Los Santos County Sheriff's Department, mint második rendvédelmi frakció.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Stolas

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
son chaeyoung




qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» alot#3097 «

Ötleted leírása


Sziasztok! A leírás célja, hogy érvekkel győzzem meg a közösséget arról hogy miért lenne jó ha második rendvédelmi frakcióként bekerülne az LSSD.
A leírás arra is szolgál hogy pár előítéletet a konkurens rendvédelmi szervezettől megszüntessek, illetve a játékosbázis is kicsit jobban bele láthasson a működésbe. A jövőbeli folyamatokat DIREKT nem írtam le, mivel jelenleg csak az ötlet támogatására van szükség.

Az SD-ről sokan azt hiszik hogy egy második PD, de ez nem teljesen igaz. A szerveren jelenleg a játéktér a teljes map ezáltal kilehet használni a két szervezetet teljesmértékben, mivel a PD egy önkormányzat által működtetett szervezet, ezáltal tevékenységeiket városhatáron belülre tesszük. Ezzel szemben az SD, mint nevében a County utal arra hogy megyei szervezetről beszélünk, ezért rendfenntartó szerepüket a teljes megyében, ezáltal egész Los Santos, és azon kívül elláthatják. Ezáltal az együttműködés is szorosabb a két szervezet között. Következő érv amellett hogy a két rendvédelmi frakció is működhetne a szerveren, hogy elég a játékosszám is hozzá, és így legalább egy játékos akit érdekel a rendvédelmi roleplay legalább tudna válogatni hogy hova szeretne menni, ez egy jó újdonság is lenne a szerverre. De biztosra veszem azt is hogy ez az újdonság még a régebbi játékosok kedvét is meghozná újra a szerverhez. Az SD olyan helyeken tevékenykedne ahol kevesebb a játékos, ezáltal a játékosok lehetséges hogy egy-egy SD-s jelenlététől kedvet kapnának a helyhez, mivel nem kellene egyedül lenniük ott. Amennyiben az egészet valóságos alapokra tesszük az LSSD tevékenységei közé sorolható a fegyverengedélyek kiosztása is. (Erről kicsit bővebben: LINK )


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Köszi. «



 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
Úgy tűnik, hogy délután az átlag 150 játékos megvan, ráadásul a nyáron ez emelkedhet. Tehát a játékosszámra való tekintettel én is támogatom.
 

Peter

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Kelly Walsh
A szerveren lévő játékos bázissal szerintem tökéletesen működne az LSSD. Plusz egy ráadás az is, hogy az 1.0 fejlesztéssel az egész térkép újra aktív és a jövendőbeli LSSD tagoknak sem lesz monotom, unalmas egy műszak.

TÁMOGATOM
 

Geruus

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:100
Az tény hogy a Park Ranger egy részen rendvédelmi szerv, de ők teljesen más részen tevénykednek.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:399
YanTee / Drina Tanner
Abszolúte nem támogatom!

Nem fogom indoklás nélkül természetesen kiírni ezt a hozzászólást.

Gyakorlatban az LSPD már szerver újranyitás óta egész mapos rendvédelmi szervként működik, emellet most csatlakozott hozzánk a Park Rangers, amit egy második főosztályként, tényleges rendvédelmi szervként tartunk el.

A szerveren jelenleg CIVIL mint olyan alig van.
Van TÍZ illegális frakció (Ha optimális esetet számolsz 15 tag / illegális frakival, az 150 player, de mielőtt megköveznétek, tudom, hogy nincs mindegyik tele, legalábbis gondolom.)
Egy rendvédelmi frakció két főosztállyal, így is több, mint 30 játékost számlál a fraki most, hogy a PRt hozzácsatolták.

Így is rengeteg a frakció, az MD vérzi az embereket, a GOVtól kikerült még a Traffic/ Parking Enforcement is, akárhogy is nevezzük.
Szerintem teljesen felesleges bónusz rendvédelmi fraki, hisz a jelenlegi is tökéletesen megállja a helyét, jelenleg még megvan a balance... illetve nincs, mert 10 illegál van, de ezen pont nem egy második rendvédelmi frakció fog segíteni.
-LAC!, ahogy fölöttem is pont írták, a Rangerek is már upgradelve lettek.
 

Botii

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Eric Carreiro
Felettem lévő comment elmond mindent. Nem szeretnék itt vitát kezdeni, de láttam pár videót, hogy hogy pitelnek és stb. Mellesleg ha lezárás van a Trainee mindenkire fegyvert fog.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
Előre jelzem! Mindenfélre rosszindulattól mentesen írtam le azt amit, még mielőtt én lennék a rossz.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó