rossz volt ez a pár nap amit a gondolkodásra szántam hogy ameddig ők a szerveren játszottak addig én nem tudtam fent lenni. Az ügy után fel mentem discordra YeLahoz akkor megbeszéltük a dolgokat. Első ilyen esetem volt és nem is jutottam vele pénzhez. Úgy gondolom az ügyet discordon kulturáltan meg tudtuk beszélni, nem próbáltam adni az ártatlant, és nem is mentegetőztem kulturáltan meg beszéltük. Bár még nem annyira sok játszott percem volt a szerveren azért elég sok embert megismertem ott és nagyon örülnék a folytathatnám ott ahol ez 2020.11.23 félbe szakadt. 
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Eddigi kereskedéssel mindenképp felhagynék, és valami rendvédelmi szervnél próbálnék elhelyezkedni. Valamint a tiltást előtt tervben volt egy saját cég azt mindenképp meg szeretném valósítani.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Igen, ezt az ügy után meg is beszéltem YeLaval.
 

yela420

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:75
Remélem átgondoltad amit csináltál, nem toleráljuk az ilyet.
[adminisztrator]Utolsó esély; elfogadva[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó