Lloyd Weber - This is why I beat hookers..

SoneX

Veterán
Játékos
Üzenetek:253
Anthony Quince
Lloyd Weber:ssa.png

Született: 1986. Július 2. San Andreas, Sandy Shores
Testmagassága: Körülbelül 177-180 cm.
Testsúly: 102 kg +-1
Apja: Buck Weber
Anyja: Maisie Carrey


Lloyd 1986 Júliusában született Sandy Shores-i otthonukban. Születésekor nem volt teljesen rendben minden vele. Otthon a megfelelő felszerelések hiányában egy súlyos fertőzést kapott, nem mellesleg az orvos megsértette bal lábát ezért kissé sántán közlekedik kiskora óta. A fertőzést nehezen győzte le az újszülött szervezete, de szerencsére maradandó baj nem származott ebből. Weber-t otthon tanította anyja egészen 11 éves koráig. Ekkor iskolába került a kissrác. Sosem volt okos…/jó tanuló/. Ezzel ellentétben viszont rettentő jól feltalálta magát az életben. Mikor betöltötte a tizenhetedik életévét, a véletlen műve miatt anyja teherbe esett. Apja már igencsak idős volt a gyerekvállaláshoz, ekkor azt hiszem 52 éves lehetett. Anyja tizenegy évvel volt fiatalabb mint apja, már Ő sem volt a megfelelő korban. Nem kockáztattak, öccse születésénél már korházba vonultak Los Santos-ba.


Bővült a család…

Megszületett Max. Így már igencsak kicsinek bizonyult a tanya „Vára”. Buck és Lloyd építkezni kényszerültek. Apjával sokat dolgoztak azért, hogy egy kicsit bővítsenek a családi házon. Az alapoktól a tetőig ketten húzták fel az új /lakrészt/.
Ezzel már élhető körülményt teremtve a négytagú családnak. Maisie a szülést követően rossz állapotba került, ezért Max báttya Lloyd felügyelete alá került a napok nagy részében. Buck dolgozott a családból egyedül, kevés pénzük volt. Talán fél év telhetett el mikor is Maisie teljesen meggyógyult. Lloyd különféle alkalmi munkákat vállalt el a családja segítésének céljából. Ezeknek a munkáknak köszönhetően Lloyd sok-sok dologban szerzett jártasságot. Építészet…villanyszerelés. Apja után Ő lett a család ezermestere. Sokszor dicsérte Apja a következőképpen: „Apád legjobb kismestere vagy.”

A következő életlépcső…

Lloyd megszerezte a jogosítványát, ekkor már 23 éves volt. Szegényes anyagi helyzetük miatt nem is szerzett a család járművet. Eddig busszal jártak a városba. Weber rengeteget dolgozott, hogy egyik álmát valóra váltsa, a szobája tele volt izomautós és motoros poszterekkel. Anyagi helyzettől függően tervezte első járgányát. Nem is lett ez más mint egy vérbeli amerikai Chopper. Igen csak leszakadt gép volt, de Lloyd életében a legszebb moci volt a világon. Szülei büszkén tekintettek nagyobbik gyermekükre. Könnyebbé vált a család élete, mivel akkor ment Lloyd a városba amikor csak akart.




Lejtő? Felejtő?...

Lloyd egyre többet vett részt a város életében. Testvére Max mindent megkapott szüleitől. Egy Jhonson nevű úriember karolta fel Max-et az iskolából. Sok anyagi támogatást adott a családnak, mivel Max rettentő okos gyerek volt. Ezekből a pénzekből igen csak jó hátteret kapott Buck, Maisie és Max. Lloyd valahogy háttérbe szorult. Ezek után egyre többet nyomult a város éjszakai fényében. Bárokban töltötte estéit, kiközösítettnek érezte magát a családból. Egyre többet kezdett el inni. Már szinte minden második-harmadik nap részeg volt. Keveset járt haza. Megvetette Öccsét, Jhonson által meg is utálta családját. Próbálta felejteni hátterét az éjszakában… De munka szűkében, pénz nélkül elég nehéz volt. Több kisebb lopást követett el.


Fél év a család nélkül…

Lloyd összejött egy táncos lánnyal aki teljesen behálózta a srácot. Több mint fél évig haza sem nézett. Ezalatt az idő alatt apja megbetegedett és elhunyt. Sabrina az orránál fogva vezette a fiút. A srác mindenre előteremtette a pénzt a lánynak./Így, vagy úgy./ Ám, egyszer mikor a lány lakására tartott, egy kicserélt zár és egy cetli fogadta. „Menj haza, semmi keresnivalód itt már.”
Lloyd-ot egy többnapos agresszív alkoholfogyasztás várta. A srác tudatlanságig itta magát. Noha a semmiből, de mégis valahogyan a fejébe fúrta magát a dolog. Régen volt már otthon, nem kereste a családját. Két hét után levelet küldött anyjának címezve. A válaszlevélben tudatta vele anyja, apjának halálhírét. Lloyd egyből hazaindult. Nem is más fogadta, mint egy hatalmas családi vita, ahol Max-el egyenesen összeverekedtek. Lloyd kést rántott öccsére, ami rosszul sült el. Max kifordította a kést Lloyd kezéből és arca felé csapott vele. Egy darabot ki is metszett Lloyd füléből. Ez a seb örökké emlékezteti majd családjára és saját hibáira.

Leléceltem…

Lloyd szavait idézve egy barát számol be az akkori párbeszédjükről.

„Figyelj, Apám jelentette nekem az életet a családban. Max egy idióta pöcs. Anyám teljesen behálózódott ettől a Jhonson-tól. Egy nyamvadt tanár, aki pénzt söpört a portára. Ez elég anyámnak, hogy elfeledjen? Szerinted majd ott maradok? Van egy társaság az egyik éjjeli bárból. Majd ott megleszek Én. Azok sosem hagytak faképnél..”


Lloyd belekavarodott a heroin világába. Az éjjeli „barátok” csak ártottak a srácnak. A napokban is hasonlóan tölti életét a kis Lloyd. Tudjátok… Apa legjobb kismestere mára már csak egy lezüllött férfivé lett. A továbbiakban lentebb találtok majd infókat Weber életéről.

Pár pozitívum és negatívum Lloyd Weber-ről:

Pozitív:



- Sok mindenhez ért /Szerelés, Építés, további karbantartási melók/
- Rettentő jó hallgatóság. Bárki gondját képes meghallgatni és álltalában jól reagálva felel és ad tanácsot.
- Feltalálja magát szorult helyzetekben.
- Remekül játszik hangszereken.
- Megfelelő körülmények közt barátságos.

Negatív:

- Néha túlzottan agresszívan lép fel.
- Üldözési mánia./Sokszor gondolja azt, hogy követik./
- Nem fél belemenni verekedésbe egy részeges este után, sőt keresi a bajt.
- Türelmetlen.
 

SoneX

Veterán
Játékos
Üzenetek:253
Anthony Quince
A kocsma.

Lloyd Ma is, mint általában kisebb alkohol befolyása alatt motorozgat a városban munka vagy nő után kutatva. Amint elér Mirror Park Boulevard mentén az Irish Pub mellett haladva el látja meg a túloldalt heverő motorokat egy telepen, aminek kapuja tárva nyitva.

Kisebb gondja sem nagyobb, nem volt mit vesztenie, begurult a kapun. Dexter fogadta Őt, először kicsit gorombán, de Lloyd próbált jól kijönni a szituációból. Egy Prospect Coloros srácot látott meg az udvaron Weber, ezért is kanyarodott oda. Mikor előjött Dexter, igen csak meglepődve állt előtte.

Rövidke beszélgetés után beinvitálta a kocsmába Delaney Lloyd-ot. A prospect coloros srácot, később kiderült Cody-nak hívják.


''Nos, Cody egyáltalán nem tartozott ehhez a bandához, amint láttam. A mellénye az apjáé volt, ha jól emlékszem. Nem is fogadták olyan jól a srácok a kocsmában. Dexter egy sörre invitált minket, amit szíves örömest fogadott el a szervezetem és Én is. Modortalanul lehúztam az első üveggel, szinte alig vettem levegőt. Így hát kértem is még egyet. Rám is szóltak, hogy okosan. Nem szeretnék, ha itt lerészegednék.. Na, azt Én sem. Szép kis bemutatkozás lett volna. Mentek a beszélgetések erről is, arról is. Iszogattunk. Mondhatni eléggé kellemesen telt ez az idő, amit bent töltöttem. Addig addig, még Dexter rákérdezett, hogy melózom-e. Persze, hogy kaptam az alkalmon. Napi tízért megkért, hogy tartsam karban a motorjaikat. Imádok szerelni, erre jó, hogy igent mondtam. Elvégre... van pénzem, azt csinálom amit szeretnék. Na még, ha lófaszra se elég az a pénz. De ha itatnak, az már egy jó pont.''


Persze, hogy ezután Lloyd mocskosul lerészegedett és ismételten neki indult az éjszakai életnek. Már az aznapi pénzét nem egészen négy óra alatt sikerült elverni italra.

Lloyd1.png
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó