Life of a French Student

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Razor

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:63
Zhaire Malone

Frédéric Lebeau, a 18 éves francia egyetemista.
Screenshot_1_e.png

Előszó

Egy támogató családból származik, akik mindig is legjobbat szeretaték volna számára. A szülei mindig mellette álltak, és mindent megtettek azért, hogy biztosítsák a sikeres jövőt számára. Családja a közösségi értékeken és a becsületes életmódon alapult.

Frédéric mindig is kiemelkedett az iskolában és tehetséges diáknak számított. A matematikában és a fizikában való ügyessége miatt gyakran részt vett országos versenyeken és nyert díjakat. Ez a siker motiválta arra, hogy az egyetemen tanuljon tovább.

A középiskola befejezése után Frédéric sikeres felvételt nyert a Párizsi Műszaki Egyetemre, amely híres a tudományos és műszaki képzéseiről. Párizsban élve szeretett bele a város vibráló atmoszférájába és a kulturális sokszínűségébe. Az egyetem mellett részt vett különböző projektekben és kutatásokban, amelyek segítették a szakmai fejlődését és az akadémiai teljesítményét.

Hormonzavarban küzd, amelyet tizenhat éves korában diagnosztizáltak. Ez az állapot kihívásokat jelent számára mind a fizikai egészségére, mind az érzelmi egyensúlyára nézve. Frédéric aktívan részt vesz az orvosi kezelésben és az életmódváltásban, hogy kezelje a hormonális egyensúlyhiányt és javítsa általános jólétét.

Titkos élet

Párizsban töltött egyetemi féléve alatt ismerkedett meg egy érdekes személlyel, aki a szobatársa volt, Maxime. Egy eléggé lázadó szellemű és az éjszakai élet szenvedélyes rajongója volt.

Az egyik bulin Maxime bemutatta neki az extasy nevű pszichoaktív anyagot. Maxime részletesen elmagyarázta neki a hatásait és az emberek közötti népszerűségét. Frédéric egy időre kíváncsi volt és nyitott a különböző élményekre, ezért elkezdett érdeklődni iránta, szer használó lett.

Lassan átalakult szerhasználóból és árulni kezdte az éjszakai klubokban és a bulikon. A titkos élet, amit a drogkereskedés hozott magával, teljesen ellentétes volt a korábbi értékrendjével és a családi hátterével. Titokban tartotta ezt az életet a családjától és a régi barátaitól, akik semmit sem tudtak az ő igazi tevékenységéről.

A nagy álom

Frédéric életében egy új korszak kezdődött. Nemrég költözött Los Santosba, egy cserediák programon keresztül. Egy nagy álma vált ezzel valósággá.

Frédéric mindig is vonzódott az amerikai életstílushoz, és régóta álmodott arról, hogy megtapasztalja az amerikai egyetemi életet. Amikor megtudta, hogy felvételt nyert a USLA-re, izgatottan pakolta össze a bőröndjét, és készült az új kalandra.

Frédéricnek hamarosan sikerült megtalálnia az egyensúlyt a tanulás és a szórakozás között. Az egyetemi órák mellett részt vett sporteseményeken, mint például a kosárlabda mérkőzéseken, hobbiként űzi a sportot.

Frédéricnek voltak nehézségei is a költözéssel. Az új környezet és az idegen nyelv néha kihívást jelentett számára. Azonban az egyetem támogató közössége és az új barátok segítettek neki megbirkózni a változással. Fokozatosan fejlődött az angol nyelvtudása, és egyre magabiztosabbá vált az amerikai kultúrában.

Los Santosban az éjszakai élet is izgalmas volt. Frédéric és barátai gyakran mentek ki a városba, hogy felfedezzék a különböző klubokat és bárokat. Hamar felismerték a nagyváros adta lehetőségeket és az otthon bevált technkiákkal itt is teríteni kezdtek.

 

Razor

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:63
Zhaire Malone
efb8eb90-2dac-11ee-b466-85e010f49e3c.png
efb764e0-2dac-11ee-a689-012d715b2e4f.png
 
Utoljára szerkesztve:

Razor

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:63
Zhaire Malone

Dumb Losver
Ha valaki megkérdezte volna tőlem pár héttel ezelőtt hogy mi az az igaz szeretet akkor azt mondtam volna...fogalmam sincs.

Mostanság kezdek rájönni arra hogy a szeretet nem csak egy olyan dolog amit elvárhatsz másoktól akkor amikor csak akarod. Abban az időben amikor te akarod. A szeretet egy olyan dolog, melynek időt kell adni. Időt hogy bontogassa szárnyait (Köszönöm, Zeke).
Elvétettem azt a hibát hogy túl sokat akartam egyszerre...mint egy kisgyerek aki először ízleli meg az édességet. Egy éhező ki először kóstol kenyeret. Hogy is szokták ezt mondani? Valaki a kisujját nyújtja, de nekem az egész karja kellene? Valami ilyesmi.
Nem akartam azt éreztetni hogy nem értékelem amiért megnyíltál előttem. Ha nem is teljesen, mindenképpen jobban mint akárki más előtt. Helyette csak romba döntöttem mindent amit eddig közösen felépítettünk. Egy olyan dolgot, mely amúgy is ingatag lábakon áll.

A bizalmat.


walkalone.png


Természetesen nem értettem a helyzet súlyát. Tapasztalatlan vagyok, ezt le sem tudom tagadni. Meggondolatlan szavak, egy erős pofon a barátaimnak. Szó szerint.
Lassacskán megtapasztalom azt hogy valaki sok mindent képes hirtelen felindulásból megtenni ha nem látja át az egész képet, vagy elvakítja őt a saját fals meggyőződése. Ez történt velem is.
Örülök hogy olyan barátaim vannak akik képesek megbocsájtani az embernek, hisz tudják hogy nem szánt-szándékkal csinálja amit csinál. Egyszerűen csak.

Tanul.


coco.png


De mint mondják, a saját hibáiból tanul az ember. Pláne ha még vezekel is érte.
Nem szeretném ha azt gondolnád hogy komolyan gondolnátok amiket mondtam vagy írtam. Sem te Fred, se nem pedig te Coco...te pedig pláne nem, Min.
Azt hiszem hogy ez az egész város, az elmulasztott tapasztalatok vezettek engem odáig hogy szétessek fejben és sikerüljön túlvállalnom magamat az érzelmi hullámvasúttal, hogy aztán kidobjam rajta a taccsot. Sajnálom hogyha megijesztettem akárkit is, nem volt szándékomban felriasztani az egész kampuszt.

De örülök hogy ott voltatok velem.
sorryforthat.png


Persze minden rosszban valami jó is van, egy szintén közkedvelt mondással élve. Megtapasztaltam milyen az ha egy olyan közösség része vagy aki befogadott téged. Amikor valaki még a kórházi ajtókat is egyesével rúgná át miattad csak azért hogy láthassa: Minden rendben veled. (Rólad beszélek, Moise)
Amikor kinéztem az ablakon és láttam mennyien gyűltetek össze hát...kissé összeszorította a szívemet. Nem gondoltam volna hogy ennyien aggódtok értem. Nektek külön köszönöm. Azt hiszen ilyen távol a saját otthonomtól.

Ti lettetek a családom.
Screenshot_2.png


Nem fejeztem még be klisés mondásaimat, ne is álmodj róla. Az szeret igazán, aki meg tud bocsájtani. Az se biztos hogy ez így van...de már megtartom.
Végtére is ezt tetted. A csökönyös hülyeségeim ellenére mégis velem jöttél, te voltál az első aki felajánlotta hogy velem marad akár éjszakába nyúlóan. Aki majd hazavisz engem holnap.
Tudod, eddig pontosan nem értettem mi ez az egész. Nem értettem miért teszel meg értem olyan dolgokat ezek után is, amit mások már keserű szájhúzások közepette sem ajánlanának fel. Ha egyáltalán. De azt hiszem lassan kezdek rájönni hogy miért tenném meg érted ugyanezt ha én állnék a te kórházi ágyadnál egy hasonlóan fárasztó és kiborító nap után.

Mert mostmár tudom mi az igaz szeretet.

minniefelix.png


„Nyilván a másik félnek is fel kell dolgoznia, hogy már nincs egyedül, van egy társa az életben, akire feltétel nélkül számíthat mindenben."

- Dr. Zeke Karev

88157830-2f93-11ee-a082-35006ed42cbe.png

880d2800-2f93-11ee-85e6-033b884aa83f.png

886719f0-2f93-11ee-ab7f-d774c9689228.png


Mély hatást gyakorolt rá az eset.
Ráébresztette, hogy az élet törékeny és bármikor elveszíthetünk valakit, korától függetlenül.
Ez az élmény megingathatatlan elszántságot és empátiát hozott az életébe, miközben arra ösztönözte, hogy jobban értékelje az élet és az emberi kapcsolatok fontosságát.
Ezen tapasztalatok hatására Frednek kialakult a Védelmező tulajdonsága és elkötelezte magát, hogy mindig törődni fog szeretteivel, és mellettük lesz a nehéz időkben.



 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @Razor,

Örömmel értesítelek, hogy a karaktertörténeted olyan szintet ért el, ami alapján a bíráló csapattal arra a döntésre jutottunk, hogy HCRP minősítésben részesítünk.

A továbbiakat dashboard-on keresztül tudod intézni.

Gratulálok!
 

Razor

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:63
Zhaire Malone

c60e8730-3626-11ee-a435-6f59c5d551ac.png

c62cdf90-3626-11ee-816f-d72f9ca04e9d.png

c60efec0-3626-11ee-926a-9d89b75cd383.png

c61c1c10-3626-11ee-baa5-3974d36d4487.png

The Next Chapter

Hazaérkezésével nagy kő esett le a szivéről, próbálja tartani a kapcsolatokat barátaival ami az időeltolódás miatt nagy kihívás.
Egyetemi tanulmányait teljesen befejezte, összes idejét a terjesztésre szenteli.
Nem tud nyugodtan aludni, paranoiás lett a folyamatos félelemtől, hogy az Albánok utána mennek és elintézik azért amit tett.
Mély depresszióba süllyedt, amire gyógyszereket is szerzett orvosától.

Szíve mélyén mindig is vissza vágyik Amerikába.

 

Razor

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:63
Zhaire Malone

1143201b0b31315b52edc76b72fed1cd.jpg
Ezen kihívásokkal teli időszak után Frédéric mélyen elgondolkodott az életén és a jövőjén. A depresszió és a félelem súlya alatt úgy érezte, hogy elveszti önmagát. Azonban idővel elhatározta, hogy nem hagyja, hogy a múlt vagy a félelem meghatározza a jövőjét.

Régi barátai rázták vissza múltjába, visszaállt teríteni.
Minnél nagyobb tőkét szeretne magának generálni a jövőre való tekintettel.

Haját vissza növesztette, az összes amerikai kapcsoltát megszüntette Axelen és brigádján kívül.

523a918b69d5aec93abd226c39e6750c.jpg

 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
HCRP elbíráló hozzászólás
Kérésre zárom és helyezem. Köszönjük a sok színes RP-t és a storyt amit bemutattál nekünk @Razor .
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó