LSPD - GND -> Illegális szerepjáték lehetősége második karakteren

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» LACI «

Ötleted leírása

» LSPD Frakcióban lévő Gang and Narcotics tagok tartozhassanak második karakterükkel illegális frakcióba.
Ha van érvetek ellene, vagy mellette, azt írjátok le.Nyilvan ha a nyomozás indulna az adott személy második karaktere ellen, akkor egy olyan aktàban kellene vezetni, amihez neki nincs hozzáférése. MG forrásról szerintem felesleges beszélni, ha valaki MGzni akar, az megteszi akkor is ha nem GND mellett illegalozik. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» telefonról írtam «



 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Végülis igaz. Ha valaki MG-zni akar, az MG-zik. Viszont nagy "önuralom" kell ahhoz, hogy ne légy elfogult az elsődleges karaktered frakciójával kapcsolatban. Nyilván nem vagyok semmi jónak elrontója, de egy kicsit nehézkes dolognak tartanám ezt.
Sokkal több lehetőséged adódna, ha ezek nem lennének korlátozva, ez biztos, de nagy kihívás lenne sok player számára pártatlanul állni a frakciókhoz.
Alapvetően támogatom, mert nem szívesen venném el a lehetőséget azoktól, akik ezt ki szeretnék próbálni.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:820
Szerintem nem lenne mg. Mert a player egy dilemmába kerülne logikusan. Melyik ujjamba harapjak esete lépne fel.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó